Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Ale mordeczka fajna :) do wycałowania
  2. Jeśli u Saruni wszystko będzie ok, to od lipca przerzucam 50zl deklaracji stałej na Dropsa;)
  3. Jeśli to moje 20zl nie zostało wykorzystane, niech przejdzie na Waszą Farę
  4. Postaram się cos wpłacić ale to już w czerwcu A u Wiosny nie znalazłoby sie miejsce? tam miałby super:)
  5. Taka sunieczka powinna właśnie mieć taką rodzinke;)
  6. Kurczę to na prawdę musiala byc milosc od 1 wejrzenia:) oby wiecej takich ludzi
  7. Ja tez wskakuję:) i podglądam Lakusia
  8. MOże ludzie boją sie amstaffów...chociaz dużo ich idzie do adopcji wcześniej lub później
  9. Super, niech zdrowieje jak najszybciej:)
  10. Super:) naczekał się psiak to mu się należy najlepszy dom na świecie
  11. Właśnie skądś była mi znajoma dziewczyna ze zdjęcia;) Mysiu dużo szczęścia w nowym domku
  12. :D:D czyli wizyta wypadła dobrze
  13. Dla mnie może być na psie konto ew. trochę dla Dropsa, jak chcecie. Też usunęłam banerek:) w zamian mam Grzesia - pieska z Pabianic
  14. :D:D:D czemu ja tu wczoraj nie weszłam, jupiiiiiiiiiii
  15. Trzymam kciuki
  16. O kurczę co wchodzę na wątek to Frodo ma wizytę przedadopcyjną. Oby wreszcie ....
  17. Taki pan to niech sobie lepiej kupi paralotnie niż rower, i będzie za dropsem leciał:)
×
×
  • Create New...