-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
Nie miałam niestety takiego przypadku więc nie poradzę, ale od kiedy sunia brała antybiotyk Convenia? Czy przed przyjmowaniem tego antybiotuku miała takie objawy? Z tego co ja wiem to nie jest dobry ...
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jakie super fotki ! Bardzo fotogeniczna jest nasza Pandusia :) -
Tak naprawdę poza tym co napisałam nie wiem co więcej mogłabym napisać, co niedzielę mamy w schronisku wyprowadzanie, są wolontariusze, także Flipper ma swojego, który się nim opiekuje ( głównie są to dzieciaki ). Nie jest to pies agresywny, teraz na prawdę zmienił się bardzo, jest otwarty i towarzyski, lubi kontakt z człowiekiem i lgnie do niego. Jeśli mamy w schronisku psy na prawdę agresywne i jest osoba zainteresowana adopcją mówimy o tym, także jak się przygotować zabierając go !