Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. Taka wiadomość z mojego ogłoszenia na Szczecin: "Hello, I can't bear to see the little suffering like this Well, I come from the German-Polish border area and would offer him a warm and loving home."
  2. Niufciu przed tobą ostatnie dni w schronie. Wytrzymaj piesku !
  3. Tola właśnie jedzie ... Kciuki zaciśnięte!
  4. ... i wtedy rezerwujemy miśka
  5. Dzień dobry To teraz poczekamy na konkrety w sprawie transportu i psiak będzie wolny. Alaskan - podziwiam Cię, jesteś niesamowita !
  6. Mój mąż dziś zadeklarował pierwszy wór karmy dla niufka
  7. Dziękuję , dziękuję , dziękuję !!! Wszyscy jesteście kochani !!!
  8. Dziękuję Ci stokrotnie Jesteś nieocenionym i skrupulatnym księgowym
  9. Z mojej strony masz zielone światło. Prosimy aby wypowiedziały się jeszcze inne osoby, szczególnie darczyńcy.
  10. Napisałam do Toli żeby wstępnie zarezerwowała naszego niufka
  11. Dzień dobry kochani Jeśli o mnie chodzi również przychylam się w stronę hoteliku P. Karoliny z okolic Rybnika. Tym bardziej, że jest oferta darmowego transportu. Dzieje się Dziś musimy podjąć tę ważną decyzję. Proszę o mobilizację. Będę dopiero wieczorem, ale jestem w kontakcie tel. z Alaskan. Trzeba będzie pomyśleć o rezerwacji psiaka - Tolu bardzo proszę
  12. Kochani darczyńcy musimy zdecydować, który hotel wybieramy dla niufa. Czekamy oczywiście na to co powie nam ewu.
  13. Nie mamy jeszcze skarbnika. Zapytałam jankamałpa czy nie zechciałaby poprowadzić finanse niufcia. Czekam na odpowiedź. Nie chcę już obciążać Alaskan - tyle dobrego robi
  14. Kojarzycie halszkę? ona jest z tych okolic - napisałam do niej. Może wie coś więcej.
  15. Czy ktoś już rozmawiał z ewu na temat tego hoteliku koło Rybnika?
  16. Droga Myngey - dziękuję za Twoją propozycję Zastanowimy się wspólnie tu na wątku co zrobić, nie ukrywam, że bardzo ważny jest dla nas koszt. Musimy mierzyć siły na zamiary ...
  17. A to niespodzianka ! Dla naszego niufka tylko lepiej ...
  18. Witajcie , dotarłam wreszcie. Ależ się tu podziało. Dziękuję wszystkim - szczególnie Alaskan i Tysi - jesteście nieocenione.
  19. Tysiu proszę przekaż wszystkie info i oferty Alaskan. Ja jestem w tej chwili uziemiona. Nie ma mnie w domu. Piszę tylko z telefonu, a to trudne. Dziękuję za wszystko!
  20. Zadzwoń eliku jak możesz ... Proszę !
  21. Dziękuję. Czekam z niecierpliwością. Martwi mnie ten nasz czarny olbrzymek. Gdzie go umieścić ? Dziewczyny poradźcie kogoś...
  22. Jak do tej pory nie mamy lokum dla niufka Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za to, że jesteście
×
×
  • Create New...