Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Ja i tak mam cały czas przeczucie że komuś uciekł. No ale teraz najważniejsze żeby znalazł dobry domek.
  2. Aż się wzruszyłam:) śliczna, prześliczna
  3. też odwiedzam z ranka;)
  4. Jaki głodomór przy misce:)
  5. A charakteru Dosi to ja nie znam;) ale na pewno jest fajna
  6. Może trzeba Dosię reklamować jako charta:) w końcu ma taką posturę
  7. to może lepiej niech otworzy tutaj, bo na miau nie każdy jest zarejestrowany
  8. coś się cichutko na wątku zrobiło. Ciotki napiszcie co tam u Kory:)
  9. Mam nadzieję że Dosia okaże się zdrowa:) i że tylko jest taka wrażliwa:)
  10. Ale szybka akcja:) i sunia już w hotelu
  11. Jaka cudowna:) na tych zdjęciach niki przypomina skrzyżowanie jamnika z bassetem:) i jeszcze z czymś, może wyżłem??
  12. No to podrzucam, może ktoś zauważy:)
  13. Sylwiaso, ja nadal nie umiem wstawiac zdjęć;) i nawet nie wiem kogo spytać bo mi głupio:D
  14. Podrzucam Nadinkę ;) właśnie sobie przypomniałam że Nadinka jechała do Wiosny razem z Sarunią i szczeniaczkami, już gdzieś rok temu. Najwyższy czas na własny domek:)
  15. I pomyśleć że niedawno ledwo się trzymała na nóżkach. Zdrowiej maleńka i szukaj domku najlepszego na świecie:)
  16. Biedulek:( ale w dobrych rękach:)
  17. Odwiedzam Korunie:)
  18. Jestem na zaproszenie Lary :) na razie nie mogę pomóc finansowo, ale spróbuję po urlopie, czyli gdzieś w połowie września. A sunia faktycznie śliczna, na dodatek z tego samego hotelu, w którym była Sarunia - mój ulubiony pies na dogo.
  19. Nie mogę się na nią napatrzeć, taka jest śliczna. Tylko mogłaby trochę kg zrzucić:)
  20. To on taki zadziorny jest?
×
×
  • Create New...