Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. to widzę że czas znowu robić ogłoszenia dla Lennona bo obecne już się kończą
  2. ojejku wreszcie zaczęłam robić porządki z dogo u siebie. tyle miałam tylko zapisanych wątków że szok. ale wreszcie Miki przeczytałam. nie zauważyłam żeby były robione jakieś ogłoszenia. te co były to już są chyba nieaktualne. jakis tekst też nie zauważyłam żeby był oprócz tego z pierwszej strony
  3. mnie też dogo nie chodziło a przez ostatnie dni miałam tyle czasu wolnego żeby aż się przespać troszkę i dzisiaj zaczęłam przeglądać swoje wątki co na nich nowego i ma nadzieję że wieczorkiem po pracy skończę i zacznę znowu na bieżąco wszystko ale nawet całkiem w ...... dogo nam teraz działa :lol:
  4. to cieszę się że pani jest na tyle wyrozumiała. bałam się bo są i tacy którzy potrafią łazić od weta do weta aż znajdzie się taki który zgodziłby się uśpić psiaka.
  5. ciotki i wujkowie da ktoś radę zebrać info o Dylci? to byłoby potrzebne - historię psa - obecne miejsce pobytu (miasto, województwo) - wiek - charakter - zachowanie względem kotów/psów/dzieci - szczepienia, sterylizacja/kastracja - do jakiego domu - kontakt - dodatkowe informacje - zdjęcie psa czekam gotowa opłacić piękne teksty ogłoszeniowe dla Dylanki
  6. tylko musi dostać tą szansę
  7. a jak wrócimy to zajrzyjcie czas operacyjny dano do 1 kwietnia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181840-ZABIJ-STRACH-NIE-MNIE-1-kwietnia-UA-PIENIE-POTRZEBNA-POMOC[/URL]
  8. alfa nie uciekaj poczekajcie na mnie
  9. pomóżcie proszę jest czas tylko do 1 kwietnia http://www.dogomania.pl/threads/181840-ZABIJ-STRACH-NIE-MNIE-1-kwietnia-UA-PIENIE-POTRZEBNA-POMOC
  10. pewnie miała na fotosiku a tam jest limit jak wykorzysta w ciągu miesiąca to d... blada. bo za to się płaci. ja wrzucam wszystko na image bo jest darmowy
  11. [quote name='matrioszka2'] ALBO "Płochliwy - to do uśpienia !!!" "Żeby zabić strach - trzeba zabić psa" "Po co komu płochliwy psiak - trzeba zabić i spokój"[/QUOTE] podobne to twojego ale troszkę inaczej brzmiące: "Zabij strach. Nie mnie."
  12. w razie jak nie będzie miał kto tego zrobić to załóżmy po np 20szt mogę zafundować dla Figo, Fago i Rudzika
  13. tylko proszę żeby ktoś to zebrał wszystko do kupy jak tego tam wymagają i ja funduję wszystkie trzy typy ogłoszeń. nie mogę się ostatnio ogarnąć ze wszystkim.
  14. zasponsoruję Dylci tekst na tym wątku http://www.dogomania.pl/threads/181614-UsA-ugowy-PISANIE-TEKSTA-W-OGA-OSZENIOWYCH-Na-Nowodworzan-Do-24-03
  15. :crazyeye: :mad: :crazyeye: :mad::crazyeye: :mad: besta normalnie bestia :crazyeye: :mad: :crazyeye: :mad: :crazyeye: :mad: co go tak urządziiła. zaraz spadam do pracy ale wieczorem zapoznam się
  16. następnego razu nie będzie. już zapisane w przelewach na stronie banku
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-6-szczeniakA-w-cudem-przeA-yA-o-zimAE-na-opuszczonej-dziaA-ce-2-zamarzA-y-POMOCY"][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6744/k141dv1.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-6-szczeniakA-w-cudem-przeA-yA-o-zimAE-na-opuszczonej-dziaA-ce-2-zamarzA-y-POMOCY"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5919/k141dv2.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-6-szczeniakA-w-cudem-przeA-yA-o-zimAE-na-opuszczonej-dziaA-ce-2-zamarzA-y-POMOCY"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3991/2emogmu1.jpg[/IMG][/URL] ciotki na razie wstawiam tylko te takie sobie. po prostu nie mam dzisiaj już siły po pracy. jutro będzie więcej banerków i obiecuję że będą ładniejsze.
  18. właśnie zrobiłam dla Gapcia przelew. dogo nie chodziło a i ja głupia że nie zapisałam wcześniej danych do przelewu więc ie mogłam się dostać do nich
  19. Talcott nie znałam Cię ale bardzo cieszyłam się kiedy byłaś na wątku. mam nadzieję że spotkamy się jeszcze po drugiej stronie.
  20. nie uciekajcie mi nigdzie. to ja uciekam na razie do banerków i niedługo wrócę
  21. dziękuję za link. na razie melduję się. prześlij na pw nr konta. obiecany 5 bęzie
  22. gdyby mi obciąć te wściekłe rogi to może i bym trochę przypominała aniołka bo na razie to przypominam diabołka :evil_lol:
  23. gdyby mi obciąć te wściekłe rogi to może i bym trochę przypominała aniołka bo na razie to przypominam diabołka :evil_lol:
×
×
  • Create New...