-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
[quote name='Kapsel']Kinguś, ja też nigdy suni nie miałam, nawet nie wiedziałam ile cieczka trwa i jak to wszystko wygląda :shake: Kiedy przyszła do nas Jenny, wtedy około 9-letnia (jak na bokserkę to juz w leciwym wieku) poddaliśmy ją sterylizacji i w czasie premedykacji nam odleciała i trzeba było ją reanimować, nawet nie masz pojęcia, co ja przezyłam, ale dała radę!!!!! Na następny dzień kota już pogoniła, taka dzielna była. Lusia młodziutka, da radę. Wszystko będzie dobrze, na pewno :thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] dziękujemy za wsparcie,walimy w gacie wszyscy w domu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
śliczny Haniu ten Barniś:loveu: -
[quote name='jostel5']No,trzeba! Tofik,myślę,zboczeńcem nie jest :) .Z tego ,co piszesz wynika,że zachowuje się jak rasowy FACET ,który widzi przepiękną dziewczynę i zamierza[U] bliżej[/U] ją poznać...:) Wiadomo,czym to się może skończyć ,dlatego musisz Tofika szybko pod nóż (dobrze mu to zrobi na przyszłość ) albo na 3 tygodnie do siostry ( o ile jej panny nie zamierzają się rozmnażać)....[/QUOTE] jej obie panny po sterylkach:)