-
Posts
3703 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Drzagodha
-
Powiedzcie mi - czy według Was, ten młody kolega ma coś z posokowca? [img]http://i53.tinypic.com/2cne0bk.jpg[/img] [IMG]http://i53.tinypic.com/2n8tnhw.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2rms7x2.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/5yrw9g.jpg[/IMG]
-
Piją z miseczek? No to i tak dobrze, ja ostatnio leciałam butelką z czwórką szczeniaków wywalonych w reklamówce do śmietnika... Teraz mają ok. 6 tygodni i wcinają już mokre na szczęście ;) Jeden znalazł już dom, szukamy domu dla pozostałej trójki. Jakby Wam było mało siusiumajtków, to się podzielę :D
-
[quote name='adkaaaaa5']Teraz potrzebujemy wsparcia finansowego na jedzenie dla mamusi, odrobaczenia i szczepienia maluszków. Niebawem maluchy same zaczną jeść i dla nich też będziemy potrzebowały karmy.[/QUOTE] Może nie jest to szczyt marzeń, ale choć trochę pomoże... Mogę się podzielić karmą mojej kotki. Kupuje zawsze duże worki, a przy jednym kocie (no teraz dwóch, bo jeszcze tymczasowiczka), karmy zbyt szybko nie ubywa ;) Aktualnie mam kittena, ma więcej białka niż adult i mniejsze granulki. Karma nienajgorsza jakościowo, więc może się przyda. Jak chcecie poczytać o składzie, to znalazłam na stronie krakvetu: [url]http://www.krakvet.pl/fitmin-kitten-04kg-p-18126.html[/url] Jak skończę ten worek, to biorę następny, mogę się podzielić, ale to już będzie adult.
-
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Albo tak jak amstaffy - tych w schronach niestety pełno... -
Kudłaty olbrzym Master - czy ktoś go jeszcze pokocha?
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Mi się tam generalnie podoba taki kudłaty, ale straszne kołtuny mu się robią, a przy tylu psach nie ma czasu, żeby go codziennie czesać. -
Mix szpica wilczego, żywiołowa Muka już w SWOIM DOMKU! ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i51.tinypic.com/1esa34.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/v4yn4m.jpg[/IMG] Umiem podawać łapkę ;) [IMG]http://i56.tinypic.com/33w2s6e.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/rsh9x4.jpg[/IMG] -
Mix szpica wilczego, żywiołowa Muka już w SWOIM DOMKU! ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
A tutaj :evil_lol: [IMG]http://i54.tinypic.com/25ib5fp.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2exbzup.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/30t58hc.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/30m8yuo.jpg[/IMG] -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
Drzagodha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Z tym się zgodzę, ostatnio wywaliłyśmy jeden - psom biurowym :eviltong: Śpią na wersalce, ale z koszyka zrobiły sobie gryzak :evil_lol: -
Kudłaty olbrzym Master - czy ktoś go jeszcze pokocha?
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Mastera niedługo czeka wizyta w psim salonie :evil_lol: -
Maluchy już prawie rok pod naszą opieką...
-
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Państwo chętni na Bobika nie wrócili jeszcze z urlopu ;) A jeśli chodzi o Rufiego, pani przyjedzie w innym terminie - z powodów rodzinnych musiała wyjechać na chwilę do Niemiec. -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Feler był już nawet w jednym wydaniu metra, ale nawet to mu nie pomogło... Moda na labki minęła? -
Jasyr ,mam swojego pana ktory nigdy mnie nie opusci:)
Drzagodha replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Jeszcze w zeszłym roku ludzie bardzo chętnie adoptowali labradory (przynajmniej u nas), a teraz jest taki zastój, że nie wiem... Widocznie moda na labki już minęła. -
Wyłowiono mnie z Odry... Na szczęście znalazłem NOWY DOM! :)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Grażynko, na Portową ciężko coś wysłać ;) Tam kiedyś była firma, która miała bardzo duży teren. Podzielony on został później na mniejsze, różne firmy tam teraz urzędują. Wszystkie jednak pod tym samym adresem - Portowa 1 ;) Wyślę Ci na priv adres do siebie. A co to za przesyłka? -
Daisulek miał małe problemy z trzymaniem moczu (sikała non stop kolor), ale już jest całkiem nieźle ;)
-
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
Drzagodha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka'] A dodatkowo psy mają problemy, żeby je zniszczyć ;)[/QUOTE] Mamy takie posłanka w schronisku dla psów w budynkach. Większość psów właściwie nie zabiera się za ich niszczenie, ale mamy dwie niewielkie sunie, które jak się nudzą, to albo "ćwiartują" kocyki, albo obgryzają brzegi posłanka ;) Także zniszczyć się je da, ale zajmuje to o wiele więcej czasu :evil_lol: -
Talar,wrocilem do schronu bo dziecko ma alergie:( i mam dosyc zycia
Drzagodha replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ciotka Grażynka chyba sama została... -
Postępy! Nasze warzywka biegały dziś po schronisku dobre dwie godziny razem z innymi psami i ani razu nie próbowały z niego uciec! :evil_lol:
-
Rap na cztery łapy w poszukiwaniu Bobisiowego domku :)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Bobis moze do chaty czas? [/QUOTE] Czekamy na zakończenie urlopu ;) -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Zaczynam wątpić, Pani przestała się odzywać... A Mona wygląda tak: [img]http://i51.tinypic.com/118kkt4.jpg[/img] Ale z tego co czytałam na wątku (Mona była zaproponowana na jednym z wątków na "Przygarnę psa"), pani wypytała o kilka psów (m.in. o Monę), wybrała kilka z nich, nad którymi się poważniej zastanawia, ale Mony tam chyba nie ma :(