-
Posts
3703 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Drzagodha
-
Melduję, iż Maja trafiła dziś do nowego domu ;) Tytułu jeszcze nie zmieniam, żeby nie zapeszyć ;) Dom na wsi, generalnie ma spać w budzie, ale w ciągu dnia ma możliwość wejścia do domu, do towarzystwa jamnikowatego kolegę (to dobrze, Maja bardzo lubi mniejszych od siebie psich towarzyszy maltretować :evil_lol:). Dodatkowo w domu dzieci, więc się nudzić nie powinna. Także trzymajcie kciuki, żeby wszystko w nowym domu było ok ;)
-
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Generalnie to potrzeba nowych ogłoszeń. Nowe zdjęcia są, jeszcze nowy tekst i trzeba ogłoszenia uaktualnić. Wakacje się kończą, więc może się coś z adopcjami więcej ruszy... -
Prześlę zaraz info Marzenie z Warty Goldena.
-
Nowy baner dla Munieczka, tej jest zdecydowanie ładniejszy ;) Jeszcze trochę i nauczę się robić banerki takie cud, miód i orzeszki :evil_lol: A póki co proszę o wyrozumiałość ;) [URL=http://www.dogomania.pl/threads/193974-Pieszczoch-Muniek-chcia%C5%82by-opu%C5%9Bci%C4%87-wreszcie-schroniskowy-kojec-poszukujemy-DS-D?p=17415945#post17415945][IMG]http://i55.tinypic.com/nzoca8.jpg[/IMG][/URL]
-
Pomniejszony byłby nieczytelny, trzeba by go było bardzo spłaszczyć ;) Za to zrobiłam coś takiego na szybko. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190447-Najpierw-skatowana-p%C3%B3%C5%BAniej-z-adopcji-oddana...-Czy-znajd%C4%99-swojego-cz%C5%82owieka"][IMG]http://i53.tinypic.com/10idilh.jpg[/IMG][/URL] Dopiero się uczę, więc proszę o wyrozumiałość :eviltong:
-
Zrobiłam Korkowi kilka nowych ogłoszeń: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/26610/korek-w-typie-szwedzkiego-vallhunda-szuka-domu/[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/korek-w-typie-szwedzkiego-vallhunda-szuka-domu-IDfDqx.html[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=26430&n=Korek-w-typie-szwedzkiego-vallhunda-szuka-domu[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/68919/Korek-w-typie-szwedzkiego-vallhunda-szuka-domu/[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=83649[/url] [url]http://zwierzeta.swiatogloszen.net.pl/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=3922&catid=3&Itemid=0[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,37862,Lw==.html[/url] Może tym razem się chłopakowi poszczęści...
-
JUŻ W DOMU! MONA - całe życie za kratami, czekanie się opłaciło
Drzagodha replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
A ja znalazłam na FB również, ale na Adopcjach Starszych Psów ;) -
Póki co nie.
-
Czytałam na wątku Jaszki, bardzo dziękuję raz jeszcze :loveu:
-
Jamniczka Jaszka - wylądowała na Chomiczówce ;-)
Drzagodha replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Dzwoniła fajna Pani, powiedziałam, że wieści jutro, bo dzisiaj już wizyta w schronisku, poprosiła o podesłanie innej jamniczki, podesłałam Fasolkę. Pani jest z Bochni.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Felerku, widzę, że Cie ciotki przechrzciły na amen :evil_lol: -
Zobaczę dziś w schronisku jak się nazywają. Ale tu mi koleżanka podpowiada, że te opatrunki są różnej wielkości i na różne rany i najlepiej jakbyś poszła do apteki i powiedziała jaka rana to Ci doradzą ;)
-
Jakieś pustki u jamniorów :(
-
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Tyle osób rozczula się na jego widok, ale domu dalej brak... -
Wyłowiono mnie z Odry... Na szczęście znalazłem NOWY DOM! :)
Drzagodha replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Proszę, proszę, ludzie kojarzą Ola z mediów. Wczoraj byli w schronisku państwo, którzy pytali m.in. czy ten pies wyłowiony z Odry jeszcze u nas jest. Szkoda, że tylko pytali czy jest :( -
Taki mam chytry plan, że jak już my boyfriend pójdzie na swoje, to zabiorę do niego Moruska. Tylko jeszcze muszę go o tym poinformować :evil_lol:
-
Coś tam naskrobałam, później wrzucę ;)
-
Daisy to już chyba zostanie u nas na dożywociu :(