-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
P. Danusia pytała ,czy nie ma żadnych tel. w sprawie Owczusi Miki? Z bazarku kwiatowego uzbierałam (pożal się ) [B]15 zł[/B] .Gdzie wysłać ? Na jakie konto? -
Jak wejdzie Budrysek ,niech decyduje ,ile mam wysłać jeszcze...
-
[COLOR=#8b0000][FONT=Arial Black][SIZE=4]jednorazowo[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial Black]Kamos [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Masza44[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]25 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Schroniskowiec [/FONT]-[SIZE=4][COLOR=red]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Jolanta D -Pruszków[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]15 zł [/COLOR][/SIZE] nie znam.Nie wiem,czy stała ,czy jednorazowa. [FONT=Arial Black]Justyna Lipnicka[/FONT][SIZE=4] [COLOR=red]20 zł[/COLOR] [/SIZE] [FONT=Arial Black]Marek -Wojciech D. Kraków[/FONT] [SIZE=4] [COLOR=red]210 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Lidia Sz. Wieliszew[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka W. Łódz. Na transport [/FONT][SIZE=4][COLOR=red] 120 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Aneta K. Daleszyce[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Rajmund N. Boguszów[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]10,13 [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Kinga K. Warszawa[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 40 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Roksana K. Krupski Młyn [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]40 zł [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]bluesky26 i Mafia[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka W Piła [/FONT][SIZE=4][COLOR=red] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Karolina Murdzia [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Bakusiowa [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]20 zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR=#8b0000][FONT=Arial Black][SIZE=4]Deklaracja stała[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial Black]AniaJ. i Podaj Łapę [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 20 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Margaretta B Łódz [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka W .Łódz[/FONT] zapewne z Fb. -[SIZE=4][COLOR=red]30zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]cyga fryga[/FONT] - [SIZE=4][COLOR=red]10zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Javena [/FONT][SIZE=4][COLOR=red]5zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Vege Inicjatywa[/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 50 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Ewu [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]ulka 1108 [/FONT][SIZE=4][COLOR=red] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka 103 [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]5zł [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Agnieszka K [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Marcjanna G. Fb [/FONT][SIZE=4][COLOR=red] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]Kinga K. Fb [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red] 20 zł [B][U][FONT=arial black]Z bazarku od Terra 42 zł [/FONT] [/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]Razem[/SIZE][SIZE=5][COLOR=red] 950,13 zł [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black][SIZE=5]120 zł WYSŁANE ZA TRANSPORT. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=red] 950,13 - 120 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4] = [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=5] 830,13 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black]WYSŁAŁAM KARILCE[/FONT][SIZE=5][COLOR=red] 300zł [/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]ZA HOTEL[/FONT] [FONT=Arial Black] -[/FONT] [FONT=Arial Black] ZOSTAŁO [COLOR=red] [SIZE=5]530,13 ZŁ[/SIZE] [/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Arial Black] wysłane [/FONT] [SIZE=4][COLOR=red]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT=Arial Black]na szczepienie i konsultacje. [/FONT] [FONT=Arial Black]Zostało [/FONT][SIZE=5][FONT=Arial Black][COLOR=red]430 ,13 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#8b0000]50 zł [/COLOR][/SIZE][FONT=Arial Black]wysłane na leki dla Śniezka. Zostało[/FONT] [SIZE=4][COLOR=#8b0000][SIZE=5] [FONT=Arial Black]380,13[/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
-
Szczęśliwe zakończenie! Kulek/Gucio już w domku!
