[quote name='wasabi81']tez bym chciala wiedziec!!![/QUOTE]
to jest ten piesek [url]http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-30827.html[/url] jest prześliczny:)
[quote name='elmira']To komu pomagamy teraz? Który psiak zyska szansę na dom? :)[/QUOTE]
ja bym bardzo chciała,żeby domek znalazł "mój wirtualny" Obserwatorek:(
[quote name='elmira']No to ze sterylki nici. Jeśli ma sunia cieczkę, to trzeba odczekać. Zabieg sterylizacji będzie po cieczce.[/QUOTE]
ale dokładnie jeszcze nie jestem pewna,nie leci jej z pupy,ona się liże,ma opuchniętą...
kurcze, ona pasuje do bloku, w domu nie szczeka tylko się wyleguje.Cieszy się jak widzi, że się ubieram i widzi smycz. Gdyby się trafiła starsza pani i poszukiwała przyjaciółki to ona jest wymarzonym kandydatem:evil_lol:
jest już po sterylizacji, w poniedziałek zdjęcie szwów, zrobiła się z niej piękna sunia, prof. Wrona na ul. Głębokiej, stwierdził, że to okaz zdrowia. Siostra jej z niej bardzo zadowolona, pięknie dogaduje się z jej spanielką
[quote name='elmira']Sunia jest fantastyczna. Pięknie chodzi na smyczy i jeździ samochodem bez przebojów. To czekamy na kolejki chętnych na Lusię:)[/QUOTE]
zamówiłam na bazarku drugi pakiet ogłoszeń dla Lusi
Lusia nad wodą w Serpelicach:)
[IMG]http://i32.tinypic.com/2cid086.jpg[/IMG]
[IMG]http://i30.tinypic.com/9r3vyg.jpg[/IMG]
[IMG]http://i25.tinypic.com/2yl8glg.jpg[/IMG]