[quote name='Paulinka10']hej dziewczyny:)mi tam sie podoba kolor super,ja od chyba 5 lat farbuje na czarno i nie zrobiłabym sie na jasno za nic:)
pozdrawiamy;)[/QUOTE]
Własnie ja myślę,że to kwestia gustu.Jeśli się komuś podoba czarny to taki kolor ma.Mi też baaaaaaaaaaardzo się podoba i dlatego wracam do tego koloru bo rudego mam już dość.
I muszę napisać,że nigdy nie zrobię sobie pasemek bo to nie mój styl.Ale u kogoś mi się podobają.
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/021.jpg[/url] padnięta Somka.
Mogłaś Daria poduszkę pod głowę jej położyć.Pomyśl nastepnym razem.:cool3:
Ładnie wyglądasz w tym kolorze i nie marudź więcej :mad: