-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='wasabi81']Ok, to ja juz zakupie ogloszenia i poczekamy pare dni z wykonaniem. Bedzie tez potrzebny tekst (moze wykorzystamy ten z pierwszego postu?)[/QUOTE] super dziękuje!! Może być tekst z pierwszego postu:) -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='wasabi81']Jestem pewna ze juz niedlugo inne Lusiowe i Fifkowe cioteczki do nas dolacza;-) Kinga, kiedy dokladnie bedziesz w schronisku i robila Obserwatorkowi nowe fotki?? Chcialabym kupic mu ogloszenia na bazarku.[/QUOTE] oo kochana jesteś:) Nie wiem kiedy będę,bo to nie zależy ode mnie:( -
Barney w Lubartowie,dt zamienił się w ds!!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
to i tu zaproszę na nowy wątek Obserwatorka:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/190406-Tyle-ju%C5%BC-czeka-w-schronisku..u%C5%9Bmiechnie-si%C4%99-do-niego-los[/url] -
Biała Podlaska Obiś-Obserwator tak długo już czeka na dom..
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='wasabi81']Witaj na wlasnym watku Obserwatorku!!!:-)[/QUOTE] Witaj kochana cioteczko jako pierwsza:multi: -
Obiś - Obserwator to nieduży,jamnikowaty starszy już psiaczek, ale bardzo pogodny i wesoły,do schroniska trafił zimą 2009r i od tego czasu ciągle czeka na tego jedynego człowieka,który go pokocha:) z psiakami dogaduje się różnie,ale na pewno będzie Twoim wspaniałym i oddanym przyjacielem za zawsze! [U] kontakt z wolontariuszką -[/U] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][U] 609118027 [IMG]http://i50.tinypic.com/zxsh3k.jpg[/IMG] tekst do pgłoszeń: [/U][B]Obiś- Sympatyczny Indywidualista szuka Ciebie na resztę życia- tytuł[/B] Nazywam się Obiś i mam 6 lat. Z wyglądu mały i biszkoptowo-szary jak przystało na dżentelmena z białym krawatem. Mówią o mnie trwardziel i wesołek choć czasem i mnie radość zamieni się w łzę a smutek wypełni serce. To nie poddaje się ale już tak długo patrzę na wejście bidula i wsród odwiedzających szukam Ciebie. Nie przepadam za psiakami ale z suniami się ładnie dogaduję. Ot poprostu cały ja chciałbym być najważniejszy a do ludzi jestem taki miły i przyjacielski. Lubię chodzić na spacery, uwielbiam głaskanie i drapanie za uchem a wtedy leżę do góry brzuchem. Wysłucham jak najlepszy przyjaciel a gdy będzie Ci przykro podam łapę jako zaproszenie na spacer. Czekam Twój na zawsze Obis
-
Debra - śliczna szorściaczka trafiła do super DS!!!
kinga_kinga7 replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
jaka cudna psinka:loveu:Jestem na zaproszenie niki28:) Na razie pomóc finansowo nie mogę,ale podnoszę! -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kinga_kinga7 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
ostatnie zdjęcie jest super!!! jak cała trójka widniejąca na nim:loveu: