Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. keria a badałaś Felci mocz?może cos z pęcherzem się dzieje?
  2. ciekawe jak tam szczeniak,bo cos [B]nanusia[/B] sie nie odzywa
  3. mam mojego gryfa(pit bull 45 kg) ten "na przedzie"z avatarka jeśli chcesz,jest trochę narwany w sensie z radości ale lubi wszytskie psy mniejsze od niego oraz ludzi,przebywa w jednej z podlubelskich wsi
  4. malamut do kuwety?co to musiaby byc za kuweta!!!!litości -2,5 m-czny szczeniak waży więcej niż kot
  5. leki obniżajace wydzielanie soku żoładkowego(controloc,ranigast) powinny byc podawane przynajmniej na pół godz przed posilkiem.ważne aby nie podawac leków na własna rekę.wszuystko co podajesz lub co zmieniasz powinno byc konsultowane z lek wet.ani ranigast ani controloc nie sa lekami p/wymiotnymi
  6. jeśli nie skreślasz całkowicie piesków z płaskimi pyszczkami to może shih tsu-dość zdrowe pieski,nie duze,uwielbiaja zabawe i ludzi,zawsze można ścinać futro na krótko
  7. zamykac drzwi od pokoju gdzie stoi łózko
  8. [B]mmaartaa[/B] jeąli jestes osoba aktywna to moze wybieraj rasy na długich konzynach i bez krutkiego nosa
  9. husky do pilnowania podwórka?jakos nie bardzo w to pilnowanie wierzę
  10. tak jak pisałam wyżej-nie jest to zabieg aż"tak bolesny"jak sterylizacja u suń.woreczki beda,z czasem ulegna "obkurczeniu",to srebrne o pewnie alu spray
  11. czasami nie podawanie p/bólowych ma swoje uzasadnienie-jak boli to się oszczędza,nie ciągnie za szwy-z resztą gdyby doszło do zakażenia bakteriami opornymi na antybiot który pies dostaje-nie byloby u takiego psiaka goraczki...
  12. co do kołnierza-mój pies nie nosił go wcale,jeśli jesteś w domu i go upilnujesz to nie musi go osić cały czas(za wyjatkiem oczywiście sytuacji gdy nikt go nie pilnuje aby nie lizał szwów),natomiast jeśli nie jestes w stanie go upilnowac to tak jak pisała delph-musi nosic cały czas,zabieg kastracji(o ile niebył wnętrem)przebiega troche inaczej niz zabieg sterylizaci u suczek,więc bieganie po schodach czy też wskakiwanie-nie musisz sięmartwić.pozdrawiam
  13. nawet woda w której konwalie stały jest toksyczna dla psa/kota
  14. oczywiście,jesli nie chce rano to mu nie dawaj.pewnie taka porcja jaka serwujesz mu wieczór w zupełności mu wystarcza.pies dorosły moze jeśc 1 x dziennie
  15. pysiunia na pewno w tym momencie możesz podawac preparaty wzmacniajace stawy
  16. mam mnóstwo roslin w domu,w 100% trujace dla zwierzat,na szczęście ani koty(wychodzace) ani psy nie "czepiaja"się zielska.ale wrona88 masz racje jeśli masz psotniki w domu to albo postaw rosliny bardzo wysoko,albo komus podaru.jeśli mieszkasz w bloku to czesc roslin możesz wystawić na tzw"pół pietro"oczywiście jesli możesz
  17. no wiesz,na "oko"to nikt psu raczej ne pomoże,może co najwyżej leczyc dorażnie....
  18. po pierwsze pies powinien miec pobrana krew na morfologie i biochemie,no chyba że miała robioną...
  19. w większości przypadków to koty niewychodzące z domu maja "problem"z gryzieniem roślin doniczkowych,u psów występuje ten problem dosc rzadko
  20. no to nieładnie z ich strony....
  21. kolagem wzmocni więzadła w całym układzie ruchu ale nie "naprawi"zerwanego więzadła,nie wiem o jakiej postaci hialuronianu piszesz-formie inj.czy tez formie doustnej,tak czy siak -jeśli u psa jest stwierdzone zerwane więzadło suplementy nie pomoga,na niewiele także się zdadzą środki doustne p/bólowe
  22. wzruszajace,wręcz chwytajace za serce....ale to prawda
  23. bardzo proszę.duo delic'a maja chyba najtaniej z dowozem.póki beda ja mieli w ofercie to bede od nich brała
  24. tak przesylka była darmowa,na kazdym produkcie jest napisane,ale przypuszczam że powyzej kwoty 100zł jest za free. dodam jeszcze że samo opakowanie jest w lepszym stanie niz te z zooplusa
×
×
  • Create New...