Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='wasabi81']Ja sie nie znam na tych sprawach, ale to chyba poczatek cieczki...[/QUOTE] jutro się okaże
  2. [quote name='wasabi81']tez bym chciala wiedziec!!![/QUOTE] to jest ten piesek [url]http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-30827.html[/url] jest prześliczny:)
  3. Slicznie Moonek wygląda,a czy on coś jednak widzi czy nie?
  4. [quote name='elmira']To komu pomagamy teraz? Który psiak zyska szansę na dom? :)[/QUOTE] ja bym bardzo chciała,żeby domek znalazł "mój wirtualny" Obserwatorek:(
  5. [quote name='elmira']No to ze sterylki nici. Jeśli ma sunia cieczkę, to trzeba odczekać. Zabieg sterylizacji będzie po cieczce.[/QUOTE] ale dokładnie jeszcze nie jestem pewna,nie leci jej z pupy,ona się liże,ma opuchniętą...
  6. Elmira zgadzam się z dziewczynami,że drugiej takiej nie ma!!
  7. ja zaglądam,ale tu ciągle pusto i nie piszę:(
  8. właśnie już pojechali, słuchajcie muszę z Lusią jutro iść do wet. ona chyba ma cieczkę, nigdy nie miałam suczki, więc nie wiem jak to jest?
  9. aż od razu jest raźniej, my mamy jeszcze gości, więc popiszemy wieczorem
  10. Luśka uwielbia spać na fotelu, jak uśnie to nie ma mocnego żeby wstała
  11. pewnie, wrócili z Zakopanego wcześniej bo pogoda była perfidna, już posprzątała po swojemu. No cóż Lusia też musi czymś się zająć!:evil_lol::eviltong:
  12. kurcze, ona pasuje do bloku, w domu nie szczeka tylko się wyleguje.Cieszy się jak widzi, że się ubieram i widzi smycz. Gdyby się trafiła starsza pani i poszukiwała przyjaciółki to ona jest wymarzonym kandydatem:evil_lol:
  13. normalnie, noc przebiega bez problemów, Lusia to śpioch wstajemy ok. 8.30 - 9.00, wychodzimy, ja teraz jem, Lusia śpi.
  14. witamy! dzisiaj nikt nas nie odwiedził? gdzie jest WASABI, ELMIRA, JOSTEL?????????????????????????
  15. już jesteśmy po spacerku, po siusiu i smaczku, troszkę miziania i szykujemy się spać.Jutro mamy gości z Lublina
  16. jak będę u siostry zrobię Kamie zdjęcie aktualne i wstawię u Lusi na wątku
  17. Kurczak był w domu i tylko Lusia, muszę ich trzymać oddzielnie bo ten " glut" skacze na nią, kurcze, żeby nie miała cieczki!
  18. jest już po sterylizacji, w poniedziałek zdjęcie szwów, zrobiła się z niej piękna sunia, prof. Wrona na ul. Głębokiej, stwierdził, że to okaz zdrowia. Siostra jej z niej bardzo zadowolona, pięknie dogaduje się z jej spanielką
  19. po długiej drzemce dziewczynka zjadła kurczaka z miseczki, nawet nie wiem kiedy! ciocia Elmira miała racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. [quote name='elmira']Sunia jest fantastyczna. Pięknie chodzi na smyczy i jeździ samochodem bez przebojów. To czekamy na kolejki chętnych na Lusię:)[/QUOTE] zamówiłam na bazarku drugi pakiet ogłoszeń dla Lusi
  21. Lusia nad wodą w Serpelicach:) [IMG]http://i32.tinypic.com/2cid086.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/9r3vyg.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2yl8glg.jpg[/IMG]
  22. Wstawiam zdjęcia z wczorajszej wycieczki Lusi:lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/2ueqyav.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/14y8zds.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/ohollv.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2924cxu.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/9ap845.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...