Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

ola134

Members
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

 1. CAC MIELNO o/Koszalin - 18.11.2012r.

  Czy ktoś orientuje się jak będzie z frekwencja? mała kameralna wystawa?
 2. Wada u psa -dyskwalifikacja?

  Była okazja porozmawiać z sędzia który stwierdził ,że posiadając zaświadczenie od weta pies będzie normalnie oceniany.
 3. Cieczka nie regularna?

  Dziś zauważyłam krople krwi na podłodze i faktycznie jest cieczka. Ale pies ciągle nie reaguje obwąchuje tylko suke co jakis czas. Czy to znaczy ,że to dopiero wczesny początek cieczki?
 4. Cieczka nie regularna?

  Jest mozliwość ,że pies który mieszka z szuczką praktycznie od szczeniaka nie reaguje na jej cieczke??
 5. Witam,

  Przepraszam, za śmiałość, ale piszę w imieniu pięknego psa, który ma problemy behawioralne, w związku z tym, obecnie nie nadaje się do adopcji. Aramis przebywa w punkcie przetrzymań w Pszczynie, niestety, to nie jest Jego miejsce docelowe, jeśli punkt się przepełni trafi do schroniska o bardzo złej renomie tj. do Mysłowic, a tam z powodu etykiety „agresywny” trafi pod igłę;

  Bardzo chcemy pomóc Aramisowi, jeśli możesz zaglądnij na Jego wątek, przyda nam się i Twoja wizyta, i porady, zaangażowanie, oraz najmniejsza deklaracja, ponieważ marzymy o tym, aby Aramis mógł popracować z behawiorystą;

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...2agamy-o-pomoc

  jeśli nie życzysz sobie zaproszenia, to jeszcze raz przepraszam;

  z poważaniem paula_t

 6. Cieczka nie regularna?

  Witam! Mam pytanie moja suczka urodzona 2 sierpnia dostała pierwsza cieczkę w okolicach 10 stycznia. Od tego czasu nie miała jeszcze cieczki czy to możliwe ,że mogłam przegapić?? Moja są siadka ma psa który w ogóle nie reagował na nią czy są możliwe takie odstępy ?
 7. paurp.jpg<- Paura ma szanse na DT! Pomożesz to osiągnąć?

  P.S. Jak nie życzysz sobie takich informacji będę wdzięczna jak zaznaczysz to u siebie na profilu

 8. Zapraszam na wątek 100% adopcyjnej suczki Tiny, która od ponad 5 lat szuka wymarzonego domu-dlaczego jeszcze go nie ma? :-( Pomóż nam znaleźć jej dom, wspólnymi siłami z pewnością nam się uda!! :smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/228110-Wspania%C5%82a-suczka-Tina-ju%C5%BC-w-DT-teraz-szukamy-DS

 9. Wada u psa -dyskwalifikacja?

  [quote name='breszkin']Też jestem zdania, że kwestia sędziego. Z moją mastinką wystawiała się jej siostra, dwukrotnie się spotkałyśmy, suka ze strasznym stanem zapalnym rogówki. Za pierwszym razem trafił się młody sędzia weterynarz, który zajrzał w oko, obniżył ocenę i uświadomił Panią, za drugim sędzia nawet nie zaglądał. U mastinów oskórzenie na głowie jest duże i żeby dojrzeć całe oko trzeba naciągnąć skórę na głowie:) Ale też sędziowie przynajmniej w tej rasie nie zawsze zwracają na to uwagę, a kolor oka tez jest we wzorcu określony..[/QUOTE] Więc jak widać wszystko zależy od dociekliwosci sedziego. Suka miała aż tak mocne zapalenie? Nie potrzebnie męczyli psa.
 10. Wada u psa -dyskwalifikacja?

  [quote name='agairiki']To nie był mój pies, wiem, że to była wada oka i nie jestem na 100% pewna, ale wydaje mi się, że to też była rogówka. Dla mnie to kwestia sędziego.[/QUOTE] Sędziowie widzieli tę wadę?? Czy udawało się obejsć ?? uszkodzenie było mocno widoczne??
 11. Wada u psa -dyskwalifikacja?

  [quote name='Adamant']też widziałam ale niestety często zalezy kto tego psa prowadzi na ringówce :-(. Jeśli to mechaniczne uszkodzenie jestem za pokazywaniem jeśli ujawniła sieteraz wada genetyczna - a to możliwe w niektórych wadach (nie znam rasy psa ani wieku) jestem przeciw pokazywaniu i nierozsądnemu rozmnażaniu[/QUOTE] Moj pies ma wadę mechaniczną i dlatego podchodzę z wielkim bólem ,że mam go nie wystawiać :( A naprawdę pies jest świetny i okazały.
 12. Wada u psa -dyskwalifikacja?

  [quote name='agairiki']Ja kiedyś wystawiałam i trafiłam na sędziego który nawet nie chciał oglądać tego zaświadczenia. Po prostu nie zwrócił uwagi na wadę... Ale słyszałam o przypadkach kiedy sędzia nawet nie chciała słuchać usprawiedliwień...[/QUOTE] Jaką wadę miał Twoj pies? jesli nie tu napisz mi na PW
 13. Zapraszam na bazarek dla Kaktusa, który mimo taniego i bezpiecznego tymczasu, ma dług...

  Może znajdziesz jakiś fant dla siebie :smile: Mamy książki, zabawki, drobiazgi, ciuchy.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/229969

×