-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
[B]mozarcik[/B] było,było o tabletkach(oczywiście jeśłi masz na myśli hormonalne)moja suczyna też je dostawała(ludzkie jak sie dowiedziałam ile przepłaciłam za produkt wet. o podobnym składzie:angryy: )
-
mojej wystrczyło podawanie przez chyba(bo to dawno było)1 rok syropu,dawałam tez ok pół roku hormony.przeszło.od tamtej pory(szczawka pojawiła sie ok 2 lata po sterylce a obecnie ma 9,kastrowana zaraz po pierwszej cieczce)cisza
-
a ty nie robiłas tej biochemi właśnie w idexxe? sprawdziłam w tym co podałaś-nerki masz,watrobe też,trzustka obecna,tarczycy nie ma.ewentualnie podjedz z tymi badaniami co masz i powiedz/spytaj co dalej. weż wynik badania sików,jeśłi jest świeży jeśłi nie,to zbadaj
-
moja chodziła w pieluchach,nie było opcji-zalanego domu bym "nie zniesła" ;)
-
chyba że człowiek bedzie musiał daleko,daleko wyjechac za pracą i nie będzie mógł wzabrac psai/lub nie bedzie miał dla niego czasu.wpierw pogadałabym z rodzina gdyby co...jeśli sie zgodza to czemu nie?
-
dla koni,czy ludzi nie wazne co psu podajesz oby dawka przeliczeniowa się zgadzała
-
oo całkiem nieżle.
-
nie zauważyłam tego u swojej suki,w domu piła "normalnie"(sucz waży podobnie jak twoja),natomiast-właśnei teraz sobie przypomniałam- podczas wyjazdu np.nad rzekę -wchodziła do wody i piła,piła,potem oczywiście w domu sikała,zastanawiałam sie czy to nie ma podłoża"psychicznego"(nowe miejsce,inny smak wody?)
-
ja sie podpiszę pod przedmówczyniami,starszy i/lub mały spokojny psiak,na tyle mały żeby w razie co wy lub dziadek o ile strczy mu sił wziąśc pieska na ręce.a ponieważ jest to osoba strsza to należy się z tym liczyc że gdyby w razie strszy pan zaniemógł(oczywiście mu tego nie życze absolutnie) wy zaopiekujecie sie psem.lub też pomożecie strszemu panu w opiece nad psem gdy psiak zachoruje
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
zobaczysz czy będzie piła mnie na gotowanym jedzeniu
-
nie wiem jak twój pies,ale jeden z moich ma wrazliwy żołądek nic mu po nich nie było-czy sa pozyskiwane w naturalny sposób?nie wiem nie pamiętam,poszukaj w internecie na pewno znajdziesz
-
[B]damian[/B] jeśłi bys nie chciał ze śląska to ci moge polecic fajna hodowle tych psiaków
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
pisałeś -jeśli nie pomyliłam-że masz małego pieska ok 10 kg.np.dolfos arthrofos tabl z glukozamina i chondroityną(łatwo w paszczę wepchniesz)podajesz 1/2 tabl 1 x dz ,opakowanie np.90 cio tabletkowe kosztuje ok 50 zł,drozsza troche "impreza"to np.arthroHA tez z tej firmy bo opakow.90 tabl kosztuje chyba ok 70 zł ale dawkowanie jest podobne.czemu napisałam prep.tej firmy?bo sa łatwe w dawkowaniu i stosowałam je u swoich dużych psów.mogę jeszcze polecić: arthrovet complex i chyba "sam"arthrovet(jeśłi nazw nie przekręciłam)
-
próbuj,jak sie nie uda to nic na siłę-odstaw i już.preparatów podobnych w składzie jest całe mnóstwo
-
jak kupisz prep.witaminowo mineralny(o ile kupisz)to tam masz wszystko i nie musisz się martwić ani o niedobór ani o nadmiar.
-
nie,miałam dostep do bardzo tanich kurzych korpusów i sie wstrzymałam mam pełna zamrażarkę
-
oo,kochana faktycznie preparaty z górnej półki.popatrz na to,specjalnie dla ciebie :) : [url]http://vetamigo.home.pl/pl/p/ARION-ARIOVITAL-OLEJ-RYBNY-dla-psow-250-ml/1145[/url] to zamiast tego salmopetu(kiedys tego ariona miałam) [url]http://www.e-torro.pl/m-21/p-179/canvit-niebieski-400g-z-glukozamina[/url] zamiast heppy doga no i na stawy:albo z dolfosu arthro ha(2 tabl/dziennie jak na twoja sucz),albo zwykły arthrofos w tabsach lub proszku,albo z apteki
-
ja nie barfuje to ci nie odpowiem,ale z tego co tu wyczytałam suplementuje sie naturalnymi srodkami typu oleje,żółtka jaj,czy też skorupki z jaj.pewnie wypowiedza się osoby co tak żywia. [B]maron[/B] zalezy jakie preparaty brałas pod uwagę.jak pisałam wyżej-nie wychodzi tak drogo jeśli kupuję np.can vit dawkowanie jest wygodne,niewelkie ,prep.zawiera w sumie wszystko łącznie z glukozaminą.no i cena-10-11 za op.na jednego psa to wystarcza na dosć długo.prep.z mikity tez sa ok.stosuje je dośc długo,naprzemiennie więc mogę smialo polecić(np.z mikity multivit z tranem) ja karmie tym co niedeozwolone z reguły-czyli gotowanymi korpusami(zjada 2 korpusy i 20 dag gotrowanego makaronu)
-
:cool2: to dobrze.
-
oj maron,nie panikuj,przypuszcam że wyniki dostaniecie we wtorek lub srodę.ja czekałam na wyniki(z idexx'u)4 dni,nie liczac dnia transportu.spokojnie,cierpliwości
-
petit ale czemu twierdzisz że uzywanie sprayów w samoobronie swojej czy swojego psa jest bez sensu,jeśłi taki właściciel psa puszczonego luzem chce naskarżyć na mnie to ja mam odpowiedz -działałam w obronie własnej,pies chciał mnie ugryżść i tyle.ja nosiłam mały lakier do włosów-bo chodzenie po mojej wsi wieczór lub noca nauczyło mnie martwienia się o siebie i swojego psa,a to co sie dziej z psem biegajacym luzem,cóz....trzeba było odwołac /pilnowac/trzymac na smyczy
-
w sumie to masz [B]majkowska[/B] rację-kupić w sklepie taka wywieszke "obiekt monitorowany"skierowany napisaem tak żeby jaśnie pan z drugiego ogródka widział,ewentualnie dorzucajac nagrywanie jak napisałam wczesniej. a tak w ogóle [B]kasiek [/B]coś zrobiłas w tym kierunku?pozdrawiam
-
no fakt,suplementacja trochę droga-a wiadomo im większy pies tym więcej kasy.ja robie psu przerwy 2- 3m czne w podawaniu witamin staram się kupować te z najlepszym składem ale w miare tanie i dawkowaniem gdzie tabl/łyżeczka jest minimum na 20 kg,kupuje najtańsze chondroprotektory z glukozamina i chondroityna-tu takze stosuje 3 mxcz ne przerwy w podawaniu(pies waży 80 kg,teraz może troche wiecej).
-
albo taki kolagen [url]http://4flex.pl/4flex#[/url] ,ja widziałam w aptekach wiele prep z kolagenem,sam "czysty" lub z dodatkami