-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
a czytałeś przynajmniej cokolwiek o tej hodowli?
-
na wszelki wypadek zakupiłabym kaganiec jeśli go nie ma-żeby zminimalizować ryzyko ewentualnego pogryzienia
-
same z siebie nie przyniosa skutku,z dodatkiem treningów może,ale pies w tak młodym wieku nie powinien "uprawiać"forsownych ćwiczeń.ciesz się że pies jest szczupły-nie martw się na przybranie masy ma jeszcze czas i za pewne ją zdobędzie(hmb przewaznie stosuje sie u zwierzat np.z chorobami wyniszczajacymi/zanikowymi mieśni,przy spadkach odporności)
-
no to cie rozczaruję,zmierz np.ph moczu zwierzęcia ktore jest roślinożerne oraz ph moczu tego zwierzęcia które jest wsztsko i/lub miesozerne.zobaczysz róznicę.osobiście uważam że pies nie powinien jest tylko i wyłacznbie warzyw,owoców,kiełków itp
-
jak dla mnie to podejżana sprawa,przed zakupem widziałes matkę szczeniaka?byłeś w domu u hodowcy?
-
jeśli ma żarcie gotowane to moze warto pyślec o podawaniu preparatów witaminowo mineralnych
-
dodam tylko -zabezpieczyć woreczkiem foliowym i tak za kazdym razem jak wychodzisz na dwór bo teraz słotna pogoda(oczywiście zalezy gdzie mieszkasz),jak dobrze obmyjesz rane to obejzyj opuszki wszystkie ,miejsca miedzy opuszkami także i okolice wokół paznokci
-
dlatego,żeby nie ograniczać się -wzięłam kota...bo także chciałam/potrzebowałam miec zwierzaka.
-
jeśli ma byc "szczekaczem" to może...wiekszośc terierów jest w tym dobra.
-
nadczyność kory nadnerczy i/lub niedoczynność tarczycy
gryf80 replied to framboise96's topic in Weterynaria
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/108001-Dopadła-nas-choroba-Cushinga[/url] poczytaj- 2 replies
-
- cushinga
- niedoczynność
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
no nie wiem,....terier nienmiecki jako stróz?rbaczej bym sie na to nie nastawiała,nawet w przyszłości...
-
będzie dobrze.:thumbs:
-
oczywiście że tak np.z linii arion premium,josera,mam nadzieję że nowe karmy wprowadzasz stopniowo,mieszajac ze starą karmą te nowa ,codziennie zwiększajac ilośc tej nowej
-
no to może mu karma składowo nie służy,wszak owczarki niem słyna z wrazliwych jelit
-
zadaj to pytanie producentom lub odnajdż sobie opisy tych karm nawet tu w tym dziale.ten lużn stolec to od początku jak go masz czy tylko po tej ostatniej karmie?
-
są szczepionki zawierajace łącznie choroby zakżne "psie" i wścieklizne.kosztuja trochę,podejdż lub zadzwoń do gabinetu wet żeby sie dowiedzieć.moim zdaniem powinieneś wcześniej odrobaczyć lub zbadac psi stolec na obecnośc pasożytów wewn.
-
[B]maron [/B]zobacz sobie jest watek o cushingu-ale wydaje mi się że ciężar właściwy moczu byłby niski a ph bylo by bliskie zasadowemu,ale moze przejzyj wątekm o tej chorobie.
-
Zakup szczeniaka z hodowli zarejestrowanej w ZKwP
gryf80 replied to CocoChanel's topic in Buldog angielski
no właśnie,żaden szanujacy się hodowca nie powinien wydać szczeniaka przed upływem 8 tyg życia(minimum) bez metryki przynajmniej nie spotkałam się z takim procederem:hmmmm::hmmmm:.[B]coco[/B] rozumiem że byłas wczesniej w hodowli,widziałas matkę,może ojca ich rodowody itd -
zakładac mu kołnierz tylko w momencie braku kontroli nad psem np.szkoła,praca,sen.gdy jestescie w domu i macie mozliwosc przypilnowania psa to go ściągajcie.
-
pani Sumińska Ameryki nie odkryła..co raz bardziej skłaniam się myślami,że problemem w dużej mierze u suczki maron jest wzmozone pragnienie na jakims tle.
-
moim zdaniem nie ma znaczenia jaki mocz wezmiesz,byle jak najswiezszy dowieżć do badania,jak ma wyjśc dobrze to i tak czy siak wyjdzie.kiedy zanosisz siuśki do badania?
-
pisałaś,pisałaś.co do dalszej wypowiedzi :flaming:.
-
przestał sie bac twojego taty gdyż często go widuje,ciocia pewnie rzadko przychodzi więc potzreba oswojenia z taka sytuacja,co do obcych osób-tej pani-po co do niego wyciągała rękę.dzieci-szybko biegaja mozesz z daleka codziennie chodzic w pewnej odległości od bawiacych sie dzieci a uwage pieska skupiac np,na zabawce smakołykach.czemu uciekął od dziewczyn-moze boi sie szybkich ruchów,a pan"dres"szedł spokojnie bez nerwowego ruszania rękami,piszczenia,"tiutania" jeden z moich psów mając tez 4 mce bała się schodów,klatki schodowej,ogólnie dworu-małymi krokami pokazałam psu że moze byc fajna zabawa na świezym powietrzu,że sa takie istoty jak ludzie obcy a nie tylko ja,tz,2 koty i 2 psy w 4 ścianach
- 1 reply
-
- cocker spaniel angielski
- dzieci
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
nie wiem czy jeszcze to przeczytasz,ale tak jak sama napisałaś-postępuj jak ze szczeniakiem-spacery co 2 godz,po kazdym posiłku,zabawie itd...oczywiście jeśli jest łasy na nagrody to oczywiście gęsto,często,moim zdaniem -choc nie jestem expertem o zachowań i wychowań psów-masz duzo do nadrobienia u tej suni nawet jeśli to tylko 2 tyg.myślę że ten pies zył gdzies w ciemnym,odludnym kojcu z 0 bodzców.moim zdaniem powinnas na spokojnie,małymi krokami,nawet jeśli spacery miałyby sie odbywać 5 x dz pkazac co to samochód,trzaskajaca gałąż itd.ale pomału nie "od razu na głeboka wodę".pozdrawiam