Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. zjadła plasterek sera żółtego i to z łaską
  2. ok. 11 dzisiaj będzie u nas wet. pewnie, że zapytam i dam znać
  3. ups! i dzisiaj znowu kryzys z jedzeniem! nie wiem czym ona żyje troszkę z ręki zje w ciągu dnia i z doskoku suchej karmy!
  4. na str. 12 są dwa banerki Lusi proszę się częstować
  5. [quote name='jostel5']Czyli-dt:) Kinguś,jesteś WIELKA :)[/QUOTE] ale na razie trzeba ogłaszać Lusię
  6. [quote name='jostel5']Na ds???? Jak to:)[/QUOTE] Chciałam powiedzieć,że potem znowu wezmę na tymczas i będę szukać domku..
  7. [quote name='magenka1']Brak czasu ostatnio ale zaglądam to Lusi jest cudna Kinga czy Ty będziesz miała siłę ją oddać? Ja moją tymczasowiczkę pierwszą i ostatnią zostawiłam i zamiast dwóch urwisów mam w domu tójkę[/QUOTE] Trudno będzie mi ją oddać,ale potem dam innemu szansę na ds;)
  8. [IMG]http://i29.tinypic.com/zx4lqt.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2m6sxtg.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/xp5wg3.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/28m3hiu.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/34phvep.jpg[/IMG]
  9. zdjęcia z zabawy,tylko przepraszam,że takie niewyraźne... [IMG]http://i25.tinypic.com/2yjzv5u.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/fkwrhx.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/16h2ivm.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2qsruw1.jpg[/IMG]
  10. [quote name='elmira']Jest już ankieta do głosowania na Krakvecie: [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=87121#87121[/url] Można już głosować na OS:)[/QUOTE] Też zagłosowałam
  11. [quote name='wasabi81']Juz sie bannerkiem poczestowalam;-)[/QUOTE] jak pasuje:evil_lol:
  12. [quote name='blacky764']Banerki zamówione przez kinga_kinga7 ;) Śliczna Lusia :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189177-Lusia-nic-cudowniejszego-pod-ka%C5%BCdym-wzgl%C4%99dem-szuka-ds/page12"][IMG]http://i26.tinypic.com/2zhjy1k.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189177-Lusia-nic-cudowniejszego-pod-ka%C5%BCdym-wzgl%C4%99dem-szuka-ds/page12"][IMG]http://i26.tinypic.com/29w65j9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Blacky764 bardzo dziękuje:loveu: Bannerki są śliczne:lol:
  13. [quote name='elmira']Ja żartowałam oczywiście. Lusie nie mogła lepiej trafić:)[/QUOTE] ja się znam na żartach dziewczyny;)
  14. [quote name='wasabi81']Ooo, super blacky764!! Ale niestety link nie dziala;-)[/QUOTE] ja gdzieś zamówiłam,ale brak odpowiedzi,ale u Ciebie chętnie skorzystam z propozycji:)
  15. [quote name='wasabi81']Tez sie zastanawialam, czy to jest prawidlowy DT dla Lusii;-):evil_lol:[/QUOTE] S kąd takie stwierdzenie:crazyeye:
  16. zamówiłam już pakiet 26 ogłoszeń dla Lusi:lol:
  17. [quote name='elmira']Czy na ostatnim zdjęciu jest foch?:)[/QUOTE] Tak,na ostatnim zdjęciu Lusia ma focha,bo nie chciała już jeść:evil_lol:
  18. udało mi się zalogować:loveu: A teraz zdjęcia:lol: [IMG]http://i29.tinypic.com/spd5wz.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2irwy1i.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/4rfh94.jpg[/IMG]
  19. [quote name='jostel5']To ze szczęścia! :) Mundra dziewczynka! ;)[/QUOTE] jest bardzo mądra i wdzięczna:loveu:ale jeszcze nie ufna..
  20. [quote name='jostel5']A na co tak darła japkę?[/QUOTE] Praktycznie na wszystko,siedziała i szczekała:evil_lol:
  21. [quote name='wasabi81']Hej, jak minal wam dzien?? Czy Lusia nadal jest takim niejadkiem??[/QUOTE] dzień minął nam dobrze,byłyśmy na spacerku,potem Lusia bawiła się z Tofciem,ale nadal nic nie chce jeść! A dzisiaj się tak rozszczekała,że nie można z nią wytrzymać:shake:
×
×
  • Create New...