Javena replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Co u naszego pięknisia Gucia - Kulusia? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Javeno, to nie Jacky, tylko jego klonik - moja nadprogramowa tymczasowiczka Lalka :) Za Sarenkę kciuki zaciskam do białości![/QUOTE] Totez napisałam [B]Jacky 2[/B]:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Wszystko w ogłoszeniu było . Napisałam jeszcze raz tel i meil -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B]Jak to sie już zadomowił Jacky 2[/B] :) Miałam e maila o Sarenkę. Małżeństwo bezdzietne 40 +...Odesłałam do nr. tel. Iwoniam. Napisali ,że Sarenka bardzo im się podoba ,kochaja zwierzęta i proszą o kontakt.... tu, nr telefonu. Niestety za mało cyfr.:) P.Jadwiga i Tadeusz. -
Doszła wpłata od [B]AgnieszkaK [/B][COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"]15 zł[/FONT][/COLOR] [B]Na dzień dzisiejszy jest[/B][SIZE="4"][COLOR="red"] 360, 13 zł[/COLOR][/SIZE]
-
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
Javena replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1136/pieski031.jpg[/IMG] CZYŻBY TO PANNA JAGUSIA? TAKA SPORAWA? -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
Javena replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Ja myśle ,że jak chcą sie zastanowic ,to raczej szukają dalej ,ale ......światełko w tunelu juz jest. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']To chyba nie ustawa. Moje ogłoszenia są. Może były numery tel. w treści u Javeny albo ogłoszenia były dublowane. Dastiego zabierze w przyszły piątek moja siostra, zawiezie go do Warszawy. To jej pierwszy transport, więc kciuki musimy trzymać :)[/QUOTE] Gdyby były numery w tresci ,to ogłoszania nie puszczą .Wyświetla sie czerwona tabelka. Nie wiem co jest grane. Tylko niektóre skasowane ale i tak dosc sporo . Dużo mam na Oświecim schroniskowe. też bardzo ważne. No cóż robię od nowa . Do nich już napisałam ,pare słów. Niech sie czepiają ogłoszeń ,typu "sprzedam za darmo " koszty utrzymania 600zł. Jakie maleństwo . Kora poczuła sie znów mamą . Wiecie co,łza sie kręci w oku. Zwierze i potrafi zaopiekować sie cudzym dzieckiem ,a człowiek ...........brak słów. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Nie ,nie na poczcie odebrałam wiadomosci,że zostały usuniete. Wiem ,że Tablica jest nowa. CODZIENNIE ROBIE OGŁOSZENIA. Znowu bedę musiała przysiasć fałdów. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ,wszystkie ogłoszenia z Tablicy pl zostały usunięte. Nie mam pojęcia co oni robią ,najpierw allegro ,teraz tablica. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224714-MAM-JAJECZKA-DLA-PIESECZKA-.Tylko-do-06.04.22-00?p=18838842#post18838842[/url] Wymęczyłam taki bazarek ,moze lepiej się sprzeda ,niż wczesniejszy? :) -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224714-MAM-JAJECZKA-DLA-PIESECZKA-.Tylko-do-06.04.22-00?p=18838842#post18838842[/url] Bazarek dla Śnieżka. Mam nadzieję ,że cos sie uzbiera?
-
[quote name='agnieszkaK']przepraszam że tak pózno w przysżłym miesiącu obiecuję poprawę, przelałam dzisiaj 15zł stałej chcę wrzucić Śnieżka na gumtree na Wawę, jaki nr do kontaktu podać?[/QUOTE] Dziekujemy.. [quote name='Justyna Lipicka']Najlepiej na Budryska, telefon w sygnaturze w 1 poście:) albo do Karilki ale nr juz nie znam;)[/QUOTE] Karilka podawała wcześniej swój nr tel . 691 185 448.
