Jump to content
Dogomania

Drzagodha

Members
  • Posts

    3703
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Drzagodha

  1. Mogę mieć prośbę? Nie mów do mnie per "pani", bo się czuję staro :mad: Cieszę się, że karma smakuje ;) Ile maluchy już mają? Wetka mówiła, że odrobaczyć je można jak skończą 5 tygodni. A szczepienia to nie wiem kiedy ;) Skonsultujcie z wetem :eviltong: Szczepienia dla całej szóstki, odrobaczenie też spokojnie starczy dla całej rodzinki ;)
  2. Tylko pytanie, czy on się da zabrać do weta.
  3. Ciotka, potrzebuję pilnie wiedzieć, czy zastanę Cię koło południa w domu :eviltong: Mam coś dla kociastych.
  4. To co ciotka, zbieramy na artroflex ;) Raczej mu nie zaszkodzi, a pomóc może :)
  5. Jakiś pomysł na plakat dla suni? Postaram się zrobić, tylko pomysłu mi brak :(
  6. [quote name='rita60']Mnie też:-(jestem u niego codziennie,coraz bardziej kuleje na tą przednią łapkę.[/QUOTE] A może ma zwyrodniałe stawy? Mamy u siebie psa, który nagle zaczął kuleć, przestał w ogóle się prawie na łapie utrzymywać. Wszyscy myśleli, że może nadwyrężył, skręcił, złamał... U weta się okazało, że nic z tych rzeczy - ale zwyrodnienie stawów już owszem. Dostawał preparaty na stawy i antybiotyki przez tydzień, odeszło "samo". Teraz jest wzmacniany artroflexem.
  7. Dziękuję Asiu, przygotuję Ci kilka psiaków ;) Na początek te z Rawicza ;)
  8. [quote name='wellington'] Powiedz to Cleo2008 - ona zna niemiecki, rozmawiala z kierowniczka tej "fundacji", stwierdzila ze wszystko jest w jaknajlepszym porzadku. Prosze : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196394-M%C5%82oda-bernardynka-z-tragicznych-warunk%C3%B3w-zabrana-do-Uciechowa-ma-dom[/URL]!!!!!![/QUOTE] Ja po niemiecku ni w ząb, bazuje na informacjach od osób, które na stałe mieszkają w Niemczech. Podobno niemieckie organizacje pro zwierzęce (te istniejące) zainteresowały się sprawą, bo nawet (podobno) nie wiedzieli, że coś takiego ma miejsce. Coś gdzieś jeszcze kiedyś słyszałam (nie sprawdzone), że fundacja Hunde In Not (czy jak się tam zwie) kiedyś istniała, ale od kilku lat już nie istnieje i ktoś się pod nią podszywa. Ale to gdzieś tam kiedyś na jakimś polskim forum wyczytałam, więc informacja w ogóle nie sprawdzona.
  9. Mogę zapytać, pod opieką jakiej lecznicy jest sunia? Mieliśmy u siebie sunię w podobnym stanie, w jednej z warszawskich lecznic ją wykończono...
  10. [quote name='maciaszek']To może być też coś z krtanią. Jamnik mojej siostry miał ( i zresztą miewa do dziś) czasami takie "zachłyśnięcia" właśnie i to jakiś problem z nieprawidłową budową krtani jest. Dlatego na obroży Jaszka może się "zachłystywać" a na szelkach nie. [/QUOTE] Mój pies ma to samo. Chodzi na szelkach - zero problemu. Zapnij mu tylko smycz do obroży, to od razu się dusi...
  11. Z ciekawostek - z Legnicy psy oddawane są niemieckiej fundacji, która w Niemczech... Nie istnieje. Sprawdzone przez kilka osób mieszkających w Niemczech, fundacja nie jest nigdzie zarejestrowana. Adres, który podają, to adres uniwersytetu.
  12. Rozmowa toczy się na temat tych, którzy w ogóle nie głosowali. Oficjalnie wstrzymało się 14 osób, które było obecnych na sali. Pytanie co z tymi, którzy nie zagłosowali w ogóle. Bo przecież mogło ich na sali nie być nawet, tym bardziej, że głosowanie miało być w pierwszej wersji w piątek, a nie w czwartek wieczorem.
  13. Justynko powiedz mi tylko, jak tam z noclegami? Śpiwory itp. trza mieć? ;)
  14. Koło Śremu miałabym prościej z dojazdem ;) Ale się nie poddaję, powiedziałam, że będę, to będę i koniec!
  15. Od razu wrzuciłabym tych ludzi na czarne kwiatki, nie powierzyłabym im żadnego psa. Niech sobie lepiej kupią pluszowego.
  16. Dlatego właśnie pytam, bo zostali wrzuceni wszyscy do jednego worka.
  17. [quote name='Asior']nie bardzo wiem, który to Mailo ale skoro tak mówisz, to pewnie tak było ;)[/QUOTE] A ten ;) [URL]http://img820.imageshack.us/img820/306/manifa163.jpg[/URL]
  18. Ślicznie dziękujemy :loveu: Już widziałam Munieczka na facebooku ;)
  19. Ciotki, to są te Krzykosy niedaleko Śremu? Bo znalazłam na mapie kilka.
  20. Ciotki, a coś obstawiacie? Będą docelowo małe czy duże?
  21. [quote name='Agata Balu'] ng. - nie głosował by nie było wiadomo, że jest przeciw :-( [/QUOTE] Wiadomo, czy któryś posłów w ogóle nie było? Czy wszyscy Ci, którzy nie głosowali, byli obecni na sali?
  22. [quote name='Asior']o przepraszam, moje psy po prostu mnie broniły, o!! i proszę się z nich nie nabijać, Niko po prostu najpierw straszy, później poznaje ;) [/QUOTE] A to w Twoich cziłkach się nasz Mailo zadużył? :evil_lol:
  23. Tylko weźcie również pod uwagę, że jeśli będzie za dużo samego tekstu, to większość osób tego po prostu nie przeczyta.
  24. Wiadomo, że pies ze schroniska nie ma wycenionego dokładnie wieku, tylko przybliżony. Często może się różnić nawet o kilka lat od rzeczywistego - i to w obie strony. Jednego z moich psów, którego mam od szczeniaka weterynarze np. skutecznie odmładzają, bo na swoje 11 nie wygląda. Nie rozumiem ludzi, dla których wiek jest jedynym powodem...
×
×
  • Create New...