-
Posts
1863 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bazyliszek
-
LALA-niewidoma suczka-DT zamieniła na DS :)
Bazyliszek replied to radovan2's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia :) -
Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu
Bazyliszek replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
Jeśli byłby potrzebne ogłoszenia zapraszam na bazarek ze swojego podpisu -
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
Bazyliszek replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Śliczne psiaki gdyby potrzebowały ogłoszeń zapraszam na bazarek z mojego podpisu -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
Bazyliszek replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Ja również podrzucę i przy okazji zapraszam na bazarek z mojego podpisu -
Kudłaty olbrzym Master - czy ktoś go jeszcze pokocha?
Bazyliszek replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Drzagodha']Jak ktoś ma problemy z pisaniem tekstów do ogłoszeń to zapraszam, chętnie pomogę :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244364-TEKSTOWY-GRATIS!-Na-spłatę-długu-GSPZ-AMICUS-za-karmę-dla-ponad-200-zwierząt[/URL]![/QUOTE] A jak już teksty są to zapraszam po ogłoszenia na bazarek z mojego podpisu :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Bazyliszek replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Jeśli będą potrzebne ogłoszenia zapraszam na bazarek link w moim podpisie -
Jakby były potrzebne ogłoszenia zapraszam na bazarek ogłoszeniowy link w podpisie
-
Ares- piękny nieszczęśliwy dog-już w Hoteliku- ZA TM:(
Bazyliszek replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jak się mają sprawy Aresa? -
Wczoraj zrobiłam coś takiego [IMG]http://i39.tinypic.com/2wei58o.jpg[/IMG]
-
DIY czyli rzeczy wykonywane samodzielnie
Bazyliszek replied to Iwonaaa's topic in Sprzęt i akcesoria
[quote name='vege*']super ci wyszło te posłanie :) czym jest wypchane?[/QUOTE] starą kurtką a dokładniej tym co w niej było :) -
DIY czyli rzeczy wykonywane samodzielnie
Bazyliszek replied to Iwonaaa's topic in Sprzęt i akcesoria
Wczorajsze moje wypociny legowisko dla mojego Bąbelka [IMG]http://i39.tinypic.com/2wei58o.jpg[/IMG] -
Staruszek Bruno wygrał los na loterii - w BDT u Kikou
Bazyliszek replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam :) -
Bardzo smutna Fruzia .......... ma dom i cztery pańcie do kochania :).
Bazyliszek replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Może przydałby się suni ogłoszenia? Jeśli byłby ktoś zainteresowany zafundowaniem to zapraszam na swój bazarek link w podpisie -
[quote name='Basia1968']Z Adusiem jest wszytsko w porządku, on o prostu miał depresję:lol: odżył chłopaczek, no fakt nie jest pierwszej młodości, ma problemy grubościowe że sie tak wyrażę, ale teraz więcej się rusza no i powrócił optymizm ps. Na dniach będą zdjęcia.[/QUOTE] Może ktoś miałby ochotę wykupić pakiecik ogłoszeń chłopakowi z nowymi zdjęciami :) Jeśli byłby ktoś chętny zapraszam na bazarek link w podpisie