Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. wreszcie troszkę ale tylko troszkę się ogarnęłam i siadam czarować małe kolorowe kwadraciki do podpisu które mam nadzieję przyniosą szczęście
  2. ciotki chciałybyście wiedzieć ja też ale na razie dajmy może fusse troszkę czasu wszystkie nas to boli. ona była najbliżej Tuni i być może najciężej z nas to przechodzi. wiem jak mojego usypiałam. z nikim nie chciałam rozmawiać nikogo widzieć.
  3. wymęczyłam banerki są w pierwszym poście
  4. uf obrobiona troszkę psiurek odsiskany, siostrzenica w domciu to trzepniemy sobie banerek
  5. ciotki zgodnie z obietnicą pomogę w ogłoszeniach. codzienni będzie po kilka robionych. będę to wszystko wrzucać do jednego postu.
  6. widzimy się potem koło 17-18
  7. o jak tu pusto z rańca. czyżbym tylko ja nie spała? to jak cykanie to cykanie zostaje
  8. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182202-MALEA-KA-Aronia-wyrzucona-na-dziaA-ki-DRAMAT-suni-ktA-ra-chce-zaufaAE"][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4917/409831.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182202-MALEA-KA-Aronia-wyrzucona-na-dziaA-ki-DRAMAT-suni-ktA-ra-chce-zaufaAE"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8462/409821.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182202-MALEA-KA-Aronia-wyrzucona-na-dziaA-ki-DRAMAT-suni-ktA-ra-chce-zaufaAE"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1112/409811.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182202-MALEA-KA-Aronia-wyrzucona-na-dziaA-ki-DRAMAT-suni-ktA-ra-chce-zaufaAE"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/762/409801.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182202-MALEA-KA-Aronia-wyrzucona-na-dziaA-ki-DRAMAT-suni-ktA-ra-chce-zaufaAE"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7553/409832.jpg[/IMG][/URL] no zmieściłąm się jeszcze na pierwszą stronę?
  9. to jak zmienić tytuł bo nigdy tego nie robiłam to w zasadzie mój drugi wątek
  10. nie bij. nie bije się leżącego a ja już prawie leżę ale w łóżeczku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: spamowałam troszkę po swojakach którzy byli aktywni
  11. ja też ja też chodzę z obstawą. moja w avatarku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. o jestem ale już dzisiaj nie myślę kończę banerki i ide lulu pobudka o 4
  13. tak po nocach chodzić? toż to normalnie strach a jak bęcki gdzieś dostaniesz? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. coś będzie wiadomo jutro czy tak naprawdę pan jest zainteresowany adopcją Gacka
  15. nic nie mogę obiecać może jak Luta4 wpadnie to coś więcej się dowiemy
  16. ciotki która dałaby mi lekcję jak robi się allegro muszę się tego naumieć krok po kroku co i jak najlepiej na pw albo maila
  17. :bigcry::bigcry::bigcry: tylko tyle mogę teraz wydusić z siebie
  18. wszystko jest do załatwienia, a o tym akurat nie pomyślałam żeby się zapytać. dupa wołowa ze mnie.
  19. mam nadzieję że mnie żeberka nie udusi dziewczyna pomaga innym to pomóżmy i jej. ja niestety nie ogarniam się już niczym. wszystkiego za dużo [url]http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp[/url]
  20. mada dałoby przesłać fotki bez tekstów na maila?
  21. mada i znowu tyszak o nie. spadam wiecie do czego
  22. bokami coś pokręciłam do Joli od jadzi i ona też swoimi i na teraz dostałam też info że być może będzie osoba zainteresowana Gackiem. ale być może to nie znaczy na pewno.
  23. to może być nawet DS
  24. nie wiem ile ale wczoraj miałam od koleżanki info że koło niej jest kolejna bida. kazałąm jej zgłaszać do fundacji . będę z nią w kontakcie i mam nadzieję że nie będzie potrzeby zakładać kolejnego wątku
×
×
  • Create New...