Jump to content
Dogomania

Drzagodha

Members
  • Posts

    3703
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Drzagodha

  1. No to wczoraj dom znalazła również Gouda ;) Na koniec kwarantanny czeka również Mocher i Tibo. Wieść o Mocherze się rozniosła dzięki kobietom, które go znalazły. Dla małego jest już dom ;) Natomiast Tiba znaleźli Niemcy, jako, że pies zadbany itp. to powiadomili nas, bo być może się komuś zgubił. Od razu zaznaczyli jednak, że jeśli właściciel się nie znajdzie, to oni chcą go adoptować ;) Bardzo sympatyczni ludzie, dzwonią co kilka dni i pytają jak się mały miewa, u nas w Głogowie mają chyba rodzinę. A że my mamy w Niemczech swojego człowieka, to adopcję tam są wszystkie pod kontrolą ;)
  2. Ciotka, masz zapchaną skrzynkę ;) Mój mail: [email][email protected][/email] Dziękuję :)
  3. Atomówko, widziałam Twoją sunię na żywo :diabloti: Na zdjęciach również się załapałyśmy ;) Tutaj np. Mailo i moje nogi :evil_lol: [url]http://img820.imageshack.us/img820/306/manifa163.jpg[/url] Oraz Munieczek [url]http://img641.imageshack.us/img641/5633/manifa164.jpg[/url] z tego oto wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193974-Pieszczoch-Muniek-chcia%C5%82by-opu%C5%9Bci%C4%87-wreszcie-schroniskowy-kojec-poszukujemy-DS-D[/url] No i jeszcze nasz mikropsiak Kropka z Anetą ;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-iSXstn8fEmo/Tk1EXCmV7NI/AAAAAAAAB2U/BZb6vKlMHvk/s912/IMG_4655.JPG[/url] A tutaj cała trójka naszej czworonożnej, schroniskowej reprezentacji ;) [url]http://img651.imageshack.us/img651/5690/manifa41.jpg[/url] Miło było poznać cioteczkę siekową oraz Mikiego :loveu: Świetna atmosfera panowała, oby więcej wspólnych akcji ;)
  4. Was również :) Czekamy ciotka na fotki Munieczka, które zrobiłaś :loveu:
  5. [quote name='Isadora7']Ja jestem ale dzisiaj nawet nie miałam kiedy podbijac fejsa bo byłam na marszu, i przyznaję padłam ze zmęczenia, a to trzeba robić.[/QUOTE] No patrz, a ja nie wiedziałam, która to Ty :eviltong:
  6. Dzisiaj znalazła za to dom przybrana siostra Chestera Feta (sunia mieszkała z nimi, ale z innego miotu jest). Na nowy dom czeka więc jeszcze rodzona siostra Chestera, Gouda. No bo Edam już w domu swoim dawno ;)
  7. [quote name='Isadora7']No to chyba nie możemy iść :)[/QUOTE] Ale ciotka pierdoły gadasz :eviltong: Masz iść i koniec! :mad: To ja z Dolnego Śląska z psami jadę, a Ty ze stolicy nie przyjedziesz? :eviltong:
  8. [quote name='Falkaa']Byłoby super .. Ale rodzice oczywiście mają swoje zdanie: "nie będziesz jeździć w obcymi ludźmi samochodami, jeszcze tak daleko.."[/QUOTE] Ja się tam wybieram, mogę Cię wziąć pod swoje "skrzydła". Może rodziców uspokoi fakt, że jestem pełnoletnia, ale raczej zmartwi, że lat mam tylko 19 :eviltong:
  9. A my na naszą schroniskową Kropkę znalazłyśmy kaganiec wielkości naparstka :evil_lol:
  10. Dziękuję, bardzo się przyda :) Napiszę później jakiś nowy tekst, chyba, że chcesz skorzystać z wątku i sama coś sklecić ;)
  11. Falkaa, ile masz lat? Może zgodzą się na "wycieczkę" pod opieką pełnoletniej dogomaniaczki? :razz:
  12. Zgodzę się, bębny i trąby przy psach to średni pomysł...
  13. Ciotki, trzeba ruszyć z ogłoszeniami porządnie :eviltong:
  14. Dostaliśmy zaproszenie na dożynki w Kotli. Mamy się tam pojawić z psami. Jako, iż Korek pochodzi właśnie z gminy Kotla, również się tam pojawi. Może ktoś tam się w nim zakocha?
  15. Tosia się chyba przełamała całkiem :) Wychodzi do ludzi, nie ucieka, do nas przychodzi się miziać, władowała mi się nawet ostatnio na kolana ;) Jeszcze trochę pracy ze smyczą itp. i mała będzie gotowa do adopcji :)
  16. Szczerze mówiąc to wolałabym go mieć gdzieś bliżej na oku, ale jak dobry dom będzie gdzieś dalej to nic nie poradzę...
  17. Basia coś spać nie może widzę ;) O 6 to ja się przewracam na drugi bok :evil_lol:
  18. Zadzwonię do Karoliny i zapytam, bo nie wiem czy mu ogłoszenia odnawiać...
  19. Póki co to ja go kocham najbardziej na świecie :loveu: Moje oczko w głowie ;) Jutro podbijamy stolicę! :diabloti:
  20. [quote name='AlfaLS']To przecież można problem rozwiązać - Pan weźmie sobie sunię a dla żony pieska albo odwrotnie i po kłopocie.... :evil_lol:[/QUOTE] Też mu to proponowałam :evil_lol:
  21. Witaj Waderciu. No niestety... Ludzie się rozwiedli i pies stał się niepotrzebny. Serio nie wiem co się działo w tym domu, czy tylko kłótnie małżeńskie tak na psa podziałały? Wetka boi się obcych mężczyzn, zwykłe odczulanie nie przynosi rezultatów... Szczeka na nich i ucieka, nie przechodzi nawet obok :(
  22. [quote name='bico']na dogo jest ktoś o nicku [B]Elza.Milicz [/B]- może to ktoś, kto w Miliczu mieszka i może się udać na wizytę...? warto sprawdzić.[/QUOTE] Właśnie o Elzie pomyślałam ;) Miała u siebie w zeszłym roku na DT sunię z naszego schroniska, ciotki od szwajcarów bardzo zachwalały, ręczyły, że do złego domu psa nie odda ;)
  23. Kończą się wakacje, więc może się coś ruszy.
×
×
  • Create New...