Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Co tam u Kodinki słychać?
  2. Należał mu się taki relaks w dużym ogródku na stare lata.:)
  3. Fajnia że Bianka nie nasiedziała sie w schronisku:) i jaki ten ryjek radosny
  4. Podrzucam bo coś ucichło.
  5. Podrzucę z rana:)
  6. Cudowne te zdjęcia;) taki misiaczek do przytulania
  7. No właśnie, jak Kropeczka?
  8. Musi sie znależć jakiś wielbiciel amstaffów. Przecież on jest piękny.
  9. dziękuję za zaproszenie, zaznaczam wątek narazie
  10. On wygląda trochę jak golden retriever tylko że czarny, śliczny piesek:)
  11. Podrzucę Semirka, bo cos cicho się zrobiło. Drops zabrał całą publiczność na swój wątek:D
  12. Wygląda na sympatycznego:)
  13. No to narazie Drops jest zabezpieczony finansowo przynajmniej na maj:)
  14. :) tak właśnie powiny wyglądać adopcje
  15. Piechcia ja mam takie same myśli jak Ty- jakbym mieszkała w czymś większym to też juz bym ją dawno zabrała. Ale narazie nie widzę takich perspektyw przed soba:( Z tymi nowymi zdjeciami może cos ruszy:)
  16. :) tylko czy Drops nadaje sie do autobusu lub pociągu?
×
×
  • Create New...