-
[quote name='bluesky26']ja na pewno będę mogła po 10tym wysłać 30zł.w kolejnym miesiacu dam znac czy mogę.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy....[URL=http://smayliki.ru/smilie-1148787879.html][IMG]http://s19.rimg.info/a851d7541e8842cc959dc4d8f3d00f64.gif[/IMG][/URL]
-
Doszła wpłata od [B] Karoliny Murdzia[/B] [SIZE="4"][B][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/B][/SIZE] ,czyli nadal mamy [SIZE="5"][COLOR="red"] 345,13[/COLOR][/SIZE] [B][COLOR="navy"]Pozwolicie ,że jeszcze raz wkleję ,zeby było na bieżąco. [/COLOR][/B] Doszła wpłata od : [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]jednorazowo[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]Kamos [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Masza44[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]25 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Schroniskowiec [/FONT]-[SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Jolanta D -Pruszków[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł [/COLOR][/SIZE] nie znam.Nie wiem,czy stała ,czy jednorazowa. [FONT="Arial Black"]Justyna Lipnicka[/FONT][SIZE="4"] [COLOR="red"]20 zł[/COLOR] [/SIZE] [FONT="Arial Black"]Marek -Wojciech D. Kraków[/FONT] [SIZE="4"] [COLOR="red"]210 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Lidia Sz. Wieliszew[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W. Łódz. Na transport [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 120 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Aneta K. Daleszyce[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Rajmund N. Boguszów[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]10,13 [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Kinga K. Warszawa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 40 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Roksana K. Krupski Młyn [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]40 zł [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]bluesky26 i Mafia[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W Piła [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Karolina Murdzia [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Bakusiowa [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]20 zł[/COLOR][/SIZE] [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Deklaracja stała[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT="Arial Black"]AniaJ. i Podaj Łapę [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 20 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Margaretta B Łódz [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 30 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka W .Łódz[/FONT] zapewne z Fb. -[SIZE="4"][COLOR="red"]30zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]cyga fryga[/FONT] - [SIZE="4"][COLOR="red"]10zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Javena [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"]5zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Vege Inicjatywa[/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 50 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Ewu [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]ulka 1108 [/FONT][SIZE="4"][COLOR="red"] 10 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka 103 [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]5zł [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Agnieszka K [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]15 zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE="5"]Razem[/SIZE][SIZE="5"][COLOR="red"] 900,13 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"]120 zł WYSŁANE ZA TRANSPORT. [/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"][SIZE="5"][COLOR="red"] 900,13 - 120 zł [/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE="4"] = [FONT="Arial Black"][SIZE="4"][COLOR="red"][SIZE="5"] 780,13 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT="Arial Black"]WYSŁAŁAM KARILCE[/FONT][SIZE="5"][COLOR="red"] 300zł [/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]ZA HOTEL[/FONT] [FONT="Arial Black"] -[/FONT] [FONT="Arial Black"] ZOSTAŁO [COLOR="red"] [SIZE="5"]480,13 ZŁ[/SIZE] [/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT="Arial Black"]Dziś wysłałam [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]na szczepienie i konsultacje. [/FONT] [FONT="Arial Black"]Zostało [/FONT][SIZE="5"][FONT="Arial Black"][COLOR="red"]380 ,13 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE]
-
Teduniu ,ale jesteś teraz szczęsliwy. Będziesz jeszcze bardziej ,jak znajdziesz najlepszy domek na świecie.
-
To dopiero złodziej. Nie ma jednak co sie dziwić .Wiecznie był głodny. Teraz walczy o jedzenie . Myślę ,że nie ma się nad czym zastanawiać ,jesli potrzeba cos ,to kupić.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła do mnie siostra z Jaworzna. Ma koleżankę ,która byłaby chętna na szczeniaka ,ale raczej małego docelowo. Mieli boksera .Odszedł ze starosci .Doszli do wniosku ,że jesli teraz zdecydują sie na pieska ,to małego. W domu jest jeszcze 5 letnia córka. Narazie to była tylko wstepna rozmowa ,ale gdyby zdecydowała sie na 100 % podeslę jej zdjecia ,któregoś z maluchów. -
Dzis doszła wpłata [B]Agnieszka 103 [/B]- [COLOR="#8b0000"]5 zł[/COLOR] [B]Agnieszka W Piła [/B] -[COLOR="#8b0000"]30 zł[/COLOR] [FONT="Arial Black"]Dziś wysłałam [/FONT] [SIZE="4"][COLOR="red"]100 zł[/COLOR][/SIZE] [FONT="Arial Black"]na szczepienie i konsultacje. [/FONT] [FONT="Arial Black"]Zostało [/FONT][SIZE="5"][FONT="Arial Black"][COLOR="red"]345 ,13 zł[/COLOR][/FONT][/SIZE]
-
Blind- niewidomy, chudziutki, porzucony ...
Javena replied to dexterka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisze sobie.... -
Deklaracja wpłacona. Kurcze Sami jest tu taki szczesliwy. Nie wiem ,co z nim będzie ,gdyby trafił mu się jakis dom. Choć nigdy nie wiedomo??
-
Wysle w takim razie 100 zł .Będzie na szczepienie i konsultacje . Kurcze ,niby duzo jednorazowych ,a wyjdzie na to ,ze braknie.