Jump to content
Dogomania

aka_nina

Members
  • Posts

    1748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aka_nina

  1. [quote name='elainfo']MOŻE KTOS MA JAKIS POMYSŁ SKAD POZYSKIWAC NA BIEŻACO..PRODUKTY O "KRÓTKIEJ TRAWAŁOSCI". http://www.dogomania.pl/threads/183699-du%C5%BCa-ilo%C5%9B%C4%87-kanapek-z-mi%C4%99sem-do-oddania-dow%C3%B3z-warszawa
  2. [quote name='siekowa']:placz: Mru niedobra jesteś bo zawsze mi gdzieś takie cudowne dziadzie w potrzebie znajdziesz. Na psiegrane już go dałaś, więc ja go zaraz dodam do profilu starszych psów na NK. http://nasza-klasa.pl/profile/26096038/gallery/album/10/344 O, mamy siebie w znajomych nawet. http://www.dogomania.pl/threads/184373-***-FILMY-D%C5%81UGOPISY-PR%C3%93BKI-PAST-DO-Z%C4%98B%C3%93W-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-dzieci-buddyzm-reinkarnacja! Bazareiro, może trochę grosza wpadnie.
  3. przepiękne allegro :)
  4. [quote name='BoUnTy']Eeeee.... mój tata czyta dogomanie ;| Się przeraziłam... brat koczuje w pokojgdzie są szczyle i nagle wchodzi tata i tylko do mnie "Gdzie są szczyle?" "eeee.... jakie szczyle? <udaje głupa> " "2 szczeniaki, mam ich sam szukać?" "Zwolnij człowieku, o czym ty do mnie mówić?" Sajgon odwleczony na inny termin ]:-> Jak się ciesze, że one takie cichutkie siedzą pod krzeselkiem i śpią ;> Spoko maroko to już przerabiałam wielokrotnie, takze bez obaw ;][/QUOTE] Masz odwagę. Mnie by starzy wyrzucili z domu za coś takiego, razem z żółwiem i jego terrarium.
  5. taaa, poczytałam w necie jak jakaś baba broni wróżkę i pisze, że zwierzęta tam mają się dobrze i żeby głupot nie wypisywać.
  6. dobrze, że będą allegra porobione
  7. A za scene omdlenia powinna dostać Oskara. Oskar dla niej i Polańskiego, nasze dumy narodowe.
  8. Co za babsztyl...Wariatka. A i tak pewnie nie wszystko nadawało się, żeby pokazać w TV i pewnie najlepsze txty mówiła, jak kamera była daleko. Reportaż na TVS był lepszy niż na TVKatowice.
  9. [url]http://www.tvs.pl/informacje/21415/[/url] w końcu znalazłam materiał z TVS
  10. [quote name='Baski_Kropka']No ale z człowiekiem to chyba w ciąży nie będzie....chociaż urojona jakaś kto wie... J za takie coś nie muzę mówić chyba co pijaczynie bym zrobiła....?[/QUOTE] ja powiem: pal w dupe temu pijaczkowi
  11. przepiękne zwierzęta
  12. [quote name='_Aleksandra_']A z wróżką co się stanie, bo tak się zastanawiam, czy ona nadal będzie spokojnie sobie żyć i wróżyć, czy jak..?[/QUOTE] taka wróżka a nie przewidziała tej interwencji :D
  13. [quote name='zapka']Dla tych którzy nie mają tvp katowice: [url]http://ww6.tvp.pl/20763,20100212960041.strona[/url][/QUOTE] Wielkie dzięki zapka, dzięki Tobie mogłam to obejrzeć.
  14. pokazywali w reportażu te 'wróżkę'? dali jej się wypowiedzieć albo jakiemuś jej ziomkowi?
  15. [quote name='wellington']No akurat w bliskosci (sasiedztwa) kosciola i sredniowiecza oraz czarownicy tuz obok nie widzego niczego kuriozalnego ![/QUOTE] najciemniej pod latarnią a w kościele najmniej świętych :]
  16. Nie widziałam reportażu :( nie mam TVS ani TV Katowice
  17. ' Pracownicy fundacji dostali dziś zielone światło do zabrania wszystkich zwierząt. Nie obyło się bez teatralnych scen. Zdaniem członków fundacji szokują nie tylko warunki, w jakich zwierzęta trzymała wróżka, ale również obojętność na to wszystko - wszystkich wokół. - [I]Dla nas jest to sytuacja kuriozalna, centrum miasta, bliskie sąsiedztwo kościoła, [URL="javascript:void(0)"]domu [/URL] parafialnego i w tym wszystkim średniowiecze, pomijam aspekt wróżki, do której przyjeżdżają dziesiątki ludzi. Nikt tego nie widzi, bo nie chce widzieć [/I]- uważa Aneta Motak. Teraz psy są już w dobrych rękach. W fundacji czekać będą na adopcję i nowy, lepszy dom.'
  18. [SIZE=5][URL]http://www.tvs.pl/informacje/21415/[/URL] zobaczcie[/SIZE]
  19. a ja nie obejrzę, bo nie mam TVS. może będzie jakieś info w necie na stronie TVS
  20. co to jest TVS? TV Śląsk?
  21. [quote name='kami_23']A ja się modlę i uważam, że warto. Modlę się o dobrych ludzi. I jak patrzę na to forum to widzę, że są. A na ziemi podobno jesteśmy za karę. To prawda. Widząc tyle cierpienia jakie spotyka nie tylko ludzi, ale i te bezbronne istoty cierpimy mimo, że nie zawsze nieszczęście celuje bezpośredni w nas. Trzeba też pamiętać, że nie sama modlitwa czy medytacja wystarczy. Trzeba działać i zachęcać do działania. Niestety to człowiek w dużej mierze robi piekło na ziemi a nie Bóg...[/QUOTE] Zgadzam się z tym, że jesteśmy tu za karę (ale też z własnego wyboru) i że to człowiek robi piekło na ziemi. W sumie modlitwa to też forma medytacji. Mówię o tym, bo funduszu na koncie mam zero i tylko tak mogę pomóc.
  22. [quote name='wellington']Amikat, chyba jest nieosiagalne zeby dostala dozywotny zakaz trzymania kolejnych zwierzat na wypadek gdyby sie TYCH zrzekla. Trzeba bedzie czekac na biologiczny koniec tej czarownicy. Decyzja prezydenta - czy to bedzie tylko odbior warunkowy czy jak`?[/QUOTE] w USA są takie zakazy ale widze Polska to jedna wielka wiocha
  23. [quote name='dogomanka_']Dziewczyny jak tylko będzie coś wiadomo o reportażu w tv to piszcie od razu na wątku kiedy,gdzie itp. Masakra, nie sądziłam, że Ci ludzie są w stanie ZJADAĆ psy! :placz: :angryy:[/QUOTE] Ludzie są w stanie zjeść wszystko i wszystkich, w tym i innych ludzi.
  24. na której stronie jest o zjadanych psach bo nie moge znaleźć?
×
×
  • Create New...