Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. Super filmik :multi::multi: Ta 30zł lepsza i ładniejsza według mnie. :roll: Cześć Karola :p
  2. [url]http://images39.fotosik.pl/287/32b6bd13fe2b9939med.jpg[/url] ślicznie wygląda :loveu::loveu:
  3. Hej !! Trzymamy kciuki,żeby Tofik szybciutko wyzdrowiał.:p
  4. Cześć Daria.Gdzie jesteś? :cool3:
  5. [quote name='*kleo*']A ta od razu z pałą na mnie wyskakuje, niedobra Ty :evil_lol: [/QUOTE] Ciesz się,że to taka mała pała była. Nastepnym razem może być taka [IMG]http://fun4all.friko.pl/gg/zlosliwe2/hit.gif[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='*kleo*']No jasne :)[/QUOTE] Na taką odpowiedź liczyłam......bo wiesz :mad::mad: Może Askanek też blisko Ciebie będzie.:lol:
  7. Super,że z łapką dobrze .:multi: Chyba wszyscy mieli kłopoty z dg.:shake:
  8. [url]http://img534.imageshack.us/img534/1074/p1030776y.jpg[/url] ślicznoty małe :loveu: To jak Aluś będzie tak blisko to będziemy mogły liczyć od czasu do czasu na jago foteczki ?
  9. [url]http://img718.imageshack.us/img718/9189/dsc00020j.jpg[/url] fajnie.Doti tutaj wyglądasz jak dziewczynka :lol: Bello i Apollo też tak śpią.Z tym,że jak Bello położy się pierwszy to Apollo go wypchnie i się kładzie.:evil_lol:
  10. Cześć Aga !! [url]http://images43.fotosik.pl/290/ffd9f2b4ea7a04c3med.jpg[/url] prześliczny :loveu:
  11. Cześć !! Coś długo Was nie było.:mad: [url]http://i44.tinypic.com/dfvt5k.jpg[/url] ślicznotek :loveu:
  12. Mam nadzieję,że poczęstowałaś Somkę?:roll: Wyłaź z tego doła Daria :mad:
  13. Cześć Angie !! [url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/Obraz829-1.jpg[/url] mój Tofficzek śliczniutki :loveu:
  14. *Jot*

    ARBI Solando

    Witamy nowego yorusia na dg.:multi: [url]http://i39.tinypic.com/11scnia.jpg[/url] ślicznotek :loveu:
  15. [I][COLOR="#ff8c00"]Gratulacje dla Arwenki i jej Panci.[/COLOR][/I] :multi::multi: Zdjęcia będą?
  16. Hej !! Zdjęcia poproszę :mad::mad:
  17. [url]http://i42.tinypic.com/21oy4qp.jpg[/url] świetne zdjęcie pyskatego :evil_lol: :loveu: Gratulacje dla Berty :multi:
  18. Cześć Be !! Jak tam?Pada jeszcze u Was? U mnie od rana bez przerwy.:shake:
  19. [quote name='*kleo*']Nie wiem czy umiem jaśniej :oops: No w baby były 2 suczki, i Ula z tą drugą wygrała więc 1 miejsce. Piesek był oceniany wcześniej, no i z dwóch najlepszych baby było wybierane Najlepsze Baby w Rasie, no i ten piesek nim został. Kapisz? :cool3:[/QUOTE] No szkoda,że nie było więcej szczeniaków co? Większa konkurencja to większa satysfakcja z wygranej. Gratulacje :multi:
  20. [url]http://i40.tinypic.com/2hxc35v.jpg[/url] pięknie wygląda :loveu:
  21. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/070-1.jpg[/url] taki bajkowy ten Wasz domeczek.Bardzo mi się podoba .:loveu:
  22. [url]http://i42.tinypic.com/2b8oet.jpg[/url] śliczny maluszek :loveu:
  23. [url]http://i44.tinypic.com/s2w96x.jpg[/url] śliczniutka :loveu: Arwenka chyba urosła? Czekamy na relację z wystawy i powodzenia życzymy :multi::multi:
  24. [url]http://img534.imageshack.us/img534/3233/majchrzciny100.jpg[/url] nie Jesteście podobne ;) Ja też mam siostrę bliźniaczkę :cool3: Dakar jakie ma juz długie włosy :-o
  25. Cześć Pixule.Jaka pogoda u Was? Bo mnie pada od samego rana :shake:
×
×
  • Create New...