Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. super dzięki że tak szybko jesteście
  2. Wątek zakładam na prośbę osoby która tak jak i my wszyscy nie może patrzeć obojętnie na krzywdę naszych braci mniejszych. Kim jest człowiek jeśli nie człowiekiem? Kto dał mu prawo odbierać życie innym istotom? Pan w wieku 85 lat ma psiaka rasy pekińczyk. Gacek bo o nim mowa ma 9-10 lat. Opiekun Gacka jest ciężko chory na cukrzycę i zaawansowaną miażdżycę i chce zdrowego pekińczyka uśpić, ponieważ idzie do szpitala a nie chce oddać psa do schroniska. Pan już kiedyś korzystał z pomocy sąsiadów którzy zobowiązali się do opieki na Gackiem jednak zobowiązania te nie zostały dotrzymane. Obecnie Pan jest w sytuacji bez wyjścia bo nie ma osoby której mógłby powierzyć opiekę nad swoim przyjacielem podczas pobytu w szpitalu. Prosimy bardzo o pomoc w znalezieniu dla Gacka nowego domu. Pan chciałby aby był to najlepiej dom w Łodzi u osoby, która będzie chciała od czasu do czasu udzielić informacji na temat psiaka. Psiak jest zaszczepiony, zdrowy trochę rozpieszczony ale spokojny i grzeczny. Jedynym "ale" które może ale nie musi zniechęcić nowego domu dla Gacka jest fakt iż psiak nie widzi na jedno oczko i na drugie też prawdopodobnie niedowidzi. Mamy czas TYLKO do końca marca potem jeżeli nie znajdzie dom Gacek odbędzie swój ostatni spacer do lecznicy po ZŁOTY STRZAŁ i dołączy do innych towarzyszy za Tęczowym Mostem. Sprawa jest pilna. Dlatego tez zdjęcia dołożone będą później jeżeli będzie taka możliwość, ponieważ jest utrudniony kontakt z Panem. ******
  3. osz kurde przez to niedziałające w poniedziałek dogonic nie można było się dowiedzieć, potem chroniczny brak czasu żeby zdążyć ze wszystkim i efekt taki że są zaległości z dogo z całego tygodnia. powoli przebijam się ale jest ciężko. i bomba że u Budryska ok.
  4. za braku czasu zaglądam sporadycznie ale Balbinko cieszę się że jedziesz do dobrego DT. oj żebym ja miała tyle szczęścia co ty.
  5. fusse usiadłam dzisiaj jeszcze przed wyjściem na uczelnię i zajrzałam do Tuni. nie mam ochoty iść na zajęcia po porostu nie. na pewno w szkole pytali by się co mi jest dlaczego mam takie czerwone oczy. ledwo przeczytałam ostatnie dwie strony. powiedz Tuni żeby znalazła za TM mojego Czarnego i że bardzo za nim tęsknię, że jak przyjdzie czas to będziemy co najmniej we troje Czarny , Szakal i ja.
  6. Tobiś na poranny spacerek idziemy
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7444/p1070057jm81.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8118/tosa2be51.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6474/tosa3rv61.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9161/tosa4no62.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/232/tosa4no61.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7335/p1040052jd02.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4315/p1040052jd01.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1744/tosa2be52.jpg[/IMG][/URL] ojejku wczoraj wieczorem padłam jak kawka ale już nadrabiam zaległości
  8. nie dam rady dzisiaj zrobić banerków. rano jak wstanę koło 5 postaram się. dzisiaj już kończę jedne banerki idę lulu bo zaczynam wieszać się nosem na monitorze
  9. uzupełniony post 47
  10. jakoś mam słabość do tyszaków i azylowców z psiego anioła. ale niestety przez to moje obietnice z ogłoszeniami leżą :oops:
  11. ufff siadam do banerków
  12. a najlepiej to prześlij mi wątki tyszaków to po kolei będę je umieszczać u siebie
  13. o nie nie możemy ich tak zostawić. robię jedne banerki i potem biorę się za dziewczynki. Alfa jutro o 18 przypomnij mi na pw że mają dziewczynki wylądować na nk. jak mi okienko wyskoczy to muszę przeczytać i nic mi nie umknie.
  14. ufff i wreszcie po zajęciach jeden dzień zleciał. czytam i biorę się za banerki
  15. jestem u Dusi. dzisiaj niestety z bólem serca tylko muszę się odmeldować ale jutro po powrocie z uczelni zapoznam się dokładnie
  16. jetem jestem u Topika. ostatnie dwa tygodnie miałam odjazd totalny i niestety nie dałam rady do niego zaglądać. jeszcze nie wszystki zaległości z tych dwóch tygodni nadrobione ale powoli do przodu. Topik ciotka będzie już o tobie pamiętać
  17. fusse nic nie piszę tylko czytam i bardzo ciężko mi jest. wiem co przeżywasz bo sama miałam psiaka 18 lat którego musiałam uśpić ze względu na raka gardła. to było ponad 7 lat temu a pamiętam to dzisiaj. przeżywam to jeszcze raz. :placz: :placz: :placz:
  18. ok to wieczorkiem zrobię banerki dzięki wielkie
  19. a można te fotki prosić w pełnej rozdzielczości? do 20 jestem na zajęciach na uczelni ale jak wrócę to od razu usiądę do banerków
  20. uciekam śpiochać bo się nie wyśpię na zajęcia. dobrej nocki i przyjemnego buszowania po dogo
  21. ale za to przyciąga uwagę
  22. [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9934/013st2.jpg%20http://img682.imageshack.us/img682/4282/013st1.jpg%20http://img535.imageshack.us/img535/8205/012ot1.jpg[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/4282/013st1.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9934/013st2.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8205/012ot1.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1183/010vga1.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8052/012xr1.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7058/029fu2.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/3415/012xr2.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7748/029fu1.jpg[/IMG][/URL]*** [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8813/010vga2.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182104-FRODO-wyrawany-ze-szponA-w-bezdomnoA-ci-RADOMSKO-POMOCY"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/6917/002cwn1.jpg[/IMG][/URL] UZUPEŁNIONE
  23. to na razie zrobię ze dwa banerki a jutro wieczorkiem po zajęciach inne
  24. Temida będą jutro lepsze fotki?
  25. i ja też się omeldowuję właśnie wróciłam z pracy mam nadzieję ze dam radę przeczytać mimo ze jest mało i zrobię banerki zanim nie padnę ufff i jeszcze w ten weekend całe dwa dni na uczelnie mam nadzieję że jakos to przetrwam
×
×
  • Create New...