Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. Czarny olbrzym mnie rozwalił ... :( Zresztą nie tylko on :(
  2. Super wieści :) Czekam z niecierpliwością na fotki, oby pogoda dopisała. Dziękuję Alaskan :)
  3. Wyróżniony Runo lansuje się na Bydgoszcz :) https://www.olx.pl/d/oferta/jestem-reno-i-czekam-wlasnie-na-ciebie-CID103-IDLybvl.html
  4. Runo jako Reno wypromowany na Szczecin - https://www.olx.pl/d/oferta/reno-pies-rodzinny-CID103-IDLxLFQ.html
  5. Droga mari23 przekazałam Twoją sierpniową deklarację dla Runo - u niego kiepsko z finansami. Może tak być ? Ciekawe jak miewa się Fifi ? ;)
  6. Poproszę o nr konta - dorzucę coś dla ślicznego Runo :) Pozostała jeszcze dyszka, którą mari23 przelała dla Rudego vel Tofisia - a jemu już niepotrzebna ;) Też zasili konto Runo :)
  7. Z wielkim opóźnieniem poszła moja deklaracja dla Oreo.
  8. Trzymaj się Ibisku, nie daj się choróbsku jak najdłużej, żyj bez bólu kochany psiaku ...
  9. Dobry wieczór. Jestem na wezwanie jankimałpy :) Deklaruję 20 zł stałej :) Czekam na nr konta eliku :)
  10. Wspominałam dziś tego Anioła, który nam dał Aronka ... Nigdy nie zapomnimy !
  11. Bez Dexterki i Ciebie, droga Alaskan nic by z tego nie było. Bardzo się cieszę szczęściem Tofisia
  12. O mamo, ale niespodzianka Jaki cudowny prześliczny Tofiś, jak dobrze trafił psiunio. Aż mi się mokre oczy zrobiły... Tofi nad morzem wymiata, szczęśliwe psisko Od razu mi się humor poprawił
  13. Ojej, teraz widzę. Co to za paskudztwo ... Ale Marcelek zadowolony, że mu się udało przechytrzyć swoją panią ;)
×
×
  • Create New...