-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='jostel5']Trzymam kciuki za szybki powrót Lusi do zdrowia,no i za to ,byście obie z Mamą nie bardzo się całą sytuacją stresowały...:) Suczynka wygląda rozczulająco w tym body... A co właściwie malutkiej było? Napisałaś wcześniej,że wet podejrzewał jakieś zapalenie bądź początek ropomacicza...Byłyście z Lusią w Kąkolewnicy?[/QUOTE] Lusia miała zabieg w Janowie Lubelskim,była zmiana i dobrze,że ta sterylka wyszła teraz
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Brawo Paju!!! tak trzymaj, musisz mieć przecież zdrowie i cierpliwość dla swoich pupili:loveu: -
Już jesteśmy! Wszystko ok,zabieg robiło dwóch weterynarzy i dwie dziewczyny do pomocy,w trakcie zabiegu się zrywała i dostała narkozę na 60 kg wagi! wet stwierdził,że jeszcze takiego psa nie miał.Przestraszona,mama jak jej nakładała body(dziecięce) to ją chciała ugryźć,przestrach w oczach okropny:shake:
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paja']Witajcie no troszke mi sie godziny pomyliły znów ,ale jestem...Uwazam ,ze Mailo poczynił duze postepy w swoim zachowaniu.Jutro o ile komp mi znów nie nawali wstawie zdjecia małgo wykapanego i wyczesanego.Mailo uwielbia przesiadywac na moim łózku i zaczepiac,ale wystarczy nie odpowiedni ruch a juz sie trzesie ,ale juz nie ucieka gdzie diabli go poniosa bo np kołdra zaszelesciła.Postaram sie tez jutro nagrac jakis filmik moze uda mi sie wstawic :)Wiec mysle,ze powoli za chwile bedzie mozna zaczac go ogłaszac.A tym czasem lece rano mam badania kontrolne w szpitalu:( w koncu udało mi sie czesc swojego wywalczyc :)[/QUOTE] to trzymamy mocno za Ciebie kciuki i czekamy na zdjęcia Mailusia:loveu: -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
ja też zauważyłam ślicznego Boksia na avatarku:) -
Collac z wrośniętym łańcuchem - znalazł spokój za TM
kinga_kinga7 replied to luka1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cudowny,uwielbiam collie:loveu: -
MARTI piękny pręgowany bokser ma już swój DOM!
kinga_kinga7 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Cioteczki, Bono na stronie Fundacji SOS Bokserom się ukazał!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi: Zobaczcie :lol::lol::lol: [url]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=531[/url][/QUOTE] to trzymam kciuki za ds! Bonuś jest uroczy:) -
[quote name='Kapsel']Będzie ok, na pewno. Kinguś nie martw się już. Ona potem w kaftaniku będzie musiała chodzić, żeby nie rozwalić sobie szwów i trzeba będzie ją pilnować, ale to wszystko wet już Ci powie.:smokin:[/QUOTE] wiem,bo już Jeżynkę sterylizowałam..mało co się nie rozpruła,ale upilnuj kota:evil_lol: