Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. Fajnie, że są jeszcze tacy wspaniali ludzie
  2. Kropcia dalszą rehabilitację przejdzie już w ciepełku, przy swoim człowieku, dobrym, wrażliwym na los takich futer :) Kropeczka ma do towarzystwa dwa koty, z którymi się dogadała super, zresztą już się zaklimatyzowała na nowym miejscu :)
  3. Jeśli byłaby możliwość pojechania dzisiaj to chyba też bym pojechała, im szybciej tym lepiej ! Niedoczynność tarczycy jest bardzo często bagatelizowana, obawy rozwijają się po woli i jej zmiany skórne mogą być z tym związane, ale nie muszą ...
  4. Tak, opiekę ma dobrą. Jest zainteresowany domek, bardzo fajny, ale dogrywamy szczegóły ...
  5. Kropeczka jest w schronisku w Białej Podlaskiej, ma się dobrze !
  6. Kropeczka pięknie wszystko znosi, radzi sobie super i ... trzymajcie cioteczki kciuki za domeczek dla Kropci:) Wspaniały, odpowiedzialny i dobry :)
  7. Maćku a co myślisz o tej karmie? http://zooart.com.pl/product-pol-14031-FITMIN-For-Life-Light-Senior-15kg-5x-Kabanosy-5x-Paszteciki.html
  8. Mam z tą dogomanią jakieś problemy !! W ogóle czasami nie mogęnapisać postu
  9. Kropeczka jest bardzo dzielna, wszystko pięknie znosi ! Brakuje tylko prawdziwego, kochającego Domku ....
  10. NADZIEJKO ! Jesteś WIELKA ! Dziękujemy za pomoc dla Kropeczki :)
  11. Co z psiakiem?
  12. Ewuniu wpłata już naniesiona, dziękuje :) :) A dla kici potrzebujemy wsparcia finansowego a przede wszzystkim Domku, dobrego i kochającego ! Ponawiam pytanie czy ktoś miałby do przekazania podkłady chłonne?
  13. Kropeczka już po operacji, straciła bardzo dużo krwi, śrut był centralnie w rdzeniu, niestety :( :( Paraliżu się nie cofnie ... nerki też nie za dobrze pracują ehh ...
  14. Dobrze, że jesteśnie umówieni z neurologiem, bo wydaje mi się, że problem jest właśnie neurologiczny ! Skąd piesek jest?
  15. Hop Hop ! A może ktoś miałby do przekazania podkłady chłonne?
  16. Towarzyska, przyjacielska, radosna, kochana i cierpliwa. Kropeczka uwielbia wygrzewać się na słońcu i bawić się zabawką jak czuje się bezpieczna, przy swoim człowieku ... Ale w schronisku bardzo jej tego brakuje ! Szukamy wspaniałego, dobrego Domku, gdzie będzie mogła przejść rehabilitację szybciej niż w izolatce… w atmosferze miłości i opiekuńczości. Kropeczka ma operację w Warszawie 31 sierpnia, będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie finansowe, każde nawet najmniejsze wpłaty ! 31.08. br. Kropeczka już po operacji, straciła bardzo dużo krwi, śrut był centralnie w rdzeniu, niestety :( :( Paraliżu się nie cofnie ... nerki też nie za dobrze pracują Wpłaty : 12,- Nadziejka - dziękujemy ! 15,- Nadziejka - dziękujemy !!
  17. Maciek co u Was? Jak Klusia?
  18. Kupię piżamkę z Hello Kitty roz. S. Najlepie na ramiączkach
  19. Zgadzam się ! Pies od razu powiniem mieć unieruchomioną nóżkę ! i też mnie ruszyło to słowo " zdechł "
  20. zapraszam https://web.facebook.com/groups/1064822520264582/?pnref=story
×
×
  • Create New...