Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Zamówiłam rodzince - bo już nam się skończył, żwirek, mleczko, dzisiaj będziemy wszystko mieć :) Oczywiście wszystko będzie w rozliczeniu
  2. Jak to mówią, lepiej później niż wcale. Witaj u nas
  3. Na ostatnim zdjęciu to drugi kocurek, Noddy :) Ja robię zdjęcia tel., a on jest bardzo ciekawski i lubi podgryzać :)
  4. Jeden z chłopaków, Leon pięknie zajadał mięsko z indyka :) Zamówiłam kociej mamie i dzisiaj już mi przyszło - Electro complex z Over Zoo i Oticlar do uszu, wszystko naniosę w rozliczeniu i zapraszam do oglądania zdjęć :)
  5. Mama była odrobaczona Milprazolem, zaraz jak tylko je przywiozłam do siebie, natomiast maluszki zostały odrobaczone aniprazolem, 5,6 i 7 pażdziernika - codziennie każdy maluch dostał dawkę. Jednak żadnych robaków u mamy jak i u maluchów nie zaobserwowałam
  6. Kociaki poszalały, pojadły i czas na popołudniową drzemkę :)
  7. Jemy śniadanko - kurczaka. Tylko dziewczynka nie bardzo jadła, jak wsadziło się do buzi to owszem, ale z miseczki nie!
  8. Chyba tak :) My jeszcze nie śpimy tylk się bawimy:)
  9. Kocia rodzina pojadła jajka, maluszki i mama kaszki ( dla dzieci ) na kocim mleczku, jeden z rudasków dodatkowo zjadł troszkę szyneczki, okienko mają otwarte i śpią :) :)
  10. Jedzonko dotarło ! Bardzo, bardzo dziękuje w imieniu rodzinki :) :)
  11. Maluchy pobrykały i teraz śpią, mama też ma chwilę odpoczynku :)
  12. Muszę pochwalić się, że dzisiaj nasza dziewczynka, Nena, zrobiła do kuwetki pięknego boba ! Aż zrobiłam zdjęcie, ale nie będę wrzucać :) Dzieciaki poszalały, pobiegały, zjadły jajo, popiły mlekiem kocim - ale nie samodzielnie, a potem mlekiem mamy i poszły spać
  13. Witamy niedzielnie :) Maluszki dostały dzisiaj ostatnią dawkę odrobaczenia, zjadły już też jajko :) Na zdjęciach są też dowody, że masze małe potworki są już kuwetkowe :) Tylko ciągle nie chcą same jeść
  14. Witaj Sylwio u naszej rodzinki :) :) Pieniążki mam, ale zapomniałam zapisać, od Ciebie kotki mają 50,-
×
×
  • Create New...