Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. klaudio,czy to świerzb -to stwierdzi lekarz jak pobierze zeskrobinę z tego miejsca,mogą to byc takze zmiany przebiegające w nużycy,grzybicy,zwykłe otarcie zaniechane,zapalenie skóry spowodowane bnakteriami.
  2. przeciez całe piękno w tych psach to własnei włosy,a "zachowanie czystości"?wystarczy troszkę wystrzyc nozyczkami i karmic odpowiednia karmą
  3. nawet leczenie chirurgiczne nie zagwarntuje w 100% że rzepka przestanie wyskakiwać....
  4. szukaj w dziale weterynaria,endokrynologia.tam sie ludzie ogłasają
  5. [B]toyota[/B] może cała grupa molosów tak ma ;).cao jak ma okazje a jest słabe zabezpieczenie posesji także ma tendencję.
  6. coś ty,od ukaszenia lub podejzenia ukaszenia pierwsze objawy pojawiaja się po ok 3-4 dniach ;)
  7. psy różnie reagują na wypadanie zębów,byc może u tojego psa apatia jest z tym związana.nie wiem w jakim rejonie świata jestes na wakacjach,nie wiem tez czy w tym rejonie wystepuje babeszioza,ale jeśli pies dalej nie będzie jadł to jak najszybciej trzeba udać się do weta.zbagatelizowanie niktórych chorób u psów może byc tragiczne w skutkach
  8. koszmario jest zakaz kopiowania czegokolwiek w polsce ;)
  9. temat rzeka,poszukaj dobrze w tym dziale a znajdziesz odpowiedz na temat który był poruszany wielokrotnie
  10. mój azjat wysadził wszystkie tuje .kopie doły ,rozkopuje kretowiska itd.może uciekac przez płot jeśłi jest nie wybiegany,juz o tym pisałam gdzies w dziale "jaka rasę wybrać".jeśli bedzie sam bez towarzyszy to tez bym polecała z adopcji(poszukaj na adopcje azjaty ) ewentualnie mozna zastanowić się nad leonbergerem,jest trochę hodowli w polsce jak i pieski z adopcji.chyba troche "łatwiejszy"w prowadzeniu i z charakteru niz cao.przychodzi mi do głowy jeszcze owczarek podhalański...
  11. jak wyżej,idż do weta,podwyższonej temp.nie stwierdza sie po nosie,głowie czy brzuchu.zabezpieczałas przed wyjazdem psa p/pasozytom?mógł ktos psa nakarmic czyms dziwnym?
  12. [B]martuchny:[/B],zapalenie pecherza,zapalenie cewki moczowej,problem z prostatą(samce niekastrowane),nerki.
  13. martka a robiliście bilirubinę?prócz tych na watrobe i woreczek żółciowy dostaje jakies leki?
  14. no to masz cały watek o obrozy foresto...
  15. Oczywiscie ze mogl.to silny lek p.zapalny
  16. daj sobie spokój z operowaniem tłuszczaka.niegrozne to i jeśłi psu jakos nie doskwiera to nie wycinaj
  17. absurd,węglowodany w sensie cukry proste nie sa psu ani kotu potrzebne dożycia.puste kalorie i tylko tyle
  18. wierzę,jeśłi suchego nie lubi to jej nie zmuszaj.jak piszwesz,ma kamień-podawanie kilku chrupek dziennie nie zmieniu juz tego co ma na zebach
  19. karlik,czy zachoruje w przyszłości na ten problem tego nie wiem ale jeśli pies będzie prowadził spokojny tryb zycia bez skakania do patyków,wchodzenia po schodach to pewnie nie wróci,czy zachoruje na coś innego ?cieżko powiedziec choroby wieku starczego u psów moga się pojawić np.chory układ krążenia,stawy,nerki. poczekaj na efekty obecnego leczenia,czasem trzeba i 2 tyg aby zobaczyć poprawę.
  20. piszesz że wcześniej jej nie śmierdziało z pyska to może obejżyj jej zęby czy przypadkiem płytki nazebnej lub kamienia nie ma.jeśli kreatynina nie jest jakas dramatyczna i pies pije to myślę,że podskórne by pomogły
  21. średniaka czarnego jakiego znam ma dopiero 5 lat,natomiast czarny olbrzym ma 13 lat i faktycznie ani siwego włoska
  22. maron zobacz w ofercie obrózek Pess. cocermaniaczko o wbitych w powieki już nie wspomnę.myśle że ta plaga kleszczy ma związek z ciepłymi zimami
  23. hmmm.tojm faktycznie-chyba wszystkie sznaucery nie siwieją.
  24. [B]tojm[/B] weż sznacera średniego,ale może tym razem czarnego?
  25. dopiero od 19 lutego tego roku
×
×
  • Create New...