Na tą chwilę niewiele.
To z wątku zamojskiego:
"Czarny wydaje się młody; nie prosiłam o sprawdzenie wieku, bo było trochę zamieszania w tym męskich boksach, nie chciałam jeszcze bardziej denerwować psów. P. Wiesław bez problemu głaskał go, więc charakter też chyba ok.
Jeszcze nie - szukam i czekam na odpowiedzi.