Jump to content
Dogomania

Drzagodha

Members
  • Posts

    3703
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Drzagodha

  1. Melduję, iż Maja trafiła dziś do nowego domu ;) Tytułu jeszcze nie zmieniam, żeby nie zapeszyć ;) Dom na wsi, generalnie ma spać w budzie, ale w ciągu dnia ma możliwość wejścia do domu, do towarzystwa jamnikowatego kolegę (to dobrze, Maja bardzo lubi mniejszych od siebie psich towarzyszy maltretować :evil_lol:). Dodatkowo w domu dzieci, więc się nudzić nie powinna. Także trzymajcie kciuki, żeby wszystko w nowym domu było ok ;)
  2. Generalnie to potrzeba nowych ogłoszeń. Nowe zdjęcia są, jeszcze nowy tekst i trzeba ogłoszenia uaktualnić. Wakacje się kończą, więc może się coś z adopcjami więcej ruszy...
  3. No to ciotki wrzucać w podpisy :mad: :eviltong:
  4. Prześlę zaraz info Marzenie z Warty Goldena.
  5. Nowy baner dla Munieczka, tej jest zdecydowanie ładniejszy ;) Jeszcze trochę i nauczę się robić banerki takie cud, miód i orzeszki :evil_lol: A póki co proszę o wyrozumiałość ;) [URL=http://www.dogomania.pl/threads/193974-Pieszczoch-Muniek-chcia%C5%82by-opu%C5%9Bci%C4%87-wreszcie-schroniskowy-kojec-poszukujemy-DS-D?p=17415945#post17415945][IMG]http://i55.tinypic.com/nzoca8.jpg[/IMG][/URL]
  6. Pomniejszony byłby nieczytelny, trzeba by go było bardzo spłaszczyć ;) Za to zrobiłam coś takiego na szybko. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190447-Najpierw-skatowana-p%C3%B3%C5%BAniej-z-adopcji-oddana...-Czy-znajd%C4%99-swojego-cz%C5%82owieka"][IMG]http://i53.tinypic.com/10idilh.jpg[/IMG][/URL] Dopiero się uczę, więc proszę o wyrozumiałość :eviltong:
  7. Zrobiłam Korkowi kilka nowych ogłoszeń: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/26610/korek-w-typie-szwedzkiego-vallhunda-szuka-domu/[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/korek-w-typie-szwedzkiego-vallhunda-szuka-domu-IDfDqx.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=26430&n=Korek-w-typie-szwedzkiego-vallhunda-szuka-domu[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/68919/Korek-w-typie-szwedzkiego-vallhunda-szuka-domu/[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=83649[/url] [url]http://zwierzeta.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=3922&catid=3&Itemid=0[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,37862,Lw==.html[/url] Może tym razem się chłopakowi poszczęści...
  8. Muszę tylko pogadać jutro z moją wetką jak będę szczepionki odbierać czy nic im nie będzie. Bo szczepionki się generalnie w lodówce przetrzymuje, więc nie wiem jak będzie z dostawą paczki. W razie czego pożyczę od kogoś turystyczną :evil_lol:
  9. W sumie to nie wiem. Szczepić chyba nie, ale o odrobaczenie trzeba by było zapytać. Maluchy się odrobacza jak skończą 5 tydzień życia chyba. A szczepi to nie wiem. W każdym razie, razem z karmą przyjdzie 6 szczepionek dla rodzinki i pasta na robale, użyjecie jak już będzie można ;)
  10. A ja znalazłam na FB również, ale na Adopcjach Starszych Psów ;)
  11. Ciotki, a mamuśka już odrobaczona i zaszczepiona?
  12. Dziękuję, ale baner ma nieregulaminowy rozmiar ;)
  13. Udostępnione, wzięte udział, zaraz zaproszę znajomych ;)
  14. Czytałam na wątku Jaszki, bardzo dziękuję raz jeszcze :loveu:
  15. [quote name='Jasza']Dzwoniła fajna Pani, powiedziałam, że wieści jutro, bo dzisiaj już wizyta w schronisku, poprosiła o podesłanie innej jamniczki, podesłałam Fasolkę. Pani jest z Bochni.[/QUOTE] Dziękuję :loveu:
  16. Felerku, widzę, że Cie ciotki przechrzciły na amen :evil_lol:
  17. Zobaczę dziś w schronisku jak się nazywają. Ale tu mi koleżanka podpowiada, że te opatrunki są różnej wielkości i na różne rany i najlepiej jakbyś poszła do apteki i powiedziała jaka rana to Ci doradzą ;)
  18. Jakieś pustki u jamniorów :(
  19. Tyle osób rozczula się na jego widok, ale domu dalej brak...
  20. Proszę, proszę, ludzie kojarzą Ola z mediów. Wczoraj byli w schronisku państwo, którzy pytali m.in. czy ten pies wyłowiony z Odry jeszcze u nas jest. Szkoda, że tylko pytali czy jest :(
  21. Taki mam chytry plan, że jak już my boyfriend pójdzie na swoje, to zabiorę do niego Moruska. Tylko jeszcze muszę go o tym poinformować :evil_lol:
  22. Coś tam naskrobałam, później wrzucę ;)
  23. Daisy to już chyba zostanie u nas na dożywociu :(
×
×
  • Create New...