Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. też mi się tak na oko wydało patrząc na fotki że ok. dyszki będzie ważył:)
  2. zaklepać miejscówkę w hoteliku czy dt i zbierać deklaracje. Macie już jakiś namiar?
  3. kurczę jakie te zwierzęta są zadbane, aż się wierzyć nie chce:)
  4. dziewczyny jakbyście wiedziały ile waży Teoś to napiszcie, niestety u Emiś w domu może być pies do 10 kg, reszta w kojcach, które będą przerabiane na te z ogrzewaniem. Tak bym chciała, żeby znalazł się chociaż domek za karmę i leki, ale to cud musi się raczej stać:(:(:(
  5. to może zmienić w tytule, żeby było wiadomo?:( do tygodnia będe wiedziała co z wolnym miejscem w hoteliku. Też się boje tych deklaracji ciężko będzie:(
  6. mimo tego, że nie mam mozliwości chodzić do schronu jak zobaczyłam tą fotkę Teosia za kratkami na wątku weteranów to się poryczałam, ale ile takich dziadków jest bezdomnych:( ja też mogę zadeklarować narazie stałej 10zł, potem może więcej:)
  7. dziękuje za odwiedziny i będziemy myśleć o miejscu w hoteliku, skoro domek się narazie nie pokazał:(
  8. a zagladam i podrzucam do góry kuleczkę Paurunię:)
  9. fotki na fb są niesamowite:) takiego żołtego malutka to bym sie nawet bała do ręki wziąść, a te koźlątka....zakochałam się:)
  10. mnie już Pani w smsie napisała, że zaprasza:) oczywiście kiedyś się wybiorę:) fajnie, że się Liwci udało:)
  11. biedny malutek:(:(:( biegaj z innymi pieskami, tam nie jesteś sam...:((*)
  12. ma dziadek ,,rękę'' do zwierząt i siłę, a to najważniejsze:)
  13. ok:) musi się Dziaduszkowi poszczęścić:)
  14. super:) 3mamy kciuki:) ja jeszcze w przyszłym tygodniu odnowie Teosiowi internetowe, tym razem na nasze i te ościenne województwa:)
  15. elegancko odpoczywamy sobie:)
×
×
  • Create New...