[quote name='*kleo*']Nie wiem czy umiem jaśniej :oops: No w baby były 2 suczki, i Ula z tą drugą wygrała więc 1 miejsce. Piesek był oceniany wcześniej, no i z dwóch najlepszych baby było wybierane Najlepsze Baby w Rasie, no i ten piesek nim został. Kapisz? :cool3:[/QUOTE]
No szkoda,że nie było więcej szczeniaków co?
Większa konkurencja to większa satysfakcja z wygranej.
Gratulacje :multi: