Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. to w takim razie do szczęścia tych psów i mojego potrzebuje domku prywatnego i dużo trawki i drzewek wokoło:( a Paura z Teofilem by rządzili w mojej kuchni:(:(:( i nie tylko
  2. przecież takie starowinki są najukochańsze:(
  3. ja jakbym miała warunki dla drugiego psa to bym nie musiała oglądać, powiedziałabym w schronie, żeby mi najbiedniejszego przynieśli:(
  4. dziekujemy za odwiedziny i pomoc:) jest jedno miejsce dla dziadka za 300zł razem z wyżywieniem (w domku), co do deklaracji jesteśmy w połowie a hoteliku nie znam zapytam Foksi co o nim sądzi, a druga dziewczyna ma mi znać dać dziś póki ci mamy 150 zł. co do snów... mnie się parę razy Teofil śnił, ale to nie był raczej koszmar, był u mnie w domu. Ostatnio sniło mi się stado wilczurów:)a co do sąsiadów to moich nie komentuje.....:( pozwoliłam sobie uzupełnić: basiunia131 - 10zł margoth137- 15zł magdek- 50zł królik2014- 25zł Elf i Mango - 20zł rudakacha-30zł
  5. o to już Tedzina się wzięła do polnych kapięli:)
  6. zaglądam do pluszanki Nuczusi:)
  7. zaglądam do słodziaka:)
  8. 3 mam kciuki, żeby domki się pokazały:)
×
×
  • Create New...