Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. pierwsza noc Lusi w domu minęła bardzo dobrze! Wczoraj o 22 wyszłam z nią jeszcze na spacerek i zrobiła siusiu,oczywiście nie chciała spać na swoim posłanku tylko ze mną na łóżku:) Zaczęła się wyciągać,chrapać i zajęła pół łóżka:) Dzisiaj spała jak zabita,wstałyśmy o 8:30,poszłyśmy na spacer do parku,też zrobiła ładnie siusiu i została teraz na dworze z tofikiem..
  2. nie mogę się zalogowac pod swoim nickiem co jest? cho....:shake:
  3. w górach leje, pewnie wrócimy wcześniej bo jest ziąb!
  4. Witajcie! pozdrowienia z Zakopanego - to tylko nick Pauli, wreszcie dostałam się na wątek Lusi, Paula pilnuj Lusi i moich kwiatków!. danka488 - Pa!!! [quote name='kinga_kinga7']słuchajcie,Lusia wykopała w nocy z każdej strony dołki,mamie wykopała kwiatki,jak przyjedzie to mnie chyba zabije:mad:[/QUOTE]
  5. [quote name='anetek100']allegro dla Lusienki prosze sprawdzic wszystko czy sie zgadza aha i nie wiedzialam jaka miejscowosc..biala podlaska???;) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1165963452[/URL][/QUOTE] anetek100 wielkie dzięki za allegro!:)
  6. [quote name='magenka1']a zapomniała napisać, że ktoś w sprawie allegro się skontaktuje z Tobą taki dobry Aniołek[/QUOTE] ok czekam,dziękuje:loveu:
  7. [quote name='magenka1']trzeba ja powoli przyzwyczajać bo Ona NA PEWNO trafi na salony :)[/QUOTE] Otóż to magenko:)
  8. dzisiaj Lusia będzie spała w domku,zobaczymy jak się spisze:)
  9. [quote name='elmira']O kurcze, a to łobuz mały. Młoda jest, nikt w nocy dziecka nie zabawiał;), to się nudziło. Mocno się Mama zdenerwuje?:razz:[/QUOTE] okaże się jak przyjedzie:) Tofik spał,więc Lusia mogła robić co chce;)
  10. słuchajcie,Lusia wykopała w nocy z każdej strony dołki,mamie wykopała kwiatki,jak przyjedzie to mnie chyba zabije:mad:
  11. [quote name='malawaszka']ja poproszę zdjęcia Sary i "zmaltretowanej" - to imię koniecznie trzeba zmienić... [email][email protected][/email][/QUOTE] malawaszka nowe zdjęcia Sary i "zmaltretowanej" były gdzieś na wątku,tylko trzeba poszukać
  12. [quote name='jostel5']Nie szybko! :) Aparat pojechał w góry!;) Oczywiście razem z Rodzicami Kingi! Witaj,Lusiu!:)[/QUOTE] no właśnie i muszę czekać aż przyjadą:shake: Lusia jest po spacerku i po kolacji,teraz się bawi z Tofikiem:) Wiecie jak ona chrapie na spaniu?:)
  13. [quote name='elmira']Oj chyba wszyscy odsypiają te upały. Koszmarnie było. A jak z jedzeniem?[/QUOTE] Ładnie już zaczyna jeść i to z miski! Kupiłam jej witanimy na apetyt,bo wet radził,więc może to pomogło;)
  14. [quote name='wasabi81']Hej Kinga, i jak tam?? O ktorej Lusia Ci zrobila pobudke??:-)[/QUOTE] dzisiaj Lusię muszę pochwalić,bo spała jak suseł:evil_lol:
  15. [quote name='magenka1']polecam :) on nigdy nie zawodzi i nie zdradza :)[/QUOTE] to dzisiaj w nocy tak zrobię:)
  16. [quote name='magenka1']ja już nie śpię fakt nie od godz. 4:40 :) Ale odwiozłam tatę do Olsztyna do pracy i zdążyłam się pomodlić :) a teraz śniadanie jeśli chodzi o szczękanie to ja nie pomogę bo moje psiaki szczekają a ja tylko ich proszę aby robili to ciszej a jak w nocy im się to przydarzy do kładę jaśka na głowę i nic nie słyszę :)[/QUOTE] to może i ja spróbuję z tym jaśkiem w nocy:evil_lol:
  17. jeszcze śpicie cioteczki?My już po śniadaniu,zjadła suchą karmę i biega:lol: Lusia wykopała 4 dołki,zrobiła mi pobudkę szczekaniem o 4:40,a dzień wcześniej o 5:40:mad:bo jak zacznie to nie ma końca..co z nią zrobić?
  18. [quote name='Ewixon']Mamy straszną wiadomość :-( Maxi nie ma już wśród nas.Ta mądra, stara sunia, będąca wizytówką naszego schroniska przegrała straszną walkę z nowotworem. Wczoraj przekroczyła Tęczowy Most... [IMG]http://bialapodlaska.schronisko.net/aktualnosci-3391.html[/IMG][/QUOTE] kochana Maxunia [*] szkoda,że już jej nie będzie:-(
  19. [quote name='magenka1']milo mi, ze nie jestem sama :) ale nie raz jest ciężko słuchać tego gadania w pracy, u znajomych w rodzinie ale co ja zrobię, ja ich wszystkich kocham :) Oni nie wiedzą ile wydaje na hoteliki a teraz jak robię bazarki to się pytają ile z tego mam[/QUOTE] hihi:evil_lol:
  20. [quote name='magenka1']nie mogę niestety mam już trzy , mieszkam z rodzicami i by mnie wyrzucili na zbity ryjek i tak już wszyscy gadają, ze psia mama :)[/QUOTE] to witaj w klubie,bo ja też psia mama:) jak znajdę na ulicy psa,to musi być u mnie:)
  21. [quote name='magenka1']to ładnie na zakończenie dnia :) Odwiedzam Lusię bo bardzo mi się podoba panienka :)[/QUOTE] panienka nadal szuka domku,więc nic straconego magenka:)
  22. [quote name='haniabor']:lol:Deszcz jest suuuuuupeeeeer:lol:[/QUOTE] właśnie wróciliśmy:loveu: Lusia zrobiła na spacerku siku i kupkę:)
×
×
  • Create New...