-
Posts
1748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aka_nina
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']Nie wiem czy to dobry pomysł... Zanim ktoś z gumtree zajrzy to się cegiełki skończą.... Obstawiam, że jutro już będzie inny link do aukcji...[/QUOTE] a to jutro wykasuję ogłoszonko i dam nowe. spooooko. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Wiesz co :) tez tak kiedys myślałam. Ale jak człowiek wchodzi i widzi jakiekolwiek nieporozumienia to szkoda Mu czasu na czytanie wątku, na którym ostatnie kilka stron sa poświęcone na wymiane zdań, nie dot. psa :) i odchodzi.[/QUOTE] Aha. Więc dla dobra pieska skończmy kłótnię- przecież wszyscy mamy wspólny cel. Jedni wierzą w winę byłej właścicielki, inni wierzą w nieszczęśliwy wypadek- nieważne. Ważne rzeczy: - rozsyłać linka do aukcji na allegro lub ustawić go sobie w opisie na gg - robić bazarki - trzymać za Mukiego kciuki co jeszcze można? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']swoje zdanie na ten temat mam, ale ciągłe krytykowanie jej nic nie da. jesli chcecie ja ukarać, to zacznijcie cos robić, a nie tylko piszecie, piszecie i piszecie.[/QUOTE] z drugiej strony napędza się dyskusja-->rośnie zainteresowanie-->więcej osób tu wchodzi-->lepiej dla Mukiego :P mam przynajmniej taką nadzieję :P -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
dałam ogłoszonko z numerek aukcji na gumtree :P hehe może to coś da :) -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
jeszcze tylko 59 cegiełek zostało :) -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='selenga']130 cegiełek w 24 godziny....[/quote] :d :d :d 136 :p -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Jak ten nasz Muki będzie wyglądał jak urośnie? Pytam o rasę. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
68 cegiełek left! niesamowite. dobry pomysł z tymi cegiełkami. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
jakby mu całe łapki wpadły do wrzątku to zeszła by mu skóra i sierść z całych łapek- to moje zdanie. jak mi się wylał wrzątek na nogi to nawet tam gdzie skapnęło kilka kropli była wyżarta skóra. ale oczywiście mogę się mylić. O kurde jak szybko schodzą cegiełki na Allegro! Trzeba będzie wystawić następne 200 sztuk :) -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
z altruizmu na szczęście nie leczą -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
uu jak warczy to nie jest tak źle :) -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
w takim tempie jak schodzą cegiełki to trzeba będzie zrobić drugą aukcję :D -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
połączyć WSZYSTKIE IM G w IMG i UR L w URL [U][URL="http://www.dogomania.pl/173966-UdrAE-czony-jamnik-DoniA-byA-workiem-treningowym"][UR L=http://www.dogomania.pl/threads/174159-Ugotowany-A-ywcem-szczeniak-POMOCY][IM G]http://img97.imageshack.us/img97/8901/mikus1.png[/IM G][/UR L][/URL][/U] -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
banerek nr 2 fajny -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Ja kiedyś zostawiłam na sekundę żółwia lądowego na dywanie, jak wróciłam miał pękniętą płytkę- do dziś nie wiem jak to się stało. Od razu weterynarz, opatrunek specjalny. Od tamtej pory żółw jest wyjmowany tylko na czas karmienia. Każdy z nas ma coś na sumieniu. Kto zrobi nowy banerek? :) -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Przeczytajcie wpis z dziś na Kundlu Polskim [URL]http://www.kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=71[/URL] -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/item826786104.html[/url] rozsyłamy gdzie się da...c`mon! -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Może skoro właścicielka nie zrobiła tego specjalnie warto zmienić napis na naszych banerkach? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Wiem co to znaczy być poparzonym wrzątkiem- brat wujeczny wylał na mnie całą szklankę herbaty, która była sekundę wcześniej zalana wrzątkiem. Lekarze mówili, że każdy stopień T wody się liczy i że już poparzenie 95% się różni od 100%. To taki pulsujący nasilający się ból- niewyobrażalne cierpienie. Najgorzej piesek miał w momencie zalania i potem w czasie przewożenia. Mam nadzieję, że pani od razu na niego lała zimną wodę- to b. ważne. Dobrze, że ma młodą skórę-duża zdolność regeneracji. Ale pisaliście, że będzie trzeba ją nacinać jak będzie rósł. Może to głupie ale już jak się goiło, już pod koniec to kładłam na rany rumianek- pomogło. Jest już cegiełka na Allegro? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
poszło 25 zł z bazarku -
Ostatni dzwonek dla nich - PSIA RODZINA W POTRZEBIE!
aka_nina replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
podbijam, w górę -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
w następnym życiu będzie mieć przerąbane wkur** się!! -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
jutro ide kupie kilkanascie od razu jak piesek? boli go nadal? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
ma ktoś z Warszawy średnie koperty bo chce walnąć bazar a nie mam w co zapakować jakby ktoś kupił :/ -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
na SGGW jest?