Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-Zajrzyj-nie-pożałujesz-Do-12-07-22-00[/url] BAZAREK DLA BASIA.
  2. [quote name='Ania J']poszła stała za czerwiec od Podaj Łapę :)[/QUOTE] WPŁATA DOSZŁA .BARDZO DZIEKUJEMY. [B]343,50 zł + 20 zł = 363 ,50 zł[/B]
  3. A to się Figusia wystroiła. :evil_lol::evil_lol:Kokietka :lol:
  4. Dla Śnieżka dotarła drobna zapomoga od [B]Bernadety P. z Fb[/B]. [B]4,50 zł 339 zł + 4,50 = 343,50 zł [/B]Podaj Łapę - [B]20 zł V, VI [/B] wpłacone cyga-fryga - [B]10 zł IV , V VI[/B], wpłacone Vege Inicjatywa - [B]50zł V[/B] wpłacone ewu- [B]10 zł V , VI VII wpłacone [/B] agnieszkaK - [B]15zł V[/B] , [B]VI VII [/B] wpłacone Javena - [B]5zł V , VI[/B] wpłacone Agnieszka103 - [B]5 zł V , VI[/B] wpłacone ulka 1108 - [B]10 zł V[/B] wpłacone Agnieszka W. FB - [B]30 zł V, VI[/B] wpłacone Kinga K. FB - [B]20 zł V[/B] brak Margaretta B- [B]30 zł V[/B] wpłacone
  5. Zamieszczone przez majowa ciocia węgielkowa z Kielc wysłała mi taka prośbę: Cześć, erka pyta, kto może zrobić PA w Krk, bo nie jest pewna kobiety chętnej na malutką Roxi. to jest ulica Różyckiego, okolice Ikei trafia się transport na dniach więc wizyta na cito [B]DZIEWCZYNY UWAZAJCIE NA PANIĄ Z KRAKOWA. e mail mariakalista........w ciagu tygodnia dostałam od niej kilka wiadomosci ,za kazdym razem jest zainteresowana małą sunia. Wydzwania ,twierdzi ,że przyjedzie ,lub zadzwoni , potem nie dzwoni nie przyjezdza ,a szuka dalej. Nie wiem, co mogę myśleć. Akurat tak sie składało ,że interesowała sie ogłoszeniami ,które ja robiłam. Najpierw Milena z Mętkowa od Pani Danusi. Potem Adelka z Olkusza, z Oświęcimia ze schroniska ,Lara.[/B]
  6. Ale głośno woła . [B]Karilka ,czy pieniadze dotarły za hotelik? [/B]
  7. Karilka ,czy pieniadze dotarły?
  8. Podaj Łapę - [B]20 zł V[/B] wpłacone cyga-fryga - [B]10 zł IV , V VI[/B], wpłacone Vege Inicjatywa - [B]50zł V[/B] wpłacone ewu- [B]10 zł V , VI VII wpłacone [/B] agnieszkaK - [B]15zł V[/B] , [B] VI , VII [/B] wpłacone Javena - [B]5zł V , VI[/B] wpłacone Agnieszka103 - [B]5 zł V , VI[/B] wpłacone ulka 1108 - [B]10 zł V[/B] wpłacone Agnieszka W. FB - [B]30 zł V, VI[/B] wpłacone Kinga K. FB - [B]20 zł V[/B] brak Margaretta B- [B]30 zł V[/B] wpłacone Doszła wpłata od [B]Agnieszki W Fb.[/B] [B]30 zł 11. 06 mamy 309 zł + 30 zł = 339 zł Wysłane za hotelik do Karilki 300 zł .Prosze o potwierdzenie [/B]
  9. Zapisuję ,ale nie wiem ,jak pomóc?Finansowo klapa. Na dniach chce zrobić bazarek ,może jakies 20 zł uszczknę dla Basika?
  10. Oj ,to po wczasach bedziemy zdjątka oglądać. Mam nadzieję ,że Kama bedzie opalona....:evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Ayia']On bestyjka? Teraz jest jak aniołek :) słucha się Karilki, zna podstawowe komendy i ładnie wraca na przywołanie, aport też przynosi! pies idealny, tylko łapać i uciekać do nowego domku! Dziś wieczorem wstawię jeszcze inne zdjęcia, można używać do ogłoszeń jak coś tylko nie ucinać podpisu! :diabloti:[/QUOTE] Trafił w odpowiednie rece. Zdjecia superowe. Swnieżek zrobił sie taki piękny. [B]Karilka ,wysyłam 300 zł za hotelik.Prawie na poniedziałek, wtorek dojdzie.[/B] [B]Zostanie [SIZE=4]309 zł. [/SIZE][/B]
  12. "Odpowiedź na Twoje ogłoszenie Gumtree (od [email][email protected][/email])" <[email protected]> pisze: [INDENT] Witaj! Poniżej znajduje się odpowiedź na Twoje ogłoszenie "[URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Malenka-Adelcia-CZY-KTOS-ODMIENI-JEJ-LOS-W0QQAdIdZ386100032"]Maleńka Adelcia ,CZY KTOS ODMIENI JEJ LOS?[/URL]" na Gumtree: [TABLE] [TR] [TD] [TABLE] [TR] [TD="width: 100%, bgcolor: #eeeeee, align: left"][B]Od:[/B] [email][email protected][/email][/TD] [/TR] [TR] [TD] Witam! Jeżeli adoptowałabym Adelkę, to czy jest szansa na dowóz do Krakowa albo chociaż gdzieś w okolicy? Sama niestety nie posiadam samochodu.. [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/INDENT][B]Takie pytanie otrzymałam na Gumtree. [/B]
  13. [quote name='ajw']Serdeczne gratulacje dla Rodziców. Zdrówka i szczęścia dla całej trójki:multi:[/QUOTE] Przyłączam sie do gratulacji razem z P.Danusia z Mętkowa. [B]Natalka ,masz cudowną mamę i super tatę.[/B]:lol:
  14. Podaj Łapę - 20 zł [B]V wpłacone [/B] cyga-fryga - 10 zł [B]IV , V VI[/B], [B]wpłacone [/B] Vege Inicjatywa - 50zł [B]V[/B] [B]wpłacone [/B] ewu- 10 zł [B]V , VI[/B] [B]wpłacone [/B] agnieszkaK - 15zł [B]V [/B], [B]wpłacone [/B] Javena - 5zł [B]V , VI[/B] [B]wpłacone[/B] Agnieszka103 - 5 zł [B]V , VI[/B] [B]wpłacone [/B] ulka 1108 - 10 zł [B]V[/B] [B]wpłacone [/B] Agnieszka W. FB - 30 zł [B]V, VI [/B] [B]wpłacone [/B] Kinga K. FB - 20 zł [B]V[/B] [B][COLOR=#b22222]brak [/COLOR][/B] Margaretta B- 30 zł [B]V[/B] [B][COLOR=#000000]wpłacone [/COLOR][/B] Nowa wpłata od [B][COLOR=#b22222]Bernadety P. Z Fb. [/COLOR]5 zł Wpłaty na czerwiec -deklarowane. Agnieszka103 -5 zł 31.05 Ewu -10 zł Cyga fryga 10 zł Javena 5 zł [COLOR=#b22222]jednorazowe [/COLOR] FUZZY-LOGIC AKA JAZMAN- 10 zł Bernadeta P. Z Fb. 5 zł Mamy[COLOR=#b22222] 609 [/COLOR]zł. [/B]
  15. Ona jest u Ciebie w domu tymczasowym ,wiec tym bardziej powinnas podpisac umowe. Mam takie druczki do wypełniania. Jesli chcesz mogę Ci wysłac. Będziesz miała większa gwarancje ,że piesek trafi w dobre rece. Ona jest sliczna. Do budy, to niech sie sami przywiążą. Czy ma robione ogłoszenia?
  16. [quote name='Karilka']Wczoraj uczyliśmy się biegać przy rowerze.. W pierwszym momencie Śnieżek był bardzo zdziwiony i.. urąbał koło. Polował na przednie koło a ja ciągle korygowałam.. Ciągle, ciągle, ciągle polował a ja ciągle, ciągle korygowałam. Naszarpałam sie z cholernikiem ale odpracowaliśmy to tępienie koła. Teraz musimy popracować nad czynnikami rozpraszającymi psią głowę (rower = praca, nie spacer). Pierwsza lekcja to były 2,3km, pół godziny pluskania w fontannie i 2,3km + 1,6km rozchodzenie psa. Następnym razem (dzisiaj pada deszcz) pojedzie z Dolarem i popracujemy nad kierunkami i trzymaniem się równo, boku roweru. Zaprzyjaźniamy się z masą ludzi, którzy podziwiają Białego kudłacza. Aktualnie jemy Purine Pro Plan digestinal.[/QUOTE] [COLOR=#006400][B]Śniezek robi postepy i nikt sie nie cieszy z tego powodu. Nikogo nie ma. [/B][/COLOR] DOSZŁA WPŁATA OD [B]Ewu - 10 zł za czerwiec [/B] i Prawdopodobnie jednorazowo od [B]FUZZY-LOGIC AKA JAZMAN[/B]- [B]10 zł[/B] - nie mam pojęcia kto to?Chyba z Fb? [SIZE=4]584zł + 20 - 604 zł[/SIZE]
  17. Jesli Lala ,to ta starsza sunia ,to ja robiłam jej kilka ogłoszeń ,ale na tych zdjeciach wygląda nieco wieksza. IWONIAM ,TRZYMAM KCIUKI ZA WAS.
  18. [quote name='anecik20-1985']a czemu brak słów? :>[/QUOTE] Brak mi słów,bo nie wiem co powiedzieć. Zazdroszcze i tyle. Mój mnie ciagnie ,ale ja jestem na nogach.:evil_lol:
  19. Poogladało by sie jakies zdjątka......
  20. JUŻ WYSŁAŁAM .wczesniej [B]2x[/B] po [B]120 zł[/B] i teraz [B]85 zł[/B]. Bardzo prosze o wpis na bazarkowym wątku jak już dojdą. Link poniżej.
  21. [quote name='ulka 1108']10 zł, które wpłaciłam to było za maj, w czerwcu wpłacę wcześniej[/quote] tak,wiem . Jest wpisane ,że za maj.
  22. [B]Wpłaty na czerwiec Agnieszka103 -5 zł 31.05 [COLOR=#800000] Ewu -10 zł 4 .06 [/COLOR] Tofikowa , dziekujemy za ogłoszenia . Swietny tekst... [/B]
  23. MAM WSPANIAŁĄ NOWINĘ. DOSTLIŚMY ZALEGŁĄ WPŁATE Z BAZARKU, OD CZERDY . NIE ,[B]25 ZŁ[/B] ,ALE[B] [COLOR=#ff0000][SIZE=4]85 ZŁ [/SIZE][/COLOR][/B]:multi::multi:
×
×
  • Create New...