Jump to content
Dogomania

Bazyliszek

Members
  • Posts

    1863
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bazyliszek

  1. Jeśli byłby potrzebne ogłoszenia zapraszam na bazarek z mojego podpisu
  2. Jeśli ktoś chciałby sprezentować jakiemuś psiakowi ogłoszenia zapraszam na bazarek z mojego podpisu
  3. Jeśli byłby potrzebne ogłoszenia zapraszam na bazarek ze swojego podpisu
  4. Śliczne psiaki gdyby potrzebowały ogłoszeń zapraszam na bazarek z mojego podpisu
  5. Jeśli ktoś miałby ochotę wykupić suni ogłoszenia zapraszam na bazarek z mojego podpisu
  6. Jeśli ktoś miałby ochotę wykupić dla niego ogłoszenia zapraszam na bazarek z mojego podpisu :)
  7. A dzisiaj ja Lisia podrzucam i zapraszam do siebie na bazarek z mojego podpisu :)
  8. Ja również podrzucę i przy okazji zapraszam na bazarek z mojego podpisu
  9. [quote name='Drzagodha']Jak ktoś ma problemy z pisaniem tekstów do ogłoszeń to zapraszam, chętnie pomogę :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244364-TEKSTOWY-GRATIS!-Na-spłatę-długu-GSPZ-AMICUS-za-karmę-dla-ponad-200-zwierząt[/URL]![/QUOTE] A jak już teksty są to zapraszam po ogłoszenia na bazarek z mojego podpisu :)
  10. Jeśli będą potrzebne ogłoszenia zapraszam na bazarek link w moim podpisie
  11. Jakby były potrzebne ogłoszenia zapraszam na bazarek ogłoszeniowy link w podpisie
  12. Śliczne psiaki w razie gdyby były potrzebne ogłoszenia zapraszam na bazarek link w podpisie :)
  13. Wczoraj zrobiłam coś takiego [IMG]http://i39.tinypic.com/2wei58o.jpg[/IMG]
  14. [quote name='vege*']super ci wyszło te posłanie :) czym jest wypchane?[/QUOTE] starą kurtką a dokładniej tym co w niej było :)
  15. Wczorajsze moje wypociny legowisko dla mojego Bąbelka [IMG]http://i39.tinypic.com/2wei58o.jpg[/IMG]
  16. Gdyby ktoś chciał wykupić pakiecik ogłoszeń dla jakiegoś psiaka zapraszam na swój bazarek link w podpisie :)
  17. Może przydałby się suni ogłoszenia? Jeśli byłby ktoś zainteresowany zafundowaniem to zapraszam na swój bazarek link w podpisie
  18. To 1 zdjęcie z 11 postu jest świetne zwłaszcza ten ząbek na wierzchu :)
  19. [quote name='Basia1968']Z Adusiem jest wszytsko w porządku, on o prostu miał depresję:lol: odżył chłopaczek, no fakt nie jest pierwszej młodości, ma problemy grubościowe że sie tak wyrażę, ale teraz więcej się rusza no i powrócił optymizm ps. Na dniach będą zdjęcia.[/QUOTE] Może ktoś miałby ochotę wykupić pakiecik ogłoszeń chłopakowi z nowymi zdjęciami :) Jeśli byłby ktoś chętny zapraszam na bazarek link w podpisie
  20. [quote name='__Lara']Fajna z niego psinka, trzeba ruszyć z ogłoszeniami.[/QUOTE] Jeśli ktoś byłby chętny na wykupienie pakietu ogłoszeń to zapraszam na swój bazarek link w podpisie
  21. Psiaki są śliczne zapewne domki szybko znajdą ale jeśli jednak będą potrzebowały ogłoszeń to zapraszam na swój bazarek link w podpisie
×
×
  • Create New...