Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. Już po wizycie. Alaskan napisze pewnie więcej. Powiem tylko, że rodzinka ma zielone światło. Jest rewelacyjna. Zaczynam się cieszyć - po cichutku.
  2. Dziękujemy pięknie Panu Przemkowi za wsparcie Rudaska :) To Pan Bruna :)
  3. Wiosenko, zdaję sobie sprawę z tego, że uratowałaś życie Marcelka. Również z tego ile dałaś, dajesz i będziesz musiała jeszcze dać i poświęcić temu skrzywdzonemu psiakowi. Masz go na codzień, z jego traumami, strachami, krzywdami. Mało kto, a śmiem twierdzić, że nikt nie spodziewał się aż takich problemów. Nikt tego psa nie znał, ot parę słów, które padły z ust pracownika schroniska. Tym bardziej jestem Ci wdzięczna, że podjęłaś się opieki nad tym trudnym istnieniem. Jak patrzę na filmiki i zdjęcia to widzę zupełnie innego psa, choć zdaję sobie sprawę z tego, że to są epizody. Mam tylko wielką nadzieję, że leki i Wasze - Twoje i Twojej rodziny - ogromne serce sprawi, że życie Marcelka będzie jeszcze "normalne". Bardzo Ci za to dziękuję.
  4. Odwiedziny przesunięte na "za tydzień" - sprawy zdrowotne w rodzinie. Poczekamy bo warto :) W tym czasie będzie przeprowadzona wizyta przedadopcyjna. Kciuki nadal potrzebne !
  5. Cichutko u Marcelka się zrobiło ... Wszystko u Was dobrze Wiosenko ? Pewnie mnóstwo pracy, a pogoda nie rozpieszcza :(
  6. Rudy ma jutro odwiedziny w hoteliku. Trzymajcie kciuki żeby iskra przeskoczyła w obie strony ;)
  7. Ciekawe jak Marcelek spędził weekend ? Burzowo i upalnie było. Filmiki przepiękne. Marcel wygląda jak prawdziwy gospodarz. Ciekawe co w tej jego głowince się dzieje... oby tylko dobrze.
  8. Wreszcie udało mi się porobić rozliczenia. Serdecznie dziękuję wszystkim stałym deklarowiczom i osobom, które nie deklarowały , a jednak wpłacają co miesiąc pieniążki dla Rudusia. Dziękuję również za pieniążki z bazarku z fantami Aska7 - to ogromna pomoc. Wszystko w poście rozliczeniowym. Jeszcze raz serdecznie dziękuję :)
  9. Ślicznie Ci dziękuję za prowadzenie finansów Marcelka :) Jeśli darczyńcy nie mają nic przeciwko to bardzo Cię proszę Skarbniczku aby pozostałe pieniążki przekazać Marcelkowi na konto Wiosenki. Jeszcze raz bardzo dziękuję, współpraca z Tobą była czystą przyjemnością :) Biegnę teraz na spokojnie rozkoszować się filmikami Wiosenki :)
  10. Dexterka jest niesamowita ! Szuka najlepszego domu dla Rudego. Bardzo jej jestem za to wdzięczna. Z ogłoszeń cisza ...
  11. Marcel nawet nie wie jakie go szczęście spotkało. Aniu mam nadzieję, że nie obrazisz się, że od czasu do czasu ciocia Livka przyśle paczuszkę dla Twojego Marcelka. Nie wiem jak dziękować za Twoje poświęcenie i wielkie serce. W razie "W" jestem do dyspozycji. Zawsze.
  12. Jestem w szoku, ale za to nieziemsko szczęśliwa ! Trafił maluch do najlepszego domku jaki mogłabym dla niego sobie wymarzyć. Obejdzie się naturalnie bez wizyty pa. ;) Ale jak będę kiedyś w Twojej okolicy chętnie Was odwiedzę :) Dziękuję z całego serca, że wypatrzyłaś Marcela i poświęciłaś mu tyle czasu, dałaś mu tyle serca i miłości.
  13. Aktywowałam moje ogłoszenia, wszystkie wyróżniłam. Czekamy ... Rude szczęście się marnuje bez własnego człowieka :(
×
×
  • Create New...