Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='Dogo07']A mogłabyś też zerknąć na Dżekusia :) ?[/QUOTE] no jasne:)
  2. [quote name='Dogo07']Kinga_kinga7 a nie chcesz założyć wątku swojemu biedaczkowi ? Zawsze to jakaś malutka szansa, że ktoś go wypatrzy.[/QUOTE] będę teraz,ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy w schronisku,nazbieram o nim jak najwięcej informacji,porobię zdjęcia i może faktycznie założę wątek:loveu:
  3. [quote name='jostel5']Jest ekipa (no,część ekipy ;) ),jest... Melduję wszystkim,że Ludzia i Haszczak poszły do domków :)! Wydawało się,że również ruda jamnisia znalazła dobry domek,ale...uciekła stamtąd :shake: i wszyscy z Białej (związani ze schroniskiem) jej szukają...Oby tylko nic się suczynce nie stało! Mała jest malutka i delikatna...:placz:[/QUOTE] Bardzo się ciesze,że te psiaczki już w domkach!! Niedobrze,że jamnisia uciekła:roll:
  4. :crazyeye:a co tu dzisiaj tak cicho??? gdzie ta wspaniała ekipa:evil_lol:
  5. witajcie, u Was wszystko w porządku?
  6. [quote name='elmira']Kinia, ja przepraszam, ze się cały czas mądrze. Nie dawaj suńce mleka. Chyba, że zsiadłe. Czytałam, że świeże (albo UHT) jest praktycznie niestrawialne dla dorosłych (nie osesków) osobników.[/QUOTE] ale ona chętniej je pije niż wodę
  7. [quote name='elmira']Dziewczyny popatrzcie jaka biedna boksiowa dziewczynka. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189324-Chudziute%C5%84ka-bokserka-Hajfa-nie-radzi-sobie-w-schronisku[/URL]... Jaki smutny pychol. Jak można taką małpeczkę słodką zostawić? :-([/QUOTE] biedactwo:( Ja ludzi nie rozumiem i nigdy ich nie zrozumiem:angryy:
  8. nie była dwa razy na krótkim spacerku, trochę zjadła karmy, popiła mlekiem, pospacerowała po domu i śpi.Ona ogólnie jest bardzo spokojna w domu!!!!
  9. anetek100, prawda, że w zieleni jej ładnie?
  10. :evil_lol:myślę, że dzisiaj nie da rady się rozebrać! tyle kokard:evil_lol:
  11. proszę o opinię, czy ładnie ubrałam dziewczynkę?
  12. właśnie jadę do lecznicy po kubraczek dla Lusi, jak ją ubiorę to wstawię zdjęcie [IMG]http://i34.tinypic.com/1zgatxt.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/nwmya0.jpg[/IMG]
  13. jest śliczna,trzymam za nią kciuki:)!
  14. [quote name='elmira']A jakie ma założone szwy? Rozpuszczalne, czy trzeba zdejmować? Trzymajcie się Kochane.[/QUOTE] trzeba jechać na zdjęcie szwów..
  15. ale, to dobry znak skoro rankiem sama sobie poradziła tzn. , że Lusieńka zdrowieje
  16. zjadła z ręki garść karmy i popiła, teraz śpi na golasa:evil_lol: tzn. jest tylko przykryta, dzwoniłam do lecznicy wieczorem pojadę i kupię jej kaftanik pooperacyjny, może z tego się nie rozbierze w nocy. Do 3.00 paliła się lampka przy niej, ja pilnowałam i musiałam zasnąć nie wiem kiedy i jak się rozebrała spryciura:eviltong:
  17. Barney na zdjęciach wygląda genialnie:loveu: Po prostu cudo! A Czesiek jest identyczny jak moja Jeżynka;)
  18. przed chwilą wróciliśmy ze spacerku,Lusia zrobiła dwa razy siusiu:) [IMG]http://i37.tinypic.com/9hkjth.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2dm81ep.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/16s6f9.jpg[/IMG]
  19. [quote name='jostel5']W bodach sikać nie będzie mogła....Poza tym jest jej pewnie gorąco.Kinguś, kup jej (albo zrób ) fartuszek pooperacyjny.To jest taki kawałek materiału z dziurami na łapki,który zawiązuje się troczkami na grzbiecie,a brzuszek jest zakryty. W kołnierzu mała może mieć większy stres.[/QUOTE] w nocy byłyśmy na siusi, body rozpina się i zaciąga do góry, ale jej mimo wszystko przeszkadza, ale dzięki Jostel, ten fartuszek może będzie lepszy.
  20. witamy! u nas noc bez sensacji, prócz tego, że Lusia się nad ranem rozebrała.Nie wiemy jak rozpięła body, nos cały srebrny od lizania.Chciałam ją wziąć na podwórko, ale nie chce więc sobie śpi, próbowałam jej dać jeść z ręki i nic!!!!!!!!!!!! Chyba jest bardzo obolała, merda ogonkiem, leży na brzuszku więc nie zaglądałam jej do szwów, jej spojrzenie :shake: mówi " .. nie ruszaj mnie !!!!!"..
  21. dziewczyny my już idziemy spać..i tak noc nie przespana,ja jeszcze z mamą siedzę przy Lusi:) Dobranoc wszystkim!
  22. myślę, że Lusi jest źle w tych bodach jutro kupię jej kołnierz, chyba,że macie inne sprawdzone pomysły
×
×
  • Create New...