Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Ja zamówiłabym obróżkę ...
  2. Rzeczywiście Panda schudła !! Ale to dobrze, wyjdzie jej tylko na zdrowie :) Wygląda przepięknie :)
  3. Świetne wiadomości ... :) Trzymam ogromne kciukasy za Flippka. Pozdrowienia dla p. Danusi :)
  4. Jak da mnie to taka diagnoza na "oko", podane leki także ...
  5. A na jakiej podstawie lekarz stwierdził babeszjozę? Jakieś badania były robione? Napisałaś, że lakarz stwierdził ostrą babeszjozę, ale faktycznie z tej choroby nie ma ani jednego objawu - jak napisał bou.
  6. Czy miała robione USG? Też pomyslałam od razu o Zespole Cushinga i zrobiłabym dodatkowe badania w tym kierunku
  7. Ciesze się bardzo z postępów !! Flipkowi trafiła się wspaniała rodzinka :)
  8. Dopiero przeczytałam o problemach z Flipperkiem i bardzo się zmatrwiłam :( :( Przede wszystkim uważam, że liczą się chęci pracy z psiakiem a Państwo próbują i to jest świetne z ich strony ...
  9. Panda jest bardzo fotogeniczna ! Cudnie wygląda :) Prześlicznie :)
  10. W jakim wieku jest sunia, czy przed operacją miała zrobione badania, choruje na coś?
  11. Szukam szeleczek dla pieska 10 kg.
  12. UM daje nam śmieszne pieniądze, ledwie starczają na płace dla pracowników, utrzymujemy się z datków i darowizn osób prywatnych.
  13. Tak, schronisko w Białej. I dalej Rozi idzie do przodu, ale mamy sytuacje gdzie potrzebujemy takich klatek, a zwierzaki trafiają do nas róźne, nawet ptaki, króliczki. Transporterki do przewozu zwierzaków z interwencji itp
  14. Bardzo, bardzo się ciesze, że Flippek już na dobre na swoim ! :) Myślę, że szybciutko się zaklimatyzuje :)
×
×
  • Create New...