-
Posts
3703 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Drzagodha
-
Jamniczka Jaszka - wylądowała na Chomiczówce ;-)
Drzagodha replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Cisza, cisza :( -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
No to wczoraj dom znalazła również Gouda ;) Na koniec kwarantanny czeka również Mocher i Tibo. Wieść o Mocherze się rozniosła dzięki kobietom, które go znalazły. Dla małego jest już dom ;) Natomiast Tiba znaleźli Niemcy, jako, że pies zadbany itp. to powiadomili nas, bo być może się komuś zgubił. Od razu zaznaczyli jednak, że jeśli właściciel się nie znajdzie, to oni chcą go adoptować ;) Bardzo sympatyczni ludzie, dzwonią co kilka dni i pytają jak się mały miewa, u nas w Głogowie mają chyba rodzinę. A że my mamy w Niemczech swojego człowieka, to adopcję tam są wszystkie pod kontrolą ;) -
Ciotka, masz zapchaną skrzynkę ;) Mój mail: [email][email protected][/email] Dziękuję :)
-
Atomówko, widziałam Twoją sunię na żywo :diabloti: Na zdjęciach również się załapałyśmy ;) Tutaj np. Mailo i moje nogi :evil_lol: [url]http://img820.imageshack.us/img820/306/manifa163.jpg[/url] Oraz Munieczek [url]http://img641.imageshack.us/img641/5633/manifa164.jpg[/url] z tego oto wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193974-Pieszczoch-Muniek-chcia%C5%82by-opu%C5%9Bci%C4%87-wreszcie-schroniskowy-kojec-poszukujemy-DS-D[/url] No i jeszcze nasz mikropsiak Kropka z Anetą ;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-iSXstn8fEmo/Tk1EXCmV7NI/AAAAAAAAB2U/BZb6vKlMHvk/s912/IMG_4655.JPG[/url] A tutaj cała trójka naszej czworonożnej, schroniskowej reprezentacji ;) [url]http://img651.imageshack.us/img651/5690/manifa41.jpg[/url] Miło było poznać cioteczkę siekową oraz Mikiego :loveu: Świetna atmosfera panowała, oby więcej wspólnych akcji ;)
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Drzagodha replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ja jestem ale dzisiaj nawet nie miałam kiedy podbijac fejsa bo byłam na marszu, i przyznaję padłam ze zmęczenia, a to trzeba robić.[/QUOTE] No patrz, a ja nie wiedziałam, która to Ty :eviltong: -
Wątek zbiorowy zwierzaków przebywających pod opieką GSPZ Amicus
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj znalazła za to dom przybrana siostra Chestera Feta (sunia mieszkała z nimi, ale z innego miotu jest). Na nowy dom czeka więc jeszcze rodzona siostra Chestera, Gouda. No bo Edam już w domu swoim dawno ;) -
[quote name='Isadora7']No to chyba nie możemy iść :)[/QUOTE] Ale ciotka pierdoły gadasz :eviltong: Masz iść i koniec! :mad: To ja z Dolnego Śląska z psami jadę, a Ty ze stolicy nie przyjedziesz? :eviltong:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Falkaa']Byłoby super .. Ale rodzice oczywiście mają swoje zdanie: "nie będziesz jeździć w obcymi ludźmi samochodami, jeszcze tak daleko.."[/QUOTE] Ja się tam wybieram, mogę Cię wziąć pod swoje "skrzydła". Może rodziców uspokoi fakt, że jestem pełnoletnia, ale raczej zmartwi, że lat mam tylko 19 :eviltong:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A my na naszą schroniskową Kropkę znalazłyśmy kaganiec wielkości naparstka :evil_lol:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Drzagodha replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Falkaa, ile masz lat? Może zgodzą się na "wycieczkę" pod opieką pełnoletniej dogomaniaczki? :razz:- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zgodzę się, bębny i trąby przy psach to średni pomysł...
-
Wyłowiono mnie z Odry... Na szczęście znalazłem NOWY DOM! :)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Ciotki, trzeba ruszyć z ogłoszeniami porządnie :eviltong: -
Dostaliśmy zaproszenie na dożynki w Kotli. Mamy się tam pojawić z psami. Jako, iż Korek pochodzi właśnie z gminy Kotla, również się tam pojawi. Może ktoś tam się w nim zakocha?
-
Tosia się chyba przełamała całkiem :) Wychodzi do ludzi, nie ucieka, do nas przychodzi się miziać, władowała mi się nawet ostatnio na kolana ;) Jeszcze trochę pracy ze smyczą itp. i mała będzie gotowa do adopcji :)
-
Basia coś spać nie może widzę ;) O 6 to ja się przewracam na drugi bok :evil_lol:
-
Rap na cztery łapy w poszukiwaniu Bobisiowego domku :)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię do Karoliny i zapytam, bo nie wiem czy mu ogłoszenia odnawiać... -
[quote name='AlfaLS']To przecież można problem rozwiązać - Pan weźmie sobie sunię a dla żony pieska albo odwrotnie i po kłopocie.... :evil_lol:[/QUOTE] Też mu to proponowałam :evil_lol:
-
Witaj Waderciu. No niestety... Ludzie się rozwiedli i pies stał się niepotrzebny. Serio nie wiem co się działo w tym domu, czy tylko kłótnie małżeńskie tak na psa podziałały? Wetka boi się obcych mężczyzn, zwykłe odczulanie nie przynosi rezultatów... Szczeka na nich i ucieka, nie przechodzi nawet obok :(
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
Drzagodha replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']na dogo jest ktoś o nicku [B]Elza.Milicz [/B]- może to ktoś, kto w Miliczu mieszka i może się udać na wizytę...? warto sprawdzić.[/QUOTE] Właśnie o Elzie pomyślałam ;) Miała u siebie w zeszłym roku na DT sunię z naszego schroniska, ciotki od szwajcarów bardzo zachwalały, ręczyły, że do złego domu psa nie odda ;) -
Jasyr ,mam swojego pana ktory nigdy mnie nie opusci:)
Drzagodha replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Kończą się wakacje, więc może się coś ruszy.