Jump to content
Dogomania

Drzagodha

Members
  • Posts

    3703
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Drzagodha

  1. Powiedzcie mi - czy według Was, ten młody kolega ma coś z posokowca? [img]http://i53.tinypic.com/2cne0bk.jpg[/img] [IMG]http://i53.tinypic.com/2n8tnhw.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2rms7x2.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/5yrw9g.jpg[/IMG]
  2. Jak mam czym, to się dziele ;) To co, wysłać komuś? :eviltong:
  3. Piją z miseczek? No to i tak dobrze, ja ostatnio leciałam butelką z czwórką szczeniaków wywalonych w reklamówce do śmietnika... Teraz mają ok. 6 tygodni i wcinają już mokre na szczęście ;) Jeden znalazł już dom, szukamy domu dla pozostałej trójki. Jakby Wam było mało siusiumajtków, to się podzielę :D
  4. [quote name='adkaaaaa5']Teraz potrzebujemy wsparcia finansowego na jedzenie dla mamusi, odrobaczenia i szczepienia maluszków. Niebawem maluchy same zaczną jeść i dla nich też będziemy potrzebowały karmy.[/QUOTE] Może nie jest to szczyt marzeń, ale choć trochę pomoże... Mogę się podzielić karmą mojej kotki. Kupuje zawsze duże worki, a przy jednym kocie (no teraz dwóch, bo jeszcze tymczasowiczka), karmy zbyt szybko nie ubywa ;) Aktualnie mam kittena, ma więcej białka niż adult i mniejsze granulki. Karma nienajgorsza jakościowo, więc może się przyda. Jak chcecie poczytać o składzie, to znalazłam na stronie krakvetu: [url]http://www.krakvet.pl/fitmin-kitten-04kg-p-18126.html[/url] Jak skończę ten worek, to biorę następny, mogę się podzielić, ale to już będzie adult.
  5. Albo tak jak amstaffy - tych w schronach niestety pełno...
  6. Mi się tam generalnie podoba taki kudłaty, ale straszne kołtuny mu się robią, a przy tylu psach nie ma czasu, żeby go codziennie czesać.
  7. [IMG]http://i51.tinypic.com/1esa34.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/v4yn4m.jpg[/IMG] Umiem podawać łapkę ;) [IMG]http://i56.tinypic.com/33w2s6e.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/rsh9x4.jpg[/IMG]
  8. A tutaj :evil_lol: [IMG]http://i54.tinypic.com/25ib5fp.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2exbzup.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/30t58hc.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/30m8yuo.jpg[/IMG]
  9. Z tym się zgodzę, ostatnio wywaliłyśmy jeden - psom biurowym :eviltong: Śpią na wersalce, ale z koszyka zrobiły sobie gryzak :evil_lol:
  10. Mastera niedługo czeka wizyta w psim salonie :evil_lol:
  11. Maluchy już prawie rok pod naszą opieką...
  12. Tę suczkę, którą tu widzicie, zowią Mają, Wszyscy Maję znają i kochają. Maja fruwa tu i tam Świat swój pokazując nam. Dziś spotka Was owczarkowata zwinna Maja, Śmiała, sprytna, rezolutna Maja Mała przyjaciółka Maja Maju, (Maju) Maju, (Maju) Maju czy znajdziesz dom już dziś?
  13. Jakiś pomysł na tekst dla Munieczka? Nie może być zbyt długi ;)
  14. Państwo chętni na Bobika nie wrócili jeszcze z urlopu ;) A jeśli chodzi o Rufiego, pani przyjedzie w innym terminie - z powodów rodzinnych musiała wyjechać na chwilę do Niemiec.
  15. Feler był już nawet w jednym wydaniu metra, ale nawet to mu nie pomogło... Moda na labki minęła?
  16. Jeszcze w zeszłym roku ludzie bardzo chętnie adoptowali labradory (przynajmniej u nas), a teraz jest taki zastój, że nie wiem... Widocznie moda na labki już minęła.
  17. Grażynko, na Portową ciężko coś wysłać ;) Tam kiedyś była firma, która miała bardzo duży teren. Podzielony on został później na mniejsze, różne firmy tam teraz urzędują. Wszystkie jednak pod tym samym adresem - Portowa 1 ;) Wyślę Ci na priv adres do siebie. A co to za przesyłka?
  18. Daisulek miał małe problemy z trzymaniem moczu (sikała non stop kolor), ale już jest całkiem nieźle ;)
  19. Wszyscy pamiętamy, niestety sprawa Happy pozostanie nierozwiązana... Sekcja najprawdopodobniej nie została w ogóle przeprowadzona...
  20. [quote name='Murka'] A dodatkowo psy mają problemy, żeby je zniszczyć ;)[/QUOTE] Mamy takie posłanka w schronisku dla psów w budynkach. Większość psów właściwie nie zabiera się za ich niszczenie, ale mamy dwie niewielkie sunie, które jak się nudzą, to albo "ćwiartują" kocyki, albo obgryzają brzegi posłanka ;) Także zniszczyć się je da, ale zajmuje to o wiele więcej czasu :evil_lol:
  21. Ciotka Grażynka chyba sama została...
  22. Postępy! Nasze warzywka biegały dziś po schronisku dobre dwie godziny razem z innymi psami i ani razu nie próbowały z niego uciec! :evil_lol:
  23. [quote name='giselle4']Bobis moze do chaty czas? [/QUOTE] Czekamy na zakończenie urlopu ;)
  24. Zaczynam wątpić, Pani przestała się odzywać... A Mona wygląda tak: [img]http://i51.tinypic.com/118kkt4.jpg[/img] Ale z tego co czytałam na wątku (Mona była zaproponowana na jednym z wątków na "Przygarnę psa"), pani wypytała o kilka psów (m.in. o Monę), wybrała kilka z nich, nad którymi się poważniej zastanawia, ale Mony tam chyba nie ma :(
×
×
  • Create New...