Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. w sumie sam sobie odpowiedzialeś na pytanie,to ty sie psem zajmujesz i ciebie bedzie traktował jako "przewodnika".sytuacja moze się zmienić jeśłi żona przejmie opiekę nad pieskiem i wiekszośc czynnośc to własnie ona będzie wykonywała. p.s.poradziła bym ci zbadania qpki psiej na obecnosc pasożytów wewn.
  2. luzia czemu?pytam z ciekawości
  3. sekcję mozna wykonać ale niektóre trucizny są niestabilne i moze byc tez tak że ta,która otruto twojego psiaka mogła ulec rozkładowi.sekcja kosztuje nawet i 300 zł
  4. a może krótko ścinać na lato?
  5. ale nie stężona z butelki tylko wymieszana z wodą.
  6. oczywiście że mozna stosować obroże z kroplami jeżeli sytuacja tego wymaga,a spot ony można stosować zamiennie w trakcie sezonu takie jakie się chce
  7. wątpie,że to alergia.może warto ten nos pokazac lekarzowi?
  8. cierpliwości,spokojnie,wszystko wymaga czasu..
  9. skoro znalazłaś blisko obroży to pewnie nie działa,co skłania do zdjęcia obroży...
  10. cierpliwości w podawaniu kropelek do oczu.ważne żeby nie cierpiał bo jaskra to silny ból
  11. przez internet ciężko stwierdzić.podejdż do weterynarza niech obejży
  12. na pewno nie jest to problem karmy
  13. dlatego ci napisałam że dicortineff w typ przyp.nie był dobry
  14. can vit niebieski jest super jak za taką cene i skład.mam jeszcze mikite megawit multivit canis(150 tabl.smakowych za ok 30 zł) ale te muszę uzupelniac o chondroprotektory jeśli kupisz dla juniorów dolfos to polecam także albo artro HA lub artrophos z tej samej firmy
  15. jeśli leki działaja to nalezy uzbroić sie w cierpliwość,.natychmiast działa tylko kurrara;),więc spokojnie.może to efekt nie doleczonego kiedys zapalenia ucha zewn.lub wewn.?cierpliwości. p.s.chyba powinnaś ptrzenieśc temat do działu weterynaria
  16. każdy glukometr jest dobry pamiętaj jednak żeby nie było problemu z kupieniem pasków do niegio.generalnie do każdego modelu potzrebna jest niewielka ilosc krwi,przewaznie pobiera sie z opuszka łapy przy pomocy igły 0,7 lub 0,9
  17. to juz lepiej kup jakis inny suplement na stawy i podawaj.can wit zielony w "normalnej"dawce moze podawaj co drugi dzień
  18. zastrzykiem sterydowym raczej nie,ale wez ulotke od dicortineffu i zobacz że przy niektórych chorobach oczu stosowac go nie mozna.inna rzecz to taka ze dicortinff szczypie po zakropleniu,to jedno,drugie niemozna go stosowac dlugp.s.zyrtec na psy nie działa
  19. no własnie nie wszystkie spot on'y mozna u tak mało wagowych szczeniat stosować.przypuszczam że obroza także odpada.moze powinnas skusic się na spray np.fypryst czy effipro
  20. zobacz co pisze w ulotkach w/w/ przez ciebie preparatów.nie kazdy mozna stosowac u szczeniat i /lub o małej masie ciała.ja poleciłabym ci spray z fipronilem
  21. gryf80

    Sikanie

    samo to raczej nie przejdzie
  22. lek wet wszystko ci powie co i jak dawkować
  23. obecnie caninsulinu nie ma w hurtowniach,jest z nia jakis problem,jest tylko dostępny caninsulin do penów ale on jest jeszcze drozszy.spytaj weta o zamiane na ludzką insuline,albo przejście na tabletki "dla cukrzyków"(takze leki z apteki dla ludzi)
  24. poczekajmy co badanie moczu pokaże,ewentualnie krew
  25. gryf80

    Sikanie

    pierwsze co zrób to postaraj sie o mocz od psa i zanies do badania,im szynciej tym lepiej.badanie jest nie drogie a dużo można z niego"odczytać"siku nie musi być poranne,każda ilośc pobranego moczu jest dobra,ale wiadomio im wiecej tym lepiej.w miare świeży żeby był.no i oczywiścuie nie może byc zebrany np.z podłogi
×
×
  • Create New...