Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. aż mi się w głowie zakręciło:( udostępnione...
  2. ja niewiele wiem, ale Maczka to chyba jako jedyny psiak u Biafry w domu, kaukazy są w przytulisku z konikami, chyba, że coś pokręciłam:(
  3. Jak klikam w banerek Teosia to się otwiera wątek;), ale jak w banerek Maczki już mi się nie otwiera, dogo wysprzątało większość:(
  4. to się nam dziadziuś elegancki robi:loveu:
  5. Światuniu szukam Cię od piątku, bo wcześniej zapisany wątek jest uszkodzony:( ta dogomania wyleci kiedyś w kosmos:( całus w kucyczki:):loveu:
  6. też myslałam, że Lola już plecak spakowała:cool1:
  7. jaka mała bidula:( narazie podrzuce i pomyślę jak pomóc:(
  8. Dziękuje p. Beatko za wiadomości, dziadziuś słabiutki, taka pogoda jeszcze pogarsza stan jego biednych kosteczek:(
  9. jaki szczęśliwy dziadzio:) chciałabym, żeby Teofilowi, staruszkowi też się tak poszczęściło pod koniec życia:(
  10. szelki pierwsza klasa nikt nic nie pisze:cool1: by się Asiczek nie speszył
  11. taki cudny chłopaczek, i tyle na domek czeka:(
  12. Nuka się rzuca w oczy jako pierwsza:) 3mam kciuki:loveu:
  13. ten pyszczuś to ma taki kochany:loveu:taki biduś
  14. malutka bidusia, takbym chciała, żeby resztę życia spędził w domku nawet jeśliby miał to być tymczasowy:(
  15. zaglądam do kuleczki po porządkach wiosennych na dogo:angryy:
  16. wpadam do Nuczusi:loveu:
×
×
  • Create New...