-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
raczej nie powinny,idz do weta niech wezmie zeskrobinę z tego miejsca-zmień podroby(serca żółądki)na cghocby większą dawke mięsa mielonego.a jeśłi chcesz dawac podroby to moniecznie suplementuj wapniem dla psów,konioecznie!!
-
juli daj zapytanie o innego weta z poznania.
-
nie dawaj ludzkich p/bólowych,bo zaszkodzisz psu-piszę powaznie.idz do weta po tablety
-
cóż moge napisać-jeśli wet podał ci "rozpiskę"w jakiej dawce p[odawać lek to tak rób.zawsze możesz pokusić sie o dodatkowe badania krwi
-
[quote name='Asmo']Witam, dziś u pudla miniatury została zdiagnozowana mocznica. Kreatynina na poziomie 7,14. Piesek w ciągu trzech dni schudł z 2,75 kg do 2kg. Pije i sika dużo, apetytu zupełny brak. Piesek jest apatyczny, senny, bardzo słaby, ma bardzo intensywny przykry zapach z pyszczka. Pojawiają się drżenia mięśni, a z pyszczka wydobywa się ciągle jakaś wydzielina, o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Czy jest dla zwierzaka jeszcze jakaś nadzieja? Weterynarz nie dał jej zbyt wielkich szans, góra 2 miesiące przy intensywnym leczeniu. Źródło choroby nie zostało ustalone. Czy to normalne, że pies chudnie w tak zastraszającym tempie? Możliwy jest nowotwór?[/QUOTE] przeważnie proces toczy sie powoli,mogłeś tego nie zauważyć,że pies systematycznie chudnie.
-
aaa,w ten"deseń"zdziwiona....jeśli kaszle więcej może porozmawiac z wetami o zmianie leków lub dodatkowo p/kaszlowych
-
nie powinna byc zdziwiona biochemią-przeważnie przy czy tez rozstrzeni,czy niedomykalności zastawek wyniki sa niezłe
-
4 tyg corsiaczka do adopcji,chore oczko.na cito
gryf80 replied to gryf80's topic in Już w nowym domu
pies w dt.jest w trakcie leczenia -
może powinien wziąśc za zabieg jak za laparotomie diagnostyczną?nie wiem sama.moze umiesc także zapytanie w dziale prawo?
-
może brakuje mu jakis wit czy minerałow.co je twój pies na co dzień?co dostaje w ramach suplementacji?
-
ore co najwyżej mozna liczyc że wydali"siłami natury"
-
Jak pomóc psu po zapaleniu otrzewnej i operacji? Nie wiem co robić :(
gryf80 replied to engelina_88's topic in Weterynaria
kaganiec możesz kupić juz.to ze kapie z saczka znaczy że jeszcze nie czas na wyciąganie.nie mogę się doczytać po co go zalozyli i dlaczego była poddana zabiegowi. -
jak w tytule.sprawa pilna,własciciel chce uspic to maleństwo(które z rezta jest po przejściach,o których publicznie nhe napisze).udało mi sie (i mamnadzieje że nie zmieni zdania)odroczyc eutanazje do jutra.jeśli nikt sie nie zgłosi ja lub kolezanka wezmiemy na tymcas do siebie ale nie możemy na dłuzej niz na 2-3 tyg.sprawa dosc pilna. zainteresowane domki stałe -pisac na priv l
-
co do surowego miesa-skąd moje zdziwienie-wiecie,leki do znieczulenie poniekad "przechodzą"przez nerki dodatkowo fosfor z miesa(troche go jest w miesie wołowym)obciaża nerki....stąd moje zdziwienie....
-
moze nie jest ta karma az tak zła.ważne żeby znów nie było sensacji jelitowych
-
no to spory psiak,obawiam sie że wet ma racje....co do problemów z poruszaniem sie p[o ewentualnym zabiegu
-
to super.ale czemu surowe mieso po zabiegu?pamiętaj o antybiotykoterapi na długi czas po zabiegu.sprawdzaj uszy-gdy sa ciepłe znaczy że psu jest ciepło-ewentualnie możesz zmierzyc psu temp.pozdrawiam ciepło
-
asia na temat karmy z biedronki w tym dziale gdzieś było.poszukaj.tanie jest tez purina dog chow
-
jeśłi wańka jest psem dużym amputacja kończyny będzie na pewno "większą trauma"niż dla psa małej rasy które śmiało smigaja n trzech konczynach.no i piszesz o złym stanie pozostalych stawów.dostaje p/bólowe?
-
zwapnienia między kręgami - diagnoza, leczenie, wspomaganie
gryf80 replied to KESII's topic in Weterynaria
czekamy na zdjęcie,ale przypuszczam że bez silnych p/zapalnych leków się nie obedzie.pies powinien nosić coś w rodzaju kolnierza ortopedycznego-mozna kupic ewentualnie w sklepie ortopedycznym dla ludzi tylko trzeba dopasować.zmienic na pewno obrozę na szelki,schody schodzenie i wchodzenie też odpadają. -
tumulus spokojnie,twoje poddenerwowanie pewnie wynika z nie przes[panej nocy i stresu zwązanego z choroba psa.osobiscie uwazam że dobrze sie psem zajeliscie,licze na to że pies zostanie dosc szybko zoperowany. co do krwi-trochę niskie płytki.jełsi moge spytać-czy pies ma wys.temp.i czy ten rozmaz był wam przekazany,jeśli tak to jak ten obraz sie przedstawia bo to co wkleiłaś to sama morfologia z "automatu".pozdrawiam i trzymam kciuki
-
jesli nie problem wklej wyniki.sterylizacja-masz racje im szybciej tym lepiej zwłaszcza że pies troche lepiej sie czuje,ważne-długa antybiotykoterapia po samym zabiegu i kroplówki
-
Dziwne zmiany skórne. Gryzienie i rany w okolicy ogona.
gryf80 replied to Adrian Śnieć's topic in Dermatologia
raczej psa trzeba dobrze zdiagnozować,w zalezności "co wyjdzie"podać leki. -
niewiasto,wszelkie diety "na nerki"o ile pies ma apetyt sa wskazane,kroplówki i leki wspomagajace typu rubenal czy ipaktine,a takze fortekor