Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. normalnie nie wierzę własnym oczom,że o tym czytam-ona taka onkowata-może ciotuchny od adopcji onków by coś pomogły
  2. ten rambo na w/w zdjęciu ma 10 lat?nie wyglada na tyle. co do sytuacji powyżej mam 2 pomysły na poczekaniu-jeden to sedalin i pilnowanie psa cały czas gdzie się położy(jeśli wogóle na niego zadziała dawka),drugie wymagajace czasu oswajanie przez tę dziewczynę co mu daje jeść i pić i liczenie na to że w końcu się do niej "przemoże"
  3. najlepiej zadzwonić czasami pisze jedno a wrzeczywistości jest inaczej,a ceny zobaczy ten tylko co jest zalogowany-czyli weci:eviltong: superaśno,że wszystko idzie dobrze;)
  4. czy załozyć wątek na niebieskim bo chyba go nie ma?
  5. sam dap nie pomoże jeśli pies wariuje i wymiotuje jednocześnie.
  6. nie żałuj na psa-idż po prep.do lek.wet.
  7. kurczę przeważnie nowotwory pęcherza to złośliwce [*]
  8. magda,spoko,bez nerwów,poświęć swój najlepiej jeśli masz termometr elektroniczny i wsadż mu w tyłek-bo w ten sposób mierzy się psu temperaturę(czyli rektalnie),podsaj na forum jak ci poszło.pomożemy jakoś-byle do jutra.no i jak z psiakiem.pisz
  9. na owczarkach w potzrebie jest zapisana?matko!ona taka sucha że strach.jak ona zimę przeżyła
  10. zobacz sobie lek o nazwie onsior jest to lek "wetowski"
  11. nie ogłupia jak np.sedalin,psy są"normalne'nie wymiotują,ale jeśli wariuja w czasie jazdy tzn.szaleją po samochodzie to ta sytuacja się nie zmieni bo lek na to nie działa-do auta kupowałam d.a.p. spray i spryskiwała auto na 10 min przed podróżą.
  12. a to super.bo tyle jest tego benkowego nieszcześcia
  13. ale do kojca w snesie cały czas otwartego-bo jesli chciałby cały czas trzymać w zamknieciu to niech"se figurke kupi" i wstawi do środka-nie brudzi,nie trzeba karmić,a ładnie wyglada
  14. a dostaje witaminy na siersc?
  15. uff,przebrnęłam pzrez cały wątek,z tego co czytała sprawa raczej pilna-nie jestem zdziwiona postępowaniem(a raczej chęcią)rodziny-realia wiejskie w tygodniu wieszanie i topienie psów/kotów w niedzielę do kościoła:angryy:.wstyd.przepraszam ale musiałam "wylać "z siebie czarę goryczy. myślałam,że może hotelik u p.Sylwi-która "ma" onke zabiedzona(Werka).co wy na to
  16. może daj na molosy,jeślinie jesteś tam zalogowana mogę załozyć-dobrze byłoby mieć jakieś foto
  17. [U][B]no i tajemniczy darczyńcy:[/B][/U] Onka 10zł -jeśli doszło około 07.kwietnia to ode mnie:eviltong:
  18. dokładnie jak aga_k,deklar.stałe i jednorazowe,no i ile zostało po opłaceniu wszystkiego
  19. jest taki prep.w inj.podaje się go w seriach nazywa sie zylexis.ja mam z nim złe doswiadczenia(co prawda u kota-w b.młodym wieku miał koci katar,podleczony,żeby wzmocnic odporność podałam zylexis,nic to nie dało objawy raz na jakiś czas "wychodzą"i tak)
  20. krew tzn.przynajmniej morfologie mozesz zrobić.wzmacniaj jego odporność beta glukanem np.biowetu puławy czy dolfosu.
  21. dołaczam się do przedmówczyń,zamiast rutinoscorbinu kup mu jakiś beta glukan np.immunodol.tani i skuteczny,ale na efkty trzeba poczekać. no i pamiętaj o ubranku-niskopodwoziowce łatwo łapia inf.i są wrażliwe na niesprzyjające aury
  22. no to super,że ciąza wykluczona byłoby to-moim zdaniem-zbyt durze obciażenie dla jej zniszczonego organizmu.jak futro odrośnie będzie bardzo ładnym owczarkiem.
×
×
  • Create New...