-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
keria a badałaś Felci mocz?może cos z pęcherzem się dzieje?
-
ciekawe jak tam szczeniak,bo cos [B]nanusia[/B] sie nie odzywa
-
mam mojego gryfa(pit bull 45 kg) ten "na przedzie"z avatarka jeśli chcesz,jest trochę narwany w sensie z radości ale lubi wszytskie psy mniejsze od niego oraz ludzi,przebywa w jednej z podlubelskich wsi
-
malamut do kuwety?co to musiaby byc za kuweta!!!!litości -2,5 m-czny szczeniak waży więcej niż kot
-
leki obniżajace wydzielanie soku żoładkowego(controloc,ranigast) powinny byc podawane przynajmniej na pół godz przed posilkiem.ważne aby nie podawac leków na własna rekę.wszuystko co podajesz lub co zmieniasz powinno byc konsultowane z lek wet.ani ranigast ani controloc nie sa lekami p/wymiotnymi
-
jeśli nie skreślasz całkowicie piesków z płaskimi pyszczkami to może shih tsu-dość zdrowe pieski,nie duze,uwielbiaja zabawe i ludzi,zawsze można ścinać futro na krótko
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
zamykac drzwi od pokoju gdzie stoi łózko
-
[B]mmaartaa[/B] jeąli jestes osoba aktywna to moze wybieraj rasy na długich konzynach i bez krutkiego nosa
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
husky do pilnowania podwórka?jakos nie bardzo w to pilnowanie wierzę
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
co do kołnierza-mój pies nie nosił go wcale,jeśli jesteś w domu i go upilnujesz to nie musi go osić cały czas(za wyjatkiem oczywiście sytuacji gdy nikt go nie pilnuje aby nie lizał szwów),natomiast jeśli nie jestes w stanie go upilnowac to tak jak pisała delph-musi nosic cały czas,zabieg kastracji(o ile niebył wnętrem)przebiega troche inaczej niz zabieg sterylizaci u suczek,więc bieganie po schodach czy też wskakiwanie-nie musisz sięmartwić.pozdrawiam
-
oczywiście,jesli nie chce rano to mu nie dawaj.pewnie taka porcja jaka serwujesz mu wieczór w zupełności mu wystarcza.pies dorosły moze jeśc 1 x dziennie
-
pysiunia na pewno w tym momencie możesz podawac preparaty wzmacniajace stawy
-
mam mnóstwo roslin w domu,w 100% trujace dla zwierzat,na szczęście ani koty(wychodzace) ani psy nie "czepiaja"się zielska.ale wrona88 masz racje jeśli masz psotniki w domu to albo postaw rosliny bardzo wysoko,albo komus podaru.jeśli mieszkasz w bloku to czesc roslin możesz wystawić na tzw"pół pietro"oczywiście jesli możesz
-
no wiesz,na "oko"to nikt psu raczej ne pomoże,może co najwyżej leczyc dorażnie....
-
po pierwsze pies powinien miec pobrana krew na morfologie i biochemie,no chyba że miała robioną...
-
no to nieładnie z ich strony....
-
kolagem wzmocni więzadła w całym układzie ruchu ale nie "naprawi"zerwanego więzadła,nie wiem o jakiej postaci hialuronianu piszesz-formie inj.czy tez formie doustnej,tak czy siak -jeśli u psa jest stwierdzone zerwane więzadło suplementy nie pomoga,na niewiele także się zdadzą środki doustne p/bólowe
-
bardzo proszę.duo delic'a maja chyba najtaniej z dowozem.póki beda ja mieli w ofercie to bede od nich brała
-
tak przesylka była darmowa,na kazdym produkcie jest napisane,ale przypuszczam że powyzej kwoty 100zł jest za free. dodam jeszcze że samo opakowanie jest w lepszym stanie niz te z zooplusa