Jump to content
Dogomania

tripti

Members
  • Posts

    8127
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tripti

  1. u Witki to w porządku, problem w tym, że Ona myśli, że mieszka tu już na zawsze :( przyszły już kubraki od taks na deszcze i zimę, to może jutro zrobię prezentację panienki, bo jakoś tak najlepiej w swoim kubraku wygląda, chociaż założenie Jej tego ubranka było na początku trudne :) Ona ma duuużo futra i jednak dużo mniej suszenia jest po specerze w deszczu :) na zdjęciach Wita wygląda na dużego psa, bo i głowa duża i łapy, chyba muszę też zrobić Jej jakieś zdjęcie np przy żelazku...dla porównania wielkości, wiadomo, że zdjęcia czasami przekłamują. Mi to Ona nadal wygląda na siostrę Myszki, tylko nie dojadała i nie wyrosła :) Kto pomoże w ogłoszeniach??? ewentualnie powiesi w swojej okolicy plakat? a jeżeli chodzi o polecanie w dziale przygarnę psa to nic z tego nie wyszło niestety :(
  2. zapiszę to narazie, może jakaś fundacja będzie mogła pomóc???? może TOZ - chyba mają jakieś miejsca na przetrzymanie psów? jaki to rejon dokładnie?
  3. [quote name='mestudio']Słuchajcie, o co chodzi z ta sprzedażą na giełdzie, gdzie jest pies, że ktoś ma prawo go sprzedać na jakiejś giełdzie?[/QUOTE] to nie jest sprzedaż to jest bezpłatne wydawanie psów do domów zainteresowanym ludziom na giełdzie - nikt nie ma z tego żadnej kasy!!! zwalnia się jedynie miejsce dla kolejnego odłowionego psa, z tego złego jest to lepsze rozwiązanie niż odwiezienie psa do schroniska, które ma miejsce, a miejsce zawsze mają schrony o złej reputacji. Z giełdy psy niestety zazwyczaj trafiają do bud i na łańcuch lub do pilnowania różnych przybytków. Temat był już wyjaśniany kilka razy, trzeba poszukać w treści wątku.
  4. widać zdjęcie przynajmniej u mnie, trzeba coś myśleć na szybko:(((
  5. ależ podobieństwo!!! też pomyślałam na początku o nowych szelkach i spacerku w plenerze :)
  6. czasami tak jest :( chyba trzeba zamówić kolejny pakiet ogłoszeń, nie wiem czy ten pies jest aż tak bardzo pospolity, czy historia nieciekawa, odzew jest tylko w środy z terenów Łodzi na psa do budy na wieś.
  7. [quote name='Ewanka']... nie potrzebne "w domu" ... ona po prostu: [B]świetnie aportuje i uwielbia to :)[/B] po drugie ... Lenusia na widok nieznanej osoby szczeka z wieeeelkim przekonaniem, chcąc ją przestraszyć, a dopiero potem jest nieufna i lekko wycofana ;) ... kolejny etap znajpomości to akceptacja ... nie wiem, jak to ująć i czy o tym wspominać (???)[/QUOTE] lepiej nie wspominać :)
  8. biała dziewczyna chyba ma coś z kangurka ;) bardzo fajne i miłe foteczki, wogóle na jednym zdjęciu jest chyba część ONka to jakie to maleństwa przy Nim :) ostatnie kęsy jeszcze zielonej trawki przed zimą :)
  9. [quote name='Paulina78']Pisalam do Renaty, ale wymiksowuje sie z tej sprawy, wybaczcie... Macie telefony itd... Przykro mi... :shake:[/QUOTE] ale z Dropkiem wszystko w porządku?
  10. [quote name='kora78']bardzo podbny, ale sadze, ze nie on. tylko podobny. Asti nie ma meskosci.. i ma czip[/QUOTE] a tam chyba nie ma nic o kostracji, mi to kolor uszu nie za bardzo pasuje, ale może zależy od aparatu. To, że ma chipa to jeszcze nic nie znaczy, czasami może tak się chip ukryć, że nie sposób go namierzyć. Na kogo były dane w chipie? niestety baz też jest kilka. Ważne od kiedy jest w tym schronie, bo to pierwsza i najprostsza rzecz, która może wykluczyć Go.
  11. a ten już był? : [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-VERSO-piekny-pregus-tak-bardzo-pragnie-miec-wlasny-dom-W0QQAdIdZ234103207[/URL]
  12. wyszło koszmarnie, ale jak sobie pomyślałam na spokojnie, to nie można mieć jednak pretensji do nikogo, ponieważ zdjęcie i informacje o szczeniaku pojawiły się na forum publicznym, wchodzą tu różne osoby, które chcą pomóc tak jak mogą, osoby, które my zapraszałyśmy na wątek były w mailach czy pw informowane o obowiązku zachowania dyskrecji, my jesteśmy w temacie, wiemy, że trzeba ostrożnie, ale nie każdy wiedział i stąd to nieporozumienie :(
  13. co do kotów to w tym przypadku trzeba bardziej brać pod uwagę inna sytuację, czy dorosły kot nie zrobi krzywdy szczeniakowi, który jest jeszcze nieporadny i ma spowolnione reakcje. Mam nadzieję, że to tylko jakieś przeziębienie krótkie :(
  14. aż przeczytałam dwa razy..... w sumie nawet nie zastanawiałam się kto wystawia ogłoszenia, nadal nie wiem, ale w takim razie trzeba poszukać tej osoby i poprosić o zmianę tekstu... tylko czy już nie za późno?
  15. trzymamy mocno nadal! ale i tak już widać, że będzie dobrze, sam przyjazd osobisty z Bydgoszczy już swoje znaczył :)
  16. [quote name='obraczus87']Zrobic Jej wyroznienie??[/QUOTE] mogłabyś? tylko to zależy kiedy byś miała czas, ale tak się zastanawiam czy teraz na ten weekend, kiedy jednak sporo osób pewnie wyjechało, czy tak może w poniedziałek? Witka też pozdrawia umęczona wizytami gości ;) jednak więcej ludzi w domu i to głośnych to dla Niej nadal stres.
  17. [quote name='zdrojka']A dasz nr postu? Bo ja mam wyświetlane 40 postów na stronie, więc u mnie strony są inaczej numerowane...[/QUOTE] np Miluś post 2339 - fantastyczny piesek pod względem urody, a po wyglądzie można stwierdzić, że ma też wspaniały charakter :) siedzi taki biedny i nie wie za co... a reszta piesków albo posty obok wyżej albo niżej. Wszystkie tak samo potrzebujące. Miluś taki oryginalny jest, więc jak pójdzie o nim wieść w eter to może komuś wpadnie w serce...
  18. może uda się zrobić zdjęcie na "wczasach" na wsi, jak się nie uda, to poprosimy zdjęcie z Jego domu. P.S. Czy ktoś słyszał o jakichkolwiek postępach Samsunga w nowym hotelu?
  19. haaallloooo? jak przebiegła kastracja? jakieś zdjęcie Moto?
  20. dziś środa, więc seria upierdliwych telefonów od dziwacznych ludzi z Łodzi... już jak ktoś po pierwszych zdaniu jest niekulturalny to bez dyskusji mówię, że nieaktualne, bo niektórzy to drą się w słuchawkę, że oni chcą i jest ogłoszenie! tacy prości ludzie, z jakiejś mega zabitej dechami wiochy pod Łodzią, szlag by to trafił. wystawiłam Jej wczoraj proste i suche gumtree i narazie nic... natomiast może jednak postarać się o to wyróżnione gumtree? teraz jest nowa zmieniona szata znacznie bardziej czytelna i fajniejsza...
  21. piękna ta Kropka, aż dziwne, że nie ma Nią zainteresowania :(
  22. właśnie chciałam zapytać gdzie ta informacja, ale chyba komuś udało się zadziałać skutecznie, bo nie mogłam jej znaleźć. I całe szczęście!!!
  23. podobny do "mojej" Soni, też prawie 4 miesiące szukała domu, a później jak już znalazła dopiero pojawiło się zainteresowanie, a też z tamtych rejonów była. Na Niego też przyjdzie pora...
×
×
  • Create New...