pewnie zostane mocno skrytykowana za to że wogóle myśle żeby karmić mojego psa karmą z biedronki ale od razu pisze że nie stać mnie na nie wiadomo jakie karmy. Więc proszę o opinie o tej karmie, przede wszystkim osoby które ja dają swoim psiakom, i prosze nie rzucajcie mi tutaj nazw karm typu brit i acana, bo ja znam te firmy i wiem że są dobre ale mnie na nie nie stać! Dodam jeszcze że mam małego kundelka.