Jump to content
Dogomania

aka_nina

Members
  • Posts

    1748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aka_nina

  1. [quote name='Selenga']Nie wiem czy to dobry pomysł... Zanim ktoś z gumtree zajrzy to się cegiełki skończą.... Obstawiam, że jutro już będzie inny link do aukcji...[/QUOTE] a to jutro wykasuję ogłoszonko i dam nowe. spooooko.
  2. [quote name='obraczus87']Wiesz co :) tez tak kiedys myślałam. Ale jak człowiek wchodzi i widzi jakiekolwiek nieporozumienia to szkoda Mu czasu na czytanie wątku, na którym ostatnie kilka stron sa poświęcone na wymiane zdań, nie dot. psa :) i odchodzi.[/QUOTE] Aha. Więc dla dobra pieska skończmy kłótnię- przecież wszyscy mamy wspólny cel. Jedni wierzą w winę byłej właścicielki, inni wierzą w nieszczęśliwy wypadek- nieważne. Ważne rzeczy: - rozsyłać linka do aukcji na allegro lub ustawić go sobie w opisie na gg - robić bazarki - trzymać za Mukiego kciuki co jeszcze można?
  3. [quote name='obraczus87']swoje zdanie na ten temat mam, ale ciągłe krytykowanie jej nic nie da. jesli chcecie ja ukarać, to zacznijcie cos robić, a nie tylko piszecie, piszecie i piszecie.[/QUOTE] z drugiej strony napędza się dyskusja-->rośnie zainteresowanie-->więcej osób tu wchodzi-->lepiej dla Mukiego :P mam przynajmniej taką nadzieję :P
  4. dałam ogłoszonko z numerek aukcji na gumtree :P hehe może to coś da :)
  5. jeszcze tylko 59 cegiełek zostało :)
  6. [quote name='selenga']130 cegiełek w 24 godziny....[/quote] :d :d :d 136 :p
  7. Jak ten nasz Muki będzie wyglądał jak urośnie? Pytam o rasę.
  8. 68 cegiełek left! niesamowite. dobry pomysł z tymi cegiełkami.
  9. jakby mu całe łapki wpadły do wrzątku to zeszła by mu skóra i sierść z całych łapek- to moje zdanie. jak mi się wylał wrzątek na nogi to nawet tam gdzie skapnęło kilka kropli była wyżarta skóra. ale oczywiście mogę się mylić. O kurde jak szybko schodzą cegiełki na Allegro! Trzeba będzie wystawić następne 200 sztuk :)
  10. z altruizmu na szczęście nie leczą
  11. uu jak warczy to nie jest tak źle :)
  12. w takim tempie jak schodzą cegiełki to trzeba będzie zrobić drugą aukcję :D
  13. połączyć WSZYSTKIE IM G w IMG i UR L w URL [U][URL="http://www.dogomania.pl/173966-UdrAE-czony-jamnik-DoniA-byA-workiem-treningowym"][UR L=http://www.dogomania.pl/threads/174159-Ugotowany-A-ywcem-szczeniak-POMOCY][IM G]http://img97.imageshack.us/img97/8901/mikus1.png[/IM G][/UR L][/URL][/U]
  14. Ja kiedyś zostawiłam na sekundę żółwia lądowego na dywanie, jak wróciłam miał pękniętą płytkę- do dziś nie wiem jak to się stało. Od razu weterynarz, opatrunek specjalny. Od tamtej pory żółw jest wyjmowany tylko na czas karmienia. Każdy z nas ma coś na sumieniu. Kto zrobi nowy banerek? :)
  15. Przeczytajcie wpis z dziś na Kundlu Polskim [URL]http://www.kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=71[/URL]
  16. [url]http://allegro.pl/item826786104.html[/url] rozsyłamy gdzie się da...c`mon!
  17. Może skoro właścicielka nie zrobiła tego specjalnie warto zmienić napis na naszych banerkach?
  18. Wiem co to znaczy być poparzonym wrzątkiem- brat wujeczny wylał na mnie całą szklankę herbaty, która była sekundę wcześniej zalana wrzątkiem. Lekarze mówili, że każdy stopień T wody się liczy i że już poparzenie 95% się różni od 100%. To taki pulsujący nasilający się ból- niewyobrażalne cierpienie. Najgorzej piesek miał w momencie zalania i potem w czasie przewożenia. Mam nadzieję, że pani od razu na niego lała zimną wodę- to b. ważne. Dobrze, że ma młodą skórę-duża zdolność regeneracji. Ale pisaliście, że będzie trzeba ją nacinać jak będzie rósł. Może to głupie ale już jak się goiło, już pod koniec to kładłam na rany rumianek- pomogło. Jest już cegiełka na Allegro?
  19. poszło 25 zł z bazarku
  20. w następnym życiu będzie mieć przerąbane wkur** się!!
  21. jutro ide kupie kilkanascie od razu jak piesek? boli go nadal?
  22. ma ktoś z Warszawy średnie koperty bo chce walnąć bazar a nie mam w co zapakować jakby ktoś kupił :/
×
×
  • Create New...