Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Super relacja. Teraz trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze w nowym domku :)
  2. faktycznie grubasek, ale śliczny
  3. Poleciała właśnie moja deklaracja do końca roku + mały gratis dla Ninki
  4. ale śliczniutki i szczęśliwy ze spacerku ;)
  5. wow jakie fajny basenik :)
  6. Super widzieć Korunię :)
  7. ja też odwiedzam i wysyłam deklarację za 2 mce do przodu :)
  8. pomysł fajny, wpłacę 20 zł w tygodniu razem z deklaracją na Dosię
  9. [quote name='Romka']Oska,a Ty jak nas znalazłaś?Witaj na wątku.:lol:[/QUOTE] znalazłam bo wątek mam w subskrypcjach :) kiedyś tam pewnie coś mądrego napisałam :D
  10. O kurczę, ale fajnie zobaczyć że Cynek jest cały i zdrowy. Żeby tylko pozwolił się złapać
  11. no to wieczorem też się pokazujemy
  12. ale piękne zdjęcia :D
×
×
  • Create New...