Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Oczywiście, że mamę wysterylizuję, to jest dla mnie priorytet ! Nie wiem jeszcze jak z maluszkami bo na płeć za wsześnie, ale też nie zostawię, zostaną odrobaczone itp. Bardzo chętnie skorzystam z Twojej pomocy bazarkowej i jeśli to nie problem to byłabym wdzięczn jakbyś zrobiła :) U mnie czasu brakuje
  2. Wydatki : 493,19 15.09.br odrobaczenie i odpchlenie mamy + odpchlenie maluchów = 50,- 5.10.br odrobaczenie maluszków - aniprazol = 5,- 16.10.br zakupy - electro cmplex i oticlar = 25,99 17.10.br zakupy - żwirek 15kg, mleko 6x200ml, pudyń dla kota GimCat 3x150g = 94,20 18.10.br szczepienie kociaków +fartuszek sterylkowy dla mamy = 120,- 2.11.br lecznica w Radzyniu = 20,- 2.11.br diagnostyka : USG, wymaz, morfologia = 178,- Wpłaty : 360,- 13.09.br 120,- Anula 17.09. br 10,- Nina65 17.09. br 30,- Patrycja96 17.09. br 25,- Andegawenka 19.09. br 20,- Patrycja96 24.09. br 35,- Patrycj96 26. 09. br 40,- Jaguska 27.09. br 30,- Elik 3.10. br 40,- Partycja96 22.10. br 10,- Fegelle Serdecznie wszystkim dziękuje za pomoc :)
  3. Kocia mama w ciąży, została podrzucona do mojej babci, na wsi, urodziła trzy maluszki, są dwa rude chłopaczki i szylkretowa dziewuszka. Mama jest bardzo młodziutka, wspaniała, lgnąca do człowieka, bardzo towarzyska, ma przepiękną, taką niespotykaną barwę. Na razie trzeba ją troszkę podkarmić bo suchota z niej straszna, kość na kości :( Byłabym ogromnie wdzięczna za wsparcie finansowe dla mamy i kociątek( odrobaczenie, odpchlenie, sterylizacja ) a także rzeczowe ( karmy suche, mokre, wtaminy dla mamy, które bardzo się jej przydadzą ) 15 września br. kocia rodzina przyjechała do mnie i czeka na swoje nowe, lepsze życie !
  4. Może w domu pojawił się jakiś zwierzak bądź coś co denerwuje psiaka?
  5. Ja polecam syrop Artromax super ! Moja schroniskowa sunia wypiła drugą pudelkę, teraz mamy tabletki i też bardzo sobie chwalimy :) Jest poprawa :) Artrodol
  6. Ja polecam syrop Dolfos Artromax, moja 7 letnia sunia ( schroniskowa, problemy ze stawami ) wypiła już drugą butlę i na prawdę są efekty !
  7. Czy został pobrany wycinek do badania histopatologicznego? To może być brodawka, odcisk ... Jeśli ma problemy z poruszaniem to na pewno sprawia mu to ból
  8. Jaki piękniś ! Kochani, wzajemnie wszystkiego dorego na święta, Tobie Flippku także :) I proszę o głos w krakvecie na nasz Azyl !
  9. A ja w imieniu naszych, bialskich psiaków proszę o głosy, w listopadzie musi się udać !
  10. Przecież można mieć rasowego, ale nie trzeba od razu kupować ! Są fundacje, może znaleźć psiaka jakiego chcesz, które są w potrzebie i szukają domu http://dobermany.eadopcje.org/informacje/bannery Chyba, że dla niektórych takie są gorze ...?
  11. Lalunia już tydzień jest w swoim nowy, super domku ! Ma cudowną rodzinkę i przyjaciela - kota :) A co nowego u Flippka?
  12. Dokładnie. Dzisiaj będę w schronisku, nie zobaczę już Ferusia :( Ale wierze, że tam gdzie teraz jes, jest szczęśliwy, nie cierpi !
  13. Maciek co u Was, wszystko w porządku, jak Panda?
  14. Mam zdjęcia, ogłoszenia są, na hotelik nas nie stać :( Przepraszam Flippku, że na Twoim wątku, ale myślę, że nam wybaczysz :)
  15. Przychodzę tu, ze smutną wiadomością :( Feri wczoraj odszedł za TM [**] Dziadeczku nie udało mi się Tobie pomóc, choć bardzo chciałam ! Nie miałeś - być może szczęśliwego początku i niestety końca :( Nie poznałeś prawdiwego, dobrego człowieka, a także miłości z jego strony :( Twojemu byłemu opiekunowi życzę najgorszego .... Żegnaj Feruś
  16. Blaki, ok. 3 letnia sunia, jest bardzo kontaktowa, wesolutka i kochana :) Schronisko Biała Podlaska
  17. Zgodnie z obietnicą mam zdjęcia, Feri nie widzi i już nie słyszy, ale każdy psiak zasługuje na szansę... Zdjęcia są w boksie bo nie dał rady wyjść :(
  18. Ciągle taki bez sił, ale ma się dobrze ! W niedzielę będę miała zdjęcia
×
×
  • Create New...