[quote name='ilon_n']tragedia z takim przymusowym abstynentem!!
na deserkach się kończy bez względu na okazję :placz:
czekam aż mi córa podrośnie, żeby wyjść z nią na piwo!!!!!!!
chyba, że wcześniej z Polubkiem się uda .. :razz:[/QUOTE]
ilon pomyśl o tym w lipcu mam urlop ale d.... blada szakala nie zostawię w łodzi.
tam gdzie ja tam on i na odwrót