Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. Ach ten Marceli ;) Wieczne z nim kłopoty. Ale jest taki słodki na zdjęciach i te zawadiackie uszka - super ;) Zadomowił się u Ciebie na całego. Wiosenko uratowalaś mu życie ! Drobna paczuszka to ode mnie. Smaczki dla Twojej gromadki. Pontonik jeszcze cały?
  2. Przesłodki z niego psiaczek. Oby skradł do końca serca DT. Wierzę w to bardzo.
  3. Runuś zaciskam kciuki ile sił za twoje zdrówko - Alaskan nie martw się, będzie dobrze.
  4. Boże jak przykro i smutno ...
  5. Dzisiaj zrobiłam ostatni przelew za pobyt Rudego w hoteliku. ;) Pięknie dziękuję wszystkim, którzy wspierali finansowo Rudusia. Dziękuję za Waszą obecność, dobre rady. Dziękuję Dexterce - bez niej nic by się nie udało, pokazała Rudemu co znaczy mieć dom. Taki prawdziwy, z sercem i miłością. Wyprowadziła go z traum i zahamowań. To dziś zupełnie inny psiak. Przede wszystkim jest zdrowy i piękny. Alaskan dziękuję Ci, że podjęłaś się bardzo trudnej dla mnie selekcji DS. Przejęłaś te obowiązki i jak zwykle dałaś z siebie wszystko.
  6. Oczywiście. Oby wszystko dobrze się poukładało w rodzinie P. Jacka.
  7. Ciekawe jak Ruduś dzisiaj ? Myślę, że przestawi się szybko na to, że teraz jest jedynakiem :) Oczkiem w głowie :)
  8. Myślę, że to będzie chwila i Rudy przekona się do swoich nowych ludzi. U Dexterki miał raj, pokochał ją i tęskni. Będzie dobrze !
  9. Zaciskam kciuki ! Oby iskra przeskoczyła. Czekamy na wieści z niecierpliwością.
×
×
  • Create